zavřít
...

Civilization VI čeká v podzimním updatu propracovanější náboženství a s ním i bojoví mniši

Šestá Civilizace vyšla už skoro přesně před rokem a o regulérním datadisku pořád ani vidu, ani slechu. Namísto toho tu ale máme více či méně pravidelný přísun nových civilizací a velkých i malých updatů. Jedením z těch větších bude právě oznámená podzimní aktualizace zaměřující se především na náboženství.
  • Michal V. (anonym)
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Ja jsem na civkama od firaxis zlomil hul do doby nez se vrati ke stackum...to michani takticke a strategicke mapy v podobe 1upt me v obou instancich naprosto odradilo a uz nehodlam firaxisu dat ani korunku.
    12.10. (8 dnů)

reagovat

• Karol (anonym)
      0 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Tam je nejaká taktická mapa? No to sú mi novinky.
      12.10. (8 dnů)

reagovat

• Chumbaba (anonym)
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Máš pravdu, mně to taky moc nesedí. Ve výsledku je akorát na mapě větší bordel, protože všude jsou jednotky. Mapa je navíc zase o kus víc nepřehledná - všude jsou nějaké districty, doly, ikonky, wondery, pro každou civilizaci vypadá všechno jinak, prostým pohledem na mapu člověk už nezjistí prakticky nic. Podle mě to není šťastný trend - v Civilizaci 6 můžu v podstatě dělat skoro všechno, co šlo ve čtyřce, akorát je to složitější, nepřehlednější a otravnější.

Čili pořád je to moc dobrá hra, ale myslím, že by se na to měl znovu podívat přímo Sid Meier a nějak tu sérii prořezat a redefinovat - Firaxis se utápí v dílčích drobnostech a výsledný celek je stále zmatenější.
      12.10. (8 dnů)

reagovat

• RedEagle tiscali.cz
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Som sa už potešil že moja oblubena Civilization IV dostane novy update :))
    11.10. (8 dnů)

reagovat

• Sulfaen tiscali.cz
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    V popisku máte IV což je 4. *3*
    11.10. (8 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.158.238.108.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.