Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filias
    Na tabletech mi dává civilizace perfektní smysl. Ani to nemusí vůbec zjednodušovat. A když si důkladně pohrají s ovládáním, tak by to mohla být i větší zábava.
  • Je fakt, ze ac milovnik tahovek, tak na ps3 me nejak nelakaji i kdyz jsem si jich par koupil. Na televizoru me bavi akcnejsi veci. Ale stravil jsem s nimi spousty hodin na psp, at slo o Warhammer 40000 Squad Command, Final Fantasy Tactics, Tactics Ogre a dalsi. Takze civku bych si pral na Vitu ne na PS3. Jestli ji utahnou Android zarizeni, tak Vita taky.
  • Může mi někdo laskavě a hlavně relevantně vysvětlit důvod, PROČ by jako neměla být plnohodnotná Civka (imho TAHOVÁ hra, takže kaine probleme s ovládáním) na konzolích? Nevím jak vám, ale mě to přijde jako hodně zcestný (skoro bych se nebál říci až dementní) názor. Obvzláště když si vzpomenu, že druhý díl mi šlapal na PSX (a na PSP) naprosto regulérně - a to šlo více méně o holý port z PC...
    • Něco jinýho je hru rozšlapat a spustit a něco jinýho je si hru užít. Ale tobě to je třeba fuk, tak si dělej co chceš
      • Já si Civ2 užil...
  • Tushan
    nahodou civka na xku mě bavila hodně ikdyž mam rád klasiku jako je civ3 na pc
  • Konzole by to neutahla a tlustej american nezvladl pochopit. *1*
  • Fuj! Takovej komix...
  • CRYPT
    Celou dobu cekam ze V bude i na ios nebo android... A celou dobu nic, vyslo to akorat na jave pro dumbfouny....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit