Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ironií osudu, že právě zde zmínění hateři nižší inteligence, mi dávají najevo, že ve wow podobní lidé už nejsou...a že by stálo za to, té hře dát zase šanci a zkusit pandí svět
  • Zeptám se narovinu....... Jste opravdu takové ***e nebo opravdu vám nějaký wowkař vo*ukal maminku ? Schválně jsem se díval a minimálně týden tady o wow nebylo ani prd. Hlavně je to srchnutí , o čem se mluví a co se děje po nedávném vydání datadisku. Hledte si jiných her pokud vás něco z toho nezajímá . *6* Zhořte hateři zku* ení !
    • Jinak pardon za pravopis. , píšu z tabletu se zavřenýma očima
      • Pane kredenc ty sem radeji vubec nepis, udelas tim lepe pro vsechny.
  • Jinak nechápu, proč si tady stěžujete, že jsou tady články o WoW, když mají games spolupráci s Wowfan. Jestli chcete, tak můžete napsat vlastní článek (EVE, Lotro, RIFT apod.) anechat ho publikovat tady. Pokud si dobře vzpomínám, tak někdo z redakce tohle psal.

    Ale z pohledu druhé strany.... některé články o WoW mi přijdou typu: Drak si pšouk! Honem o tom napsat článek! Nějak tak mi připadá články o této onlinovce. Tedy, že z normálních věcí, které se dějí v jiných onlinovkách normálně, tady se tomu věnuje článek (nemyslím konkrétně tento)
    • Je zajímavé, že program Games fanatics běží rok a půl, nicméně do programu byla zatím zařazena jen jediná stránka - WOWFan. Že by u nás byla jen jedna jediná kvalitní fanstránka?!?
      • Spíše mi ukaž fansite, která je samostatná a není pod podobným webem jako Games
  • Kazdy rozumny clovek, by mal písať rozumnú kritiku.
  • Kazdy rozumny clovek by mel snaset kritiku jeho hracky a nevyskakovat jak fanbojskej certik z krabicky. Ono by to ty hatery pak preslo a fanboa by ze sebe zbytecne nedelaly butthurt sasky.
  • Super clanek o WoW jen tak dal *5*
  • Kazdy rozumny clovek by se mel psychicky pripravit na PEKLO v diskuzi az vydaj recenzi MoP :D
    • To jo :D
      Co teprve chudák Viktor B. , který nadělil 68% :D
      Na něj bude vyhlášen celorepublikový hon :D
      • Taky že na Blbcana byl hon vyhlášen. Do SCORE došlo snad tisíc e-mailů
      • přesně tak wokaři budou nasraní protože tomu dal" podprůměrný" hodnocení a hateři wowka taky protože tomu dal moc vysoký hodnocení... :D
  • myslim, ze vetsine se spis nelibi nevyvazenost zpravodajstvi, kdy jedna hra dostava pravidelne tolik prostoru. a co nejhorsi oni to snad delaj zadarmo
    • aktualne je to kvuli novemu datadisku. A kvuli spojeni obou webu v game fanatics. v dobe gw bylo hodne clanku o gw. vzdy jde o aktualni situaci.
      • Tak to se tady určitě také brzo objeví recenze Riders of Rohan!
        • tak ji napis!
  • Kdyz WOW nehrajete a ani vas nezajima, tak proc to ctete probuh? Je nekde receno, ze kazdy musi cist kazdy clanek, co tu je? To je jak v pomocne skole tady obcas.
    • souhlas, WoW mě nezajímá, když už vyjde nějaký článek, jen to zběžně proletím, jestli se tam nevyskytne nějaká obecná informativní zajímavost i pro člověka, který tu hru nikdy nehrál, nicméně to je populární MMORPG i po těch letech a má stále obrovsky silnou hráčskou základnu, takže je celkem pochopitelné, že se o takové hře v době vydání datadisku píše zvýšenou měrou... pokud to někomu vadí, ať to nečte

      taky mě nezajímají hry Call of Duty, Medal of Honor apod. ale když to v česku hrajou příležitostně desetitisíce lidí, tak je pochopitelné, že se o tom bude psát víc než o pokračování Agenta Mlíčňáka
  • Tak třeba v EVE dneska začíná pvp turnaj aliancí o 10000 dolarů a další ceny. Own3d.tv to bude streamovat do celého světa. Ovšem na WOWGames ani čárka, že *11*
    • zkus treba neco ty o tom napsat a nabidnout redakci k vydani. hlavni problem je, jak uz Petr nekolikrat pripominal, ze neni v jeho moznostich obsahnout veskere informace. zvlast mimo hlavni deni.
    • Na Wowgames ani carka o EVE turnaji...kdo by to byl řek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit