Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KC tam není? To Vávra již nikdy nedorazí *15*

    Jinak tohle je divný výběr, doporučovat hry u kterých se neví jak dopadnou. Něco lze tušit ale nevíme a přesto se doporučuje co si chceme zahrát.

    KC si zřejmě nikdo zahrát nechce a recenze bude v tom duchu. Kdo to dostane bude naštvaný *15*
    • ucho
      jsi moc negativní. samozřejmě u řady těch her lze tušit, jaké budou a že dotyčné to bude bavit. prostě není těžké si udělat seznam, co by člověk chtěl zahrát.
      KC bude jistě zajímavá hra, ale její velmi důležitou složkou bude příběh. ten rozhodne o výsledném /hodnocení. plus zabugovanost. když to půjde dobře, tipuji klasiku 7/10.
  • Celé je mi to trochu divné, jde o výcuc z posledního podcastu, kde nebyl Petr, zato tam byl Pavel Dobrovský a oba shodně uvádějí System shock a Obra dinn (třetí Pavlovu hru jsem zapomněl, nevím, jestli je shoda i tam). Přijde mi to zvláštní. V podcastu měli navíc někteří seznam evidentně delší, ale Pavel to zařízl (a sám pak měl problém dodržet).
    A nezlobte se, ale absence Kingdom come smrdí "účelovkou".
    • Ja opravdu myslim ze kdo zkusil betu KC se nemuze divit ze tam chybi.
      • Myslíš tu dva roky starou "betu", která vůbec nebyla beta?
        • Presne tu... mne teda na uhaseni nejakejch velkejch vasni kolem KC stacila bohate. Rad se ale necham prijemne prekvapit.
  • ucho
    pro mě Red Dead Redemption 2. nejsem zase tak velkej fanda westernu, z prvního dílu jsem se na zadek taky neposadil, ale bylo to fajn a dvojka zatím vypadá skvěle. jestli bych si měl za ten rok koupit jen jednu hru, tak to bude tahle. Rockstar si ty peníze zaslouží.
  • Mazii
    Hra, kterou mám spojenou s rokem 2018 je jednoznačně Kingdom Come! Bože, to tady vážně není na seznamu? *8* *8*
  • KC a Bannerlord, ostatni at si strcej za klobouk *4*
  • Ale oni si to Kingdom Come: Deliverance fakt moc chtěli zahrát, ale pak jim Ryneš na redakčním steamu kliknul v profilu hry na "Nemám zájem"
  • Rozhodně Kingdom Come.
  • funza
    Kingdom Come *3*
    • Na to se těšim ze všeho nejvíc, ale předobjednávka na gogu evidentně nebude, takže si počkam rok až to opraví a vydají i tam.
      • jamar28
        A proč si to nekoupíš na jejich stránkách nebo na Steamu?
        • Logicky proto, ze to chce mit DRM free.
          • jamar28
            A k čemu je to dobré?
            • "abys nemusel cist tyhle lzi
              od ubisoftu, ze ti ty jejich 3 sifrovaci nesmysly nezerou tech 40% vykonu procesoru"

              Náhodou já věřím Ubisoftu, že v jejich honbě za rychlýma prachama, se prostě vykašlali na optimalizaci hry a proto AC:Origins žere tolik výkonu. *3*
            • abys nemusel cist tyhle lzi
              http://www.pcgamer.com/ubisoft-says-assassins-creed-origins-high-cpu-usage-is-not-due-to-drm/

              napriklad od ubisoftu, ze ti ty jejich 3 sifrovaci nesmysly nezerou tech 40% vykonu procesoru
          • samozřejmě
    • yes! *5*
  • ono to s těma Nintenďáckýma hrama bude i o lidech, se kterýma je člověk zvyklý hrát, já kdybych navrhnul kamarádům, ať jdeme místo CS:GO hrát Yoshi adventures, budou si myslet že jsem se zbláznil *4*
  • Hanzales
    Já jsem za to s Petrem Poláčkem :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit