Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Češi udělali remake, a to UFO: Aftershock, je to z roku 2005. Ještě před tím udělali UFO: Atermatch. Oba díly jsou ve 3D.
    • ještě Afterlight ( asi nejlepší díl )
    • Češi udělali remake, UFO: Extraterrestrials *3* O trilogii UFO od Altaru, jako o remaku, se asi moc mluvit nedá, i když to byly parádní hry.
      • Sorry, ale Extraterrestrials je na prvni pohled super, ale po chvili zjistis, ze jim v pulce dosli prachy. Xenonauts je podle me to na co vsichni cekaj, to bude remake!
        • děkuji ta tip, rád se vrátím do svého mládí a Xenonauts zkusím!
  • Ted sem předobjednal Xenonauts (ve vývoji), jdou hrát bety a vypadá to zatím dobře ...
    • Jo Xenonauts to je jina, to je pro me skutecne pokracovani XCOM *14*
  • TFTD by byl lepší jak UFO, ale Terrory lodí byly neúnavně rozsáhlé a kolikrát to bylo hledání jedoho trotla někde na záchodě, to srážlo hru hodně, jinak byla ve všem lepší...
  • Sakra tomu říkám Epic Fail, proč sakra nepracuje na remaku někdo jako on, to je k pláči. Obávám se že to totiž dopadne špatně a to je UFO EU v mém top 5 nejlepších her...
    • Vis problem je ze zapominas o co slo vyvojarum tenkrat a o co jde vedeni dnes.
      Proc micham jabka a hrusky? Protoze driv delali ty hry lidi jako ty, neno ja. Dneska rozhodujou o tom co tam bude panove v kravatach a ty se nerozhodujou podle toho co by tam radi meli, ale podle toho co maji ve svem marketingovem zargonu. A to je sakra rozdil.
      Takze nainstaluj starej dobrej XCOM a na tohle zapomen, bude to hra pro deti.
      • az na Gabe Newella, toho jsem snad v kravate jeste nevidel :D
  • Série UFO je pro mě obrovská nostalgie, TFTD jsem moc nehrál, ale UFO:Enemy Unknown a XCOM:Apocalypse jsem dojel x-krát. U apocalypse mi jako i Vám vadili poslední mobové na velké mapě a prohledávání, ale systém měsíčního hodnocení, kdy jsem si vylepšoval skóre hezkým raidem v budově ovládnutých organizací, to byla krása :-) zápalné a jelo se :-)
  • Re FT: To jsem měl na mysli. Hledání posledního schovaného emzáka v jejich bázi byl děs běs, obzvláště když to byl Tentaculat, nebo setkání s Biodronem v úzké uličce na lodi, který po zásahu vybuchoval a bral sebou do pekel i moje vojáky.... *4* Tohle spoustu "normálních" lidí v mém okolí odrazovalo, já to miloval.
    • jj, to prave bylo ok, ze to neslo "hrat v zadu na nulu" :p
    • +2 *1*
  • ahoj.. chci se zeptat... mam x-com 1 i 2 ze steamu.. je nejaka moznost si nainstalovat cestinu?
    • Ano jde tam nainstalovat čeština.
    • ja se kdysi davno kvuli UFO:Enemy unknown zacal ucit anglicky :D
  • Paulcz
    První dvě UFO hry měli super atmosféru, dneska se jede "hollywood" styl takže to nejspíš bude kravina. Bohužel.
  • ja si pamatuju, ze ufo bylo prave diky malym mapam pro decka (stacilo udelat nejlepsi zbroj, laserovky a cus)

    kdezto xcom mne bavil mnohem vic, protoze byl tuhej jak prase, hlavne ty tankery nebo co to bylo, ty velky lode plny tech emzaku, co na vojaka plivli a on se transmutoval do jejich podoby :p (nebo ty byly v jednicce a ve dvojce litaci nozky, uz nevim)
    • a ten zacatek, kdyz jsem mel akorat harpuny a vrtacky a vysadek krabizniku, co se harpunam smali, tak se muselo jit na closefight a rozlousknout jim ten jeho krunyrek :p
      • vrtačky , krabižníci , dětská pistolka , kuličky do pistolky ..... překlad po vzoru českého folklóru se mi nesmazatelně zapsal do paměti :D
  • Jo přesně, velikost map je základ hratelnosti X-COM her. V TFTD už byla jejich velikost na hraně, hlavně lodě a základny, v Apocalypse už přes. Nicméně pod dojmem zpráv o novém XCOMu jsem znovu rozehrál jedničku a dvojku..... *4*
    • Nevím, ale mě mapy vyhovovaly jak v prvním, tak v druhém díle a stejně tak jsem s nimi neměl problém ani u Apocalypse. V podstatě mě jejich velikost štvala až v případě, že zbýval 1-2 emzáci, kteří neustále panikařili a já jak idi*t celou mapu pročesával pixel po pixelu, abych je našel a vysvětlil jim situaci. A druhá věc byla, když hned po vystoupení lodi s prvním vojákem jsem dostal instant, to bylo na rozkousání klávesnice. Nic víc mi na těch starých dílech nevadilo a pařil jsem je s chutí, hlavně 2. a Apoc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit