Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Recenze často doplňujete odkazem na Metacritic, jenž ale vede k hodnocení na jiné platformě, než na které danou hru recenzujete? Proč to? Je za tím nějaké spiknutí?
  • Tvl je to hra za 15 eček a ve svém žánru (3d roguelite) lepší nenajdete. :D Ta hra dělá dobře to co dělat má, pár obsahových updatů a bude to klenot tohoto žánru.
    "Jestliže máte rádi roguelike hry a sednete k němu třeba jen na dvě tři hodiny, budete se bavit přímo královsky" naprostej souhlas.
    Taky nehraju a nekupuju si NHL a pak si nestěžuju, že se v te hře hraje jenom HOKEJ *16* *16* *16*
    • immortal redneck me bavil mnohem vic
    • Asi tak
  • Odulin
    Škoda, zle to nevypadá a ten bičík mě láká, minimálně hoďku dvě bych si zkusil... :) Počkám na nějakou slevu.
  • Wow, za chvíli začnete psát recenze do toho sloupečku jak jsou bleskovky *15*
    • Tak ona ta hra asi zas tak obsahla neni, aby bylo o cem psat.
  • A teraz vazne! Zacinam mat odpor k openworld, roguelike, survival a battleroyale 3,14vinam. Chcem kvalitnu hru, dobry scenar, inteligentny pribeh. Silny zazitok na 8hodin, alebo dobre RPG na 160+ hodin.
    Taketo nikdy nekonciace indie hry su klamstvo. Nakupite ich po par eur na Steame desiatky a vysledny pocit je horsi akoby ste ti prachy investovali do alkoholu. Cele zle...
    • Jack1947
      Přesně slyším nebo čtu Roguelike a už se mi zvedá pytel a k tomu to Survival/Openworld a ještě royál a už bych legurálně se poblil *11* *11* *12* *16*
    • Asi tak. Open world mam rad tak maximalne v TES serii a tomu zbytku se vyhybam jako cert krizi, stejne jako multiplayeru. Bohuzel nam to posledni dobou cpou do kazdy hry...

      Nastesti pred par dny vyslo Pillars of Eternity II ktere dle vseho co jsem o tom cetl vypada jako vyborne RPG na hodne dlouho. Coz znamena ze az dorazi vyplata tak kupuju Obsidian edici.

      Byla by skoda ty prachy vyhodit za neco jako jsou roguelike, survival a battleroyale...
      • Souhlas. Za jediný opravdu kvalitní open worldy dneska považuju jen Zaklínače a GTA 5, možná přibude ještě Kingdom Come, ale to jsem ještě neměl tu čest pořádně si zahrát. Ostatní jsou ztráta času, kdy se za pěknou grafikou a obřím světem skrejvá nudný stereotypní pobíhání, trapnej příběh a vata, ztělesněním tohodle jsou pro mě hry od Ubisoftu. Na hloupý multiplayerovky, lolko, battle royal a další výtvory pro stupidní streamery, mam alergii už dlouho, bohužel je to ale teď všude.
    • dobry p9rno taky nepotrebuje pribeh
    • Naprostý souhlas.
  • Jack1947
    Zbytečná hra - přitom stačila málo a třeba přidat tam nějaký ten příběh.
    • MickeyMutant
      Nejlíp nějaký na tisíc dní a tisíc nocí. Který by nikdy pořádně nekončil, takže by se k němu člověk stále vracel.
    • A tady máme, dámy a pánové, další výraz pro zmatení vašich internetových soků! Spolu s výrazy jako politická korektnos, SJW, rasista a právdoláskař odzbrojí svojí nedefinovatelností a bezobsažností! Jacku děkujem, Jacku děkujem!!!!!!
      • Jack1947
        Viceméně i má chyba já čekal indie hru s příběhem... ještě že takhle nekupuji hry. To bych si dal 5 facepalmů minimálně...
    • I like your style dude! *2*
      https://www.youtube.com/watch?v=nDoO2DnlxYs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit