Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Problém je že aj po odstránení všetkých modov mi stále nechce načítať save ani založiť nové mesto po novom patchi. A jak čítam na Steame tak nie som jediný. Takže stále sa môžem len pozerať na video a 15eur je zatial zbytočne v ...
    • Dobre, takže po odstránení modov a preinštalovaní hry ide spustiť mesto. Teraz sa dajú zasa aj nahádzať mody a spustiť.

      V noci vyzerá mesto nádherne, či už malá dedinka alebo Metropolis. autá sa krásne hýbu a svetlá naozaj robia divy, Si spomente v pôdovnej hre na to ako šla sanitka cez úzku ulicu a tá na chvílu hrala farbami, tak teraz je taká každá cesta a každý dom. a pokles FPS je o 1-2, good job *14* *14* *14*
    • Zkoušel si reinstalovat, prej to taky nejede některým lidem pod Win 10
      • Skusim teda cele preinstalovat ak dnes nebude nejaky hotfix a mam Windows 10, ale zakladna hra isla bez problemov doteraz aj s modmi
        • walltar
          Je to blbý... Já na W10 s kupou modů jedu bez problému. Jen jsem musel zrušit proper hardnes, protože ten házel bugy.
          • Tak to gratulujem k šťastiu, ja som do patchu tiež išiel s kopou modov bez problemu na 10ke, ale včera po patchi nič, idem skusiť ešte reinstall celej hry
          • mě se to stalo i na W8, hra se zasekne v nekonečnym loadingu
            • uninstall modů nepomůže
  • To video je naprosto uzasny :) ale chirper to svym klasickym zvukem naprosto pokazil ....
  • Samostatně nehratelnej datadisk? Co to je za obrat proboha :D
    • něco jako samostatně hratelnej datadisk, akorát naopak? *3*
      • Achjo :) Tady některý diskutéři fakt nezklamou.
        • jj, nezklamals

          a která část se ti nelíbí, samostatně, hratelnej nebo datadisk? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit