Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xtron

    Nějak mi to nepřipadá jako výčet nejočekávanějších her ... já se třeba těším na METRO nebo Far Cry. Připadá mi to jako redakce, která hodnotí filmy a slintají nad programem ČT2.

  • Dost se podivuji, že ani jednoho z pánů v redakci evidentně nezajímá DOOM Eternal a Metro Exodus. LUL

  • Musim rict, ze me nezaujalo skoro nic. Nevim proc chybi novy DOOM, kdyz ten predchozi byl bomba a rozhodne dava smysl zminit Anthem, ktery ma potencial nadobro pohrbit jedno z nejznamnejsich hernich studii.

  • Dying light 2 letos nebude ?? 

  • Ristoro

    Absence DOOMa a Metra mě velice překvapila. Je tohle vůbec herní web? :) Nebo nikoho z redakce nebaví kvalitní FPS hry?

    • TheGGG

      V redakci dle všeho není metro moc populární sérii, alespoň smutnýho nebaví, takže bych očekával minimální pokrytí této hry.

    • iSpirit

      Spíše mě překvapuje, že někoho baví v roce 2019 tupé akce bez špetky hloubky jako DOOM. 

      • Ristoro

        Myslíš hry s fantastickým soundtrackem a diamantově vybroušenou hratelností? Netuším, koho to může bavit. Hloubku si hledej ve filmech, hry tě mají bavit hlavně tím, že je hraješ.

        • iSpirit

          Tak asi mám trošku vyšší nároky jak na hudbu tak hratelnost.

          • Ristoro

            Tomu se neříká vyšší nároky, jen špatný vkus :). Holt jsi nevyrůstal v době, kdy FPS hry zažívaly zlaté časy, vycházely Unrealy, DOOM, Quake a jiné. A asi jsi nevyrůstal s myší a klávesnicí v ruce, potom chápu, že tě DOOM neoslovil :). Koneckonců, konzolových koridorovek teď máte spoustu, jen si vybrat.

  • jindra.veliky

    lol a Cyberpunk nikdo? Metro Exodus, Resident Evil 2... Hlavne, ze tam je zase spousta indie blbosti

    • TheGGG

      Cyberpunk prostě nevyjde v roce 2019, zdaleka nejsou hotoví.

      Metro a re2 vypadají božský ale asi to holt není redakční šálek kávy 

    • iSpirit

      Já ti nevím, Záklinače 3 jsem doslova protrpěl. Příběh, hratelnost, zvraty vše mi přišlo místy až trapné, takže nevím důvod, proč se na to těšit. Last of Us je dospělejší, postavy se chovají lépe, ale ve finále je to hra na jedno zahráti. Celou dobu jsem čekal, kde je 10/10 hra. No, nedočkal jsem se. Nejpopulárnější hry nebývají ty nejlepší. Je to tak ve filmech, v hudbě, v seriálech a i ve hrách. 



    • Derp_1337

      V redakci jsou v oblibě indie blbosti. Poslední roky je to vidět, jak se je snaží natlačit do různých best of kategorií. Žádné velké překvapení, člověk si časem zvykne a automaticky to přeskakuje...

      Kromě Cyberpunku zapomněli ještě třeba na očekávané The Last of Us 2.

      • cms.sarka-tmejova

        Nezapomněli, jen ani jedno letos nevyjde:)

        • Derp_1337

          To byly nějaké novinky ohledně vydání TLoU2?
          Co si pamatuji, tak ještě pár měsíců zpátky Naughty Dog tvrdili, že TLoU2 se může očekávat na konci roku 2019... I když odsunutí na začátek roku 2020 by mě asi moc nemělo překvapit 😐

          • TheGGG

            Tlou 2, tsushima ani death stranding zatím nemají oficiální datum vydání... Takže je otázka co z toho bude 2019 a co 2020

  • Marines
    Jo, také bych zde vypsal několik her co sice jsou slibovány, plánovány, či všichni víme, že nevyjdou, ale přikláním se pouze k jedné a to Paradoxího Říma, která je reálná....
  • RPGčka Outer Worlds, Encased, Wasteland 3, možná Hellpoint, plus The Last of Us 2, Resident Evil 2, Mechwarrior 5, Left Alive, Atomic Heart... a něco jsem určitě zapomněl. Taky krysařský Plague Tale vypadá docela zajímavě:

    Plague Tale - https://www.youtube.com/watch?v=SIAP3VM_0Sw

    APRG Hellpoint - https://www.youtube.com/watch?v=3VWLT_8i2zM

  • 0011
    Aleš tam má správně Fire Emblem Three Houses, ostatní omladinu v redakci omlouvá, že ze sérií zřejmě nemají zkušenosti, jinak věřím, že by to tam měli taky. Pro mě osobně je tahle série system seller, kvůli Awakening jsem kupoval 3ds, kdybych neměl switch už dávno, koupil bych ho i kdyby to byla jediná zajímavá exkluzivita, což naštěstí není.
  • tomasrippl

    Za mě anthem

    • Derp_1337

      trololol

      • tomasrippl

        To vypovídá hodně 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit