Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem se dočetl nemilou zprávu, že stejné národy budou moci hrát proti sobě .. bože jen to NE jestli tomu tak bude v MP nekupuju!
    • jako já mám taky radši historické bitvy alies vs axis..ale zas by si nikdo nemohl stěžovat na balance...a pravdou jest že do patche 1.7 v coh 1 to byl problém...pozdější patche a hlavně přidání britské frakce hratelnost mutiplayeru dost domrvilo..podle mě CoH 1 nejlepší na patchy 1.7
      • alexbond
        naprosty souhlas!!! bohuzel na steamu musim hrat s tou nejnovejsi verzi a ta uz neni co to byvalo...napr. Calliope uz ani nestrili z dela (takze je tam k nicemu) apod. malickosti co me dokazou nastvat *9*
        • Pokud se nepletu, tak Calliope z děla snad ani nikdy nestřílela.
          • Pleteš.
      • Jestli tam dají Axis vs Axis tak to nebudu ani kupovat už to nebude pro mě COH ani ono.
        • Prosímtě ty naděláš. To že ti dva chlapy (z toho jeden negr) vobtahují starou tě nesere, ale blbý frakce tu budeš řešit pořád...
  • je mi to jedno relic nikdy neumel delat mp bez lagu, vsechny jeho hry lagovali DoW1, dow 2, space marine. coh 1 jsem v mp nehral tak nevim. proste vas to hodi do party s nekym z australie s pingem 2000, nebo to udela hostem nekoho s blbym pripojenim jak kdyby tam nemohl byt nejaky filtr
    • COH jsemse po MP nahrál docela dost a nepamatuju si, že bych mělproblém s lagama... Spíš mě sralo, že po dvou hodinách hraní, kdy jsem třeba dokončoval útok, mi skočila hláška, že jsem prohrál... Byli tam maníci, kteří to měli nějak ošéfované, že si odpojili net a tím pádem zápas skončil pro ně výhrou... Nevím přesně, jak to bylo, už je to dlouho, ale vím, že mě to strašně prudilo, proto jsem raději hrával s kámošem kooperaci proti nějakému hodně těžkému AI, u toho jsem se bavil víc
      • Drophack..stačilo odpojit modem při hře*5* ..jeden známej si udělal slušnej winstrike v 1vs1 ..než ho zabanovaly *1*
        • taky jsem to kdysi ze srandy zkusil, ale jak jsem odpojil net, tak soupeře převzalo AI *1*
    • možná je na čase aby sis pořídil internetový připojení *5* ..tu plechovku z dratem za oknem vyhod a kup si internet. připojení *1*
      • v CoH 1 nebyl ani tak problém s japoncema s 350 pingem(naprosto bez lagu ) ..ale s čendama a jozívkama s prašivý lhoty co maj místo připojení wifikundaci a zamčený porty
        • Měl bys vyfikundovat svůj jazykový projev *4*
  • Buďme radi, že to prešlo práve pod Segu, oni vedia čo má kvalitná stratégia mať...
  • Co vám vadí na odkladu hry proboha? !!! Já jsem jen rád protože bylo úplně jasné že chtěli vydat úplný polotovar!!! a říkejte si co chcete je to tak. Raději dostanu hru pořádně dodělanou než milion patchu k tomu že se jednotky někde zasekávají nestřílí nebo tak.
    • Pravda, taky mě přišlo, že na to vydání dost spěchali kvůli blížícímu se krachu.
    • vacsiu blbost si ani napisat nemohol je to MP hra takze tych patchov bude hromada budu balancovat opravovat atd...vid predosle coh alebo sc..podla mna je to jedno ci to odlozia o tyzden mesiac rok nic sa nezmeni
      • Hrál se někdy COH ?! u nich ty jejich patche trvají třeba rok. Než opravili u Britů klokany tak ještě dřív udělali COH online se kterým vyje... jako s hráčema a zrušili ho a až po delší době vyšel patch. Navíc COH je i SP a MP se má vybalancovat v betě ne během hraní vydání když si člověk chce užívat klidnou čistou hru takže nevím kdo napsal blbost asi ani neznáš betu nebo tak od čeho jsou ?!
      • ty jsi očividně napsal ještě větší blbost
  • fu sega ...ved to uz museli mat skoro hotove ale co uz hlavne ze to bude
  • Len ma pekne sere ze sa hra odlozi .....
    • Řekl bych, že jsou horší možnosti které mohli nastat. *1*
  • Dobre jim to Comgad vyfoukl zpatky *1* Uz makali na COH 1 takze je to jenom dobre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit