Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • howno
  • vsichni dnesni vyvojari do jednoho na kazdou zbran MUSEJ proste nasr*t ten pojebanej ACOG! je to k zbliti!, i v to, BFku na brokovnici co strili 5 metru si muzu dat hafo hovadin vcetne optiky asi abych mohl lepe strilet mravence nebo nevim, vypi*enej trend teto doby!
    • Shaker
      dokud si to clovek muze nastavit jak chce, coz znamena i bez optiky, tak v tom nevidim problem, navic ty optiky vazne v realu usnadnujou praci, uz jen blbej red dot je skvelej vynalez
    • Je to prece cool a to se pocita. *3*
  • Sakra, doted jsem si myslel že games.cz je normální, takový idioti a hateři..
  • ...hmmm, zaujímavé, ako môže mať niekto zmysel života trolenie, to bude asi nejaký komplex...ale virtuálny toho znesie veľa, tak prečo nie... :)
  • Trol.diskuzni
    Heroic quest:

    CoD, Battlefield, MoH... Spot 5 Differences!
    • Shaker
      jako rozdily jsou, problem je v tom, ze kazda z tech her ma neco dobryho a neco, co cloveka skoro nuti mlatit hlavou o zed a v tyhle dobe vic nez driv.
    • Je to smutny,ale je to tak,ty hry si jsou podobne vice,nez by bylo zdravo.
  • Totální kopírka battlefieldu 3 to bude nic víc. *1*
    • Klidně mně heatujte ale nadáváte že cod je vše stejné ale u battlefieldu je to skoro to samé *1*
      • heatovat? aby ti nebylo zbytečně teplo..
  • Ja myslim,ze nejdulezitejsi informace je,ze to bude opet stejna ptakovina jako CoD.
  • Moje ranni stolice ukazala opravdu vic a po dlouhe dobe nelituji,ze jsem ztratil cas na gamBLesK.cz

    Uzasna prace *15* *15* *15*
  • jindra.veliky
    ukazal ze to vypada uplne stejne jako kazda jina strilecka.... *12* chtel bych videt vola co bude ztracet cas lustenim *7*
  • Trol.diskuzni
    To je screen z Wii U?
    • Nikoli, to je z nové PS4 *1*
      • Trol.diskuzni
        Vůbec bych se nedivil, takovej "ps4 insane mod" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit