Přejít na výpis diskuzí

Civilization VI čeká v podzimním updatu propracovanější náboženství a s ním i bojoví mniši

11.10.2017 15:45
Adam Homola 5 příspěvků

Šestá Civilizace vyšla už skoro přesně před rokem a o regulérním datadisku pořád ani vidu, ani slechu. Namísto toho tu ale máme více či méně pravidelný přísun nových civilizací a velkých i malých updatů. Jedením z těch větších bude právě oznámená podzimní aktualizace zaměřující se především na náboženství.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ja jsem na civkama od firaxis zlomil hul do doby nez se vrati ke stackum...to michani takticke a strategicke mapy v podobe 1upt me v obou instancich naprosto odradilo a uz nehodlam firaxisu dat ani korunku.
  • Máš pravdu, mně to taky moc nesedí. Ve výsledku je akorát na mapě větší bordel, protože všude jsou jednotky. Mapa je navíc zase o kus víc nepřehledná - všude jsou nějaké districty, doly, ikonky, wondery, pro každou civilizaci vypadá všechno jinak, prostým pohledem na mapu člověk už nezjistí prakticky nic. Podle mě to není šťastný trend - v Civilizaci 6 můžu v podstatě dělat skoro všechno, co šlo ve čtyřce, akorát je to složitější, nepřehlednější a otravnější.

   Čili pořád je to moc dobrá hra, ale myslím, že by se na to měl znovu podívat přímo Sid Meier a nějak tu sérii prořezat a redefinovat - Firaxis se utápí v dílčích drobnostech a výsledný celek je stále zmatenější.
  • Tam je nejaká taktická mapa? No to sú mi novinky.
 • RedEagle
  Som sa už potešil že moja oblubena Civilization IV dostane novy update :))
 • Sulfaen
  V popisku máte IV což je 4. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit