Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na www.tojepohoda.cz je dead space 2 za 570kč a mužes ho dostat i zdarama staci si je pridat na fb a pak jen cekat na kod
  • Souhlasím s Ivanem, je to celé postavené na hlavu, spusta supr her na PC nevyšla a ani nevyjde a je to věčná škoda.
    Tahle hra mne hodně bavila (i když jsem se u ní už nebál tolik, jako u jedničky) a tenhle přídavek bych si rád taky zahrál, ale omezenou konzoli si kvůli tomu kupovat nebudu.

    Jinak mám dvě menší poznámky k textu, neberte to jako rýpání, jen jako postřeh *4*

    Myslím, že řezač plazmy bych asi přeložil spíše jako plazmový řezák (žádnou plazmu jsem během hry neřezal *3*) a zbraň v prvním balíčku myslím nebude jen oštěp, ale typnul bych to spíš na vrhač oštěpů *4*
  • KIMCID
    Diskuse pro Článek Co přinese přídavek Dead Space 2: Severed ???Víc peněz pro EA??
  • Vzhledem k tomu, že jsem úplně celou hru odehrál s jednou jedinou zbraní, tak si můžete balíček zbraní nechat :-)
    • přesně tak:) já taky:D. základní plazmová řezačka nemá chybu
    • :D ja mám rád tú klincovačku s elektrinou
      • klincovačku :D Vy slováci vytáhnete vždycky nějaký trumfy, super jazyk, fakt že jo *5*
  • Chování vydavatelů jako je EA, Ubi nebo activision k PC scéně mě fasicnuje. PC je potenciálně obrovský trh s možnostmi do budoucna. Vždy udával tempo nejen v technologiích, ale stál za zrodem mnoha nových ip a sérií. Konzole poslední generace, menežery tak milované, stojí na PC technologiích, stejně jako většina jejich služeb. Přesto dostáváme za poslední roky co? Zpožděná vydání, DRM, ignoraci obsahu, technické nedodělky, kupy bugů a aroganci. Pak se diví, že prodeje klesají a vše se svádí na pirátství. Těším se, až se bude implementovat nová technologie nebo přecházet na novou generaci konzolí na ty kecy, jak je PC najednou primární platforma. Do té doby máme smůlu a tohle DLC co je pro všechny, krom PC hráčů, je toho důkazem.
    • tohle nema chybu, cista pravda
  • No kdyz uz jsme u toho slovicka "Severed", tak bych byl velice rad, kdyby se nekdo uracil udelat pokracovani Severance: Blade of Darkness. Ta hra absolutne nemela chybu. Naprosta pecka!! A je skoda ze byla tak rychle zapomenuta.
  • V Dead Space neni twister*7* ale Twitcher (poprvé se objevil na USM Valor*5*) jen tak pro upřesnění*1* .
  • da sa nastavit v tejto hre i klasicky pohlad. Alebo je to vsetko cez pleco. V jednicke mi to neslo nastavit a dvojka este neodskusana.
    • neda se to nastavit ani ve dvojce
      • Ono je to logický že to ani nejde, celý interface je udělaný tak, aby byl vidět na obleku a zbrani. Navíc by to pokazilo velkou část atmosféry hry. Když vidiš kousek za sebe a skoči na tebe příšera tak ji uvidiš a lekneš se, kdežto když máš first-person pohled tak uvidiš jen ubytí života. *4*
      • jaj , :(
  • Vsechny ty tri balicky jsou k dispozici uz od vydani hry.
  • a už je tu opět známe rejžování od EA
    • Víš ono kdyby jsi pracoval na hře několik let (Cryis, Bulletstorm i když ten tolik ne) a mají to být jedny z nejočekávanějších titulů tohohle roku od jedné firmy a najednou zjistíš že je někdo čordne a nasdílí na web daleko před vydáním a poté když Bulletstorm vychází tak obchody jsou bez tržeb to už jim nic jiného nezbývá než "rejžovat" na DLC balíčcích, které mimochodem také nejsou vytvořeny za jeden den.
    • Nechceš začít psát takovédle komentáře pod každý článek?
      Nemá to logiku, dělá to dnes každý.
    • CRYPT
      myslim ze to je bohuzel trend dnesni doby...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit