Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proc je toto oznaceno jako "PC", kdyz to s pc nema nic spolecnyho?
  • ringmancz
    beztak marketingovej tah, aby prodali víc na nextgen
  • Ja som asi cca pred rokom sa chcel teda ponorit do BF 3 MP, tak som si cely nateseny kupil BF 3 premium na xbox, a teda ta limitacia tych 12 hracov na kazdej strane + (samozrejme) elitarsky pristup vsetkych "ubermenschov" s x frckami a vybavenim bola tak silnou motivaciou hodit BF do kosa ze som len tazko tomuto nutkaniu odolaval
  • MidnighT91
    mě tenkrát zabilo to prohlášení že v tom nebyly vojandy kvůli zastaralé technologii. Velkej problém udělat pixelové kozy...
  • Shenkster
    :D To snad nemyslejí vážně ne ? Hlavně že mají "dynamické mapy"
  • walltar
    Vždycky když vidím tenhle obrázek se satelitem, tak si říkám, že tak by mělo vypadat KSP.
    • Však tak skoro vypadá :D
      • No... skoro... *15*
  • Vždyť je to směšné. *15*
    • Tak zas to musíš brát úměrem k velikosti map. S CoD osobní zkušenost nemám, ale vždycky když vyjde novej díl, tak mrknu na videa, o co "přicházím". A ty mapy mi přišly vždycky miniaturní. Když to vezmu z pohledu hráče BF, tak 64 lidí Conquest na operaci Metro je vysloveně zatrest. A to je ta mapa na poměry CoD obří *1*
      • tak to jsi velkej kluk kdyz paris bf
      • A ještě ty pitomé spawny v CoD. Nicméně v BF3 byly mapy obří, ale například ve zmiňovaném metru, byl každý namačkaný na jednom místě. Prostě na jedné straně byly schody, z kama se chodilo na horu a nahoře byli hráči s brokovnicí, všechno se sešlo a vznikla patová situace, kdy nebylo kudy. Ale v klasickém CQ s tanky a vším to byl mazec. Dnes mi došel BF4 tak jsem zvědaví na jejich chloubu zvanou scriptované nečekané situace, tedy pokud to vůbec nainstaluji.
  • ha ha ha ha
  • Mozna jim konecne doslo, ze pro ty jejich minimapy je to akorát. *15*
  • Miserius
    12 je fakt slabota... Kdyby to bylo důsledkem většího taktizování tak neřeknu (Future Soldier), ale tohle... Ještě že netrpim CoD syndromem
    • Jack1947
      V MW2 Jsem byl tak "otravenej" ze jsem radsi paril ke konci (LVL) 1V1 v TPS rezimu. Je pravda ze na PC a spise z nudy. Tady jsou chudaci na tom zle. Uz odzacatku.
      Jenze takhle hrat na 6V6 je malo, kdyz bude mene tak 3v3 to je tak max na nejake privatni klanove utkani a ne na cistokrevnou akci. Kde proboha budou brat Konzoliste Fragy. Kdybych byl FANda jeste bych popremyslel jestli si dam do pusy hlaven od brokovnice prece jenom... *7*
      • Pokud hru nadesignují pro 12 lidí, tak proč ne. Bych čekal, že takovej počet bude pak i na PC. V battlefieldu 3 (i bad company 2) jsou na konzolích nižší počty hráčů než na pc, ale jak to pak vypadá? Bitvy se na spoustě mapách (kromě velkých conquest map) změní v šílenej clusterf*ck a chaos.

        Druhou část tvého příspěvku nějak nemůžu rozšifrovat *7*
      • Hlaveň brokovnice by sis do pusy dát měl každopádně.
        • Jack1947
          Nemam ji, (pokud se nepocita Airsoftova, tam asi bych moc nepochodil) Zivot mam rad, nerad bych neco takoveho delal... nevim proc. *4* Prisel bych o spoustu novych zazitku, s novymi hrami atp... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit