Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne tak, to už môžem rovno hrať Moorhuht, hrateľnosť je rovnaká *2*
  • Velke mapy a vozidla z toho jeste nedelaji nastupce bf2.
  • Přece, to co bylo v B2 je i v B3 (velké mapy, vozidla...) a navíc tam bude kampaň a Co-op, tak nevím proč si stěžuješ, když se snaží dát do hry víc možností.
  • Kdyby to EA neprezentovalo jako nastupce BF2,ale priznali by pravdu rovnou ,ze jde o BFBC3,tak si myslim,ze by na tu hru zdaleka nenadavalo tolik lidi.
    Samozrejme hateri se najdou vzdy.
    Taky jsem se tesil na klasicky battlefield,ale bohuzel to zatim vypada,ze se toho minimalne v pripade BF3 nedockam.
  • Bohužel to má s BF2 pramálo společného, takže se tý hře nejspíš vyhnu...
  • Hele ono si jde dávat Líbí/Nelíbí sám sobě, několikrát za sebou a ze stejný IP. Takhle to fórum má fungovat?
  • supr
  • V jednotlivych misich maji byt nahodne generovane udalosti ktere by meli zvysit jejich variabilitu a zivotnost. Samozrejmosti je zaznamenavani vykonu hracu v Battlelogu, kdy budou moci srovnavat svoje skore a vzajemne se trumfovat. Split nebude pouze klasicky po netu.
  • Mozna to bude tim ze nebylo co napsat?!
    Kazdy clanek zde ma zretelny nadpis, coz ctenari umoznuje se mu vyhnout v pripade ze nema zajem o danem tematu cist. Vrele doporucuji se na to zamerit. *5*
  • Jéje, další zpráva o BF3, ale peníze se hrnou, viďte?
  • Trápí tě že už 12 hodin nic nenapsali o MW3?
  • Jéé. On tam bude COOP?? Jako internetovej COOP nebo split? To mi nějak uniklo, no jestli po netu tak paráádička. :) Origin už mám a takový zlo to není.
  • Tak to to mohli pojmenovat BFcom :-)

    BiFi bývávali kdysy velice výborné masové tyčky
  • nahodou je to super ten coop. Jeste za mlada kdy sem se hrani vice venoval sme z kamosem bedovali ze se koop hry nedelaj. Koopy se tusim hlavne vratily diky konzolim. TO je asi jejich jedine pozitivum :P Jinak byt sem si bf3 rozmyslel kvuli originu tak si jej asi koupim pac origin stejne budu muset pouzivat na star wars kotor MMO tak na co delat cavyky...
  • U BF3 mě zajímá hlavně mulťák, takže vše co je navíc (singl, coop singl) mě jedině těší.

    Předobědnáno, takže teď je doufat, že to nebude propadák:/
  • Aké nenormálne, vzhľadom na Gamescom, že? *7*
  • Už jste o BF3 nejméně 12hodin nic nepsali, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit