Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *12* *11* *10* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *3* *2* *1*
  • ale tak hlavne me prijde to kupovani balicku uplne o nicem ... o tom ten mod neni ... to pak ma kratkou zivotnost .. ja mam odehrano kol 60 zapasu a mam uz nadprumernej typ ale proste je porad co zlepsovat a kdybych si koupil hned naky top hrace za prachy tak to by to dopadlo tak ze bych to uz ted nehral pac uz neni motivace
    • ahola
      Právě že máš pořád motivaci. Ty si musíš udělat alespoň tři teamy abys mohl plnit všechny turnaje které tam jsou jak v single player nebo MP .. dále se pak otevírají sezónní turnaje na které taky potřebuješ mít specifický team. Napříklak musíš mít v teamu 16 hráčů ze stejný ligy, hráči do osmnácti let, team který musí mít každého hráče z jiné národnosti atd. atd. Tenhle mode mě prostě neomrzí nikdy a pořád sním o tom že budu mít hlavní team nabouchaný černozlatýma kartičkama když jeden hráč stojí třeba i milion a to našetřit dá hodně zabrat. Jak už jsem říkal tenhle mode mě nikdy neomrzí a bojím se toho co jsem psal níže, že nebude Ultimate Team importovanej z FIFA 11. No nechme se překvapit dalším ročníkem který vypadá na videjích zase o něco věrohodněji.
  • Ale jo tak pěkný to je, .. i když je Ultimate team nejlepší Mode FIFY a NHL tak v těch balíčkách je většinou opravdu prd.
    Mě by zajímalo jestli ve FIFA 12 budu pokračovat v Ultimate Teamu z FIFA 11 nebo zase pojdeu odznova.
  • A FIFA 2013 bude ve verzi Super Absolute Ultimate Pack Turbo, se kterou dostanete 48 zlatých balíčků (každý týden jeden) a díky nim budete moci v této hře hrát fotbal.
  • :D ...každej kdo hraje UT ví jak na tom ''gold pack's'' jsou takže ne děkuji :D
  • first
    • si macher, normalne ti zavidim, kam na to chodis?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit