Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kawaiiii *1*
  • Jack1947
    Lol a že sem to nepsal co ? Jasný ANime SOuls *12*
  • proč se pouštět do něčeho, co bylo vydojené a vyždímané do sucha už před lety, ale co, kdo chce kam..
    • když mohou vycházet p2w moba omalovánky a milion nudných simulátorů, může i toto
  • No som celkom zvedavy, kedy sa na games prestane vsetko prirovnavat k Dark Souls.
    • V momentě kdy vývojáři přestanou DS ždímat, pokud nevydíš tu vkrádačku u tohoto tak nevím
    • bukrr
      Dočkáš se, až jiná hra tohohle typu prodá miliony kopií a bude jí znát každý. Jak nejjednodušeji chceš popsat hru? Přirovnáš jí k jiné.
    • až přestanou tvůrci her Dark Souls kopírovat?
      • To zni jako by tvurci DS zili ve vakuu a vsechno co vymysleli tu nikdy predtim nebylo...
        • Souhlas, je to skoro tak hloupý nápad jako zkusit dnes vydat f2p moba hru a myslet si že na tom královsky zbohatnu *4*
          • Sry to bylo pro lola

            Každopádně mrtvý žánr
  • Moc se mi to líbí. Japonci už tento herní rok zcela ovládli, tak jsem zvědavej jestli to vyjde i ten příští.
    • Je vidět, že se vyznáš. Můžeš mi doporučit nějakou japonskou fps, rts, space sim, 4x, závodní simulaci, wargame, sport, tower defense, mobu, adventuru, build sim, nebo mmo z tohoto roku? Nějak už ty hry nesleduju, tak chci ušetřit čas hledáním toho nejlepšího. Díky.
        • To vypadá, že flash byl těžce setřenej ve vlastním táboře. :))
        • Vogon
          Vtip? V japonsku indie hry byly mainstreamově populární daleko dříve než na západě. La Mulana a Cave Story vyšly na začátku tisíciletí(2004-2005), jednalo se o indie retro platformovky, jejichž boom na západě propukl až okolo roku 2010 s hrami typu Braid a SMB na XBLA. To samé geniální RPG Reccetear.
          A že na kickstarter nechodí? Jedny z nejvýdělečnějších nejvýdělečnější kickstarterů byly japonské - Shen Mue 3, Mighty No. 9, Bloodstained

          A bavit se o japonských strategií a nezmínit sérii Nobunaga's Ambition, jednoho ze zakladatelů žánrů? Z adventur je super Ghost Trick.
        • měl jsem pocit, že autor píše tento herní rok, bavme se tedy o současných titulech
        • Máš asi problém se čtením. O indie hrách sem se nebavil a P5 nepatří do žádné kategorie, na kterou sem se ptal, takže naprosto mimo mísu. Strhávání oblečení z chodníku je nuda, tyhle hry nehraju. Hraju ty žánry, co sem napsal, ale pokud se jim nevěnuješ, tak mi samozřejmě neporadíš, to chápu. No nic... tak třeba se tu ještě najde nějaký expert, který poradí a nebude jen plácat kraviny.

          Ale abych nekřivdil, na FF14 se kouknu. Romance of three kingdoms má na Steamu 6/10, tak nevim nevim. To bude asi tím, že to není indie... známka kvality...
        • A já musím dodat Persona 5. Furt sem na to čuměl na YT a nějak sem nechtěl pochopit proč všudě 9/10 .... atd... No už to chápu... *14*
      • hledej si to sám šmudlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit