zavřít
...

Civilization VI čeká v podzimním updatu propracovanější náboženství a s ním i bojoví mniši

Šestá Civilizace vyšla už skoro přesně před rokem a o regulérním datadisku pořád ani vidu, ani slechu. Namísto toho tu ale máme více či méně pravidelný přísun nových civilizací a velkých i malých updatů. Jedením z těch větších bude právě oznámená podzimní aktualizace zaměřující se především na náboženství.
 • Michal V. (anonym)
  2 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Ja jsem na civkama od firaxis zlomil hul do doby nez se vrati ke stackum...to michani takticke a strategicke mapy v podobe 1upt me v obou instancich naprosto odradilo a uz nehodlam firaxisu dat ani korunku.
  12.10.2017

  reagovat

  • Karol (anonym)
   0 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Tam je nejaká taktická mapa? No to sú mi novinky.
   12.10.2017

   reagovat

  • Chumbaba (anonym)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Máš pravdu, mně to taky moc nesedí. Ve výsledku je akorát na mapě větší bordel, protože všude jsou jednotky. Mapa je navíc zase o kus víc nepřehledná - všude jsou nějaké districty, doly, ikonky, wondery, pro každou civilizaci vypadá všechno jinak, prostým pohledem na mapu člověk už nezjistí prakticky nic. Podle mě to není šťastný trend - v Civilizaci 6 můžu v podstatě dělat skoro všechno, co šlo ve čtyřce, akorát je to složitější, nepřehlednější a otravnější.

   Čili pořád je to moc dobrá hra, ale myslím, že by se na to měl znovu podívat přímo Sid Meier a nějak tu sérii prořezat a redefinovat - Firaxis se utápí v dílčích drobnostech a výsledný celek je stále zmatenější.
   12.10.2017

   reagovat

 • RedEagle tiscali.cz
  7 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Som sa už potešil že moja oblubena Civilization IV dostane novy update :))
  11.10.2017

  reagovat

 • Sulfaen tiscali.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  V popisku máte IV což je 4. *3*
  11.10.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 107.22.2.109.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.