Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel si neodpustím ironický komentář. Takže sebrat zbraň po padlém nepříteli a začít s ní střílet je teď předmětem upgradu??? To snad nemyslíte vážně. :-DDDDDDDD. Sprosté okopírování herního systému z Titanfall je nyní prezentováno jako přednost hry??
    CoD BO3 jasně ukazuje totální nedostatek nápadů a vytěženost této značky, je to opravdu zoufalé. Mimochodem BF3, který vyšel před x lety vypadá ve všech směrech lépe, než tato připravovaná "pecka" CoD. Co se týče skinů zbraní, prostředí, detailů, efektů, výbuchů, animace postav, textur, odrazů slunce = prostě všeho, je to neuvěřitelně zastaralé. Neříkám to proto, že bych byl hejter CoD, ale proto, že je kolem toho tolik hypu, že je to k zblití. Používají pouze jméno CoD za účelem zisku, nic víc. A kdo bude oponovat, že přece proto se hry dělají, tak ať si dá pár facek a zkusí zahrát třeba SOMA, kde malý tým s mizivým rozpočtem vytvoří parádní AAA hru se zajímavým příběhem a prostředím. Tomu se pánové říká "láska ke hrám" a ne jen prachsprostý byznys.
    • Jack1947
      AW v mp bylo hrozné, vůbec se mi k němu nechce vracet, tohle jen dojedu piráta a letí z disku. Více pozornosti si to nezaslouží. Titanfall jsem dal 23hodin ale neznamená že se nevrátím vždyt to je sranda.

      Tím chcvi říct že Titanfall2 určitě pořídím... COD zůstane mrtvé prostě ho domrvily.
    • Tak miminko se nám vybrečelo a teď může jít zahajat s těmi láskyplnými chudáky, co z dobročinnosti vytváří nějakou magořinu pro velké kluky. Bacha na tebe ty herní znalče.
      • Super konstruktivní komentář, díky za názor a přínos do diskuse o hře.
        • He7he
          Pravda, přínos "já tu nechci moc hejtovat, ale tuhle hru moc nemusím, ale jsem prostě tu abych vám to řekl a hrajte Somu, jo? Protože tohle není hra, tohle je hra a tamto je taky hra. Ale tamto není hra, ale hra, ale tamto je jiná hra a hra. Prostě hra. A kdo to hraje, tak si ať si naliská, protože si hraje. A tamti jsou špatní a tito zase dobří, a tak hra", má jiný grády.


          Bravo, příteli, bravo...
  • Call of DUty 24 :))))))) tohel uz snad nemyslej vazne...
  • Že by konečně po X letech první CoD co vypadá alespoň trochu zajímavě? A ne pořád jen na jedno brdo :)
  • Ale, jo ted je to prava kiber pc shoot akce,konecne to ovladani a neprirozena hejbavos na mysi ma na pc neco do sebe.Ted uz to bude z nano vojakem a mysi v roce 2048 prirozene.S 80kg kulometem tam budu litat jak papirak,a nebude to divny,mam totiz hidraulicky oblek. *1*
    • Pravá PC shoot akce?! A proto se jí na lowzoli prodá desetkrát tolik, i ty brepto. *6*
      • Ja knim nepatrim.Na konzoli jsem hral jen cod1,2.
  • To by se melo jmenovat killzone duty,multak mii prisel stejnej jak v killzone shadow fall,ale v killzone jsou best of sniper ,chtel bych plagat v zivotni velikosti.
  • Tak si říkám je to ještě o střílení nebo pro samé serepeticky už je nabitý kvér jen módní doplněk? Už tam chybí jen funkce přikazující nepříteli spáchat hromadnou sebevraždu. Kam se poděla ta prostá radost s přestřelek jakou nám servíroval Rage nebo Wolfenstein? Ztratit se v CoD, to jako vážně?! *6*
    • ZvacA
      Hloupý kolego, můžeš si to odpochodovat rovnou k radostným Rage a Wolfensteinovi. A nebo zkusit si hrát podle svého a střílet si bez funkcí, ke kterým tě opravdu nikdo nenutí. Vždyť na tom nic není.
      • Vševědoucí kolego, ty už si to hrál nebo si svá moudra jen cucáš z prstu? *6*
        • ZvacA
          Ty jsi blbec... :D
  • tak nové Call of Duty je mega kočkopes *1* *15* myslím, že to si asi nezahaju
  • boze moj.. zase zastup nerdov pozastavujucich sa na tom ze to niekto hra.. no cuduj sa svete, fakt to niekto stale hra.. A este k tomu na PC Zomg ! mind blown, right ? Vratte sa k svojim barbinkam a ostatnych nechajte zabavat sa sposobom, aky sa im paci ;)
  • Enclaw
    Chápu to v USA, ale proč se o CoD hrách píše, nedejbože je někdo hraje, v Evropě? *11*
    • 0011
      Call of Duty hraje můj šéf, o hrách si moc nepokecáme, ale jsem rád že to je gamer a má pro to pochopení *1* (ne v práci nepařím) ale znám dost lidí co CoD hrajou a docela dost z nich si to kupuje jenom kvůli singlu, ale většina to stáhne ze zátoky, dohraje a smaže, ale snažím se šířit protipirátskou osvětu i u takovýchle lidí, u dvou jsem dokonce uspěl, asi bych byl dobrý svědek jehovův *1*
      • By jsi pak mohl dávat ke Strážné Věži přílohu plné hry zdarma. Diablo, Dooma a podobný.
        • zabeeeeeel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit