Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skip:

    Knížky jsou docela dobrý, mě teda víc bavily ty jednotlivé povídky než ta sága o Geraltovi a Ciri, a navíc tam je ten divnej konec, na který Geraltova svatba vůbec nenavazuje.
    • Cahir
      Já tedy považuji ságu za podstatně lepší, jelikož Spakowski dokázal teprve v knihách vytvořit perfektní postavy a frakce a vzájemné vazby mezi nimi. Povídky mi spíš přišly jako takové oťukávání.

      Konec má metafyzický přesah.
    • Ta svadba je totiž jen takovej vtípek autora, kterej na příběh vůbec nemá navazovat.Původně neměla ani vyjít.
      • Paul_cz
        Povídka o svatbě je hlavně dárek Sapkowskiho jeho kamarádovi (svatební dárek) :-).

        Není canon - nesouvisí dějově s příběhem. Jinak knihy končí skvěle a hry na ně navazují taky dobře.
      • To vím, ale stejně je ten konec takovej divne, a taky mě štvalo, jak se tam začali motat i postavy z artušovských legend...
  • Zaklinace sem sice jeste nehral, ale za to ho prave ted ctu :) Dost dobre knizky, skvele fantasy, jen by me docela zajimalo jestli je hra aspon trochu identicka s pribehem v knizkach..
    • Cahir
      Řekl bych, že jednička má výborný příběh a minimálně v linii kolem Velmistra řádu a celé tragiky jeho postavy se přibližuje Sapkowskému. Rozhodně stojí za to.

      Za co bych dal ale autorům facku, je ta pubertální a s dospělostí celé hry kontrastující "soutěž" v přefuknutí co největšího počtu holek. Někdy to působí hrozně strojeně a nevěrohodně. Ale to je jen malá vada na kráse.
    • Identická není, hra vypráví Geraltův příběh až po knížkách, takže příběh je nový, ale kromě samotného Geralta je zde spousta postav z knih (Zoltan, Triss, Marigold etc.) a ponurou surovou atmosféru z knih hry určitě mají, různě najdeš také odkazy na ságu apod., takže hry by tě opravdu zklamat neměly, kup jedničku, tu dnes seženeš za pakatel a uvidíš, podle mě tě nezklame....
      • Aha, no hadam ze me to melo dojit kdyz je to RPG :D no kazdopadne dik ;) Jak doctu knizky tak se toho pustim
  • Amylee.Anderson
    Mě by se to líbilo s trochu horší grafikou...abych si to mohla zahrát :(
    • Black_Hand
      zkousela si to? ja hraju na low a vypada to moc pekne, vazne. a ja uz mam dneska "trochu" nizsi mainstream. 8800 GTS 512 uz je dnes pomalu uz babicka s nakymi temi "pra" nakrku.
      • Aktualni verzi hry (1.35) jsem zkousel na svem obstaroznim C2D 3.33, 4gb ram s poradne pretaktovanou 9800 gt a pri nastaveni vse na low detailech ci povypinane byl presto vemi nizky framerate tak cca do 30 snimku v nenarocnych lokacich... Tahle hra uz chce zkratka novy hw.
        • Black_Hand
          snimky neresim, jde o celkovy dojem z plynulosti. pod 30 jsem se samozrejme dostal. ale hratelny to bylo porad. otravou byly castejsi loadingy, ale nikdy nic tak hroznyho jako v jednicce.
    • CRYPT
      Ja to dohral a muj osobni nazor, 1cce to nesaha ani po kotniky. Nemluvim ted o grafice, ale o pribehu roznorodosti lokaci apod... 2ka neni spatna hra, to rozhodne ne, ale proti 1cce to je pouhy odvar...
  • Tak jsem si to tady pročet. Dávat za příklad EA, který chtěj za každý DLC dvě stovky proti CD Projektu, který za žádný DLC nechtěj ani halíř *7* . A jak si někdo může stěžovat na to, že se o tu hru staraj? Úplně zadarmo? A že to tam už mělo bejt. A co takovej EA a BioWare? Oni tam taky furt přidávaj nějaký věci, ale za peníze. Jak praví Paul_cz, debilové jsou všude.
  • Paul_cz
    20 nových "technických" vylepšení, ne taktických.
  • ideální chvíle dohrát tuhle super hru podruhé. Koukal sem na poslední patch logy a přidali/opravili v té hře opravdu spoustu věcí. Opravdu nelituji koupě *3* .
  • Co na to říct - paráda:-)
  • MidnighT91
    Může my někdo napsat co je obsahem všech devíti DLC... Popřípadě hodit odkaz na stránku kde se to dočtu...
    • trolo
      "Blue Stripes Combat Jacket"
      Ultimate Alchemist's Outfit"
      Ultimate Mage's Outfit"
      "Ultimate Swordsman's Outfit"
      "Finisher Pack"
      "Mysterious Merchant"
      "Troll Trouble"

      + tie z patchu 1.3 - nove ucesy (old z Witcher 1 je best) + fluffy dlc quest vo vergene (neviem presne jak sa to vola)
  • Jsou to borci ti kluci
  • Paradní, ale trochu jsem doufal že přitaj taky ňákej ten úkol nebo další kapitolky.
    Taky jste sem mohly přidat ty 2 nová videa když už jsem dávate novinku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit