Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim,muze mi nekdo objasnit podle jakých kritérií systém vybírá do beta verze?Provedl jsem registraci d obeta verze na oficilani strance prislo mi o tom i do mailu potvrzeni že az budu pozvan budu kontaktován, nejak tomu nerozumym doufal jsme že u modelu f2p beta verze se budu moci automaticyk zucastnit nebo nevim co je třeba splnit abyhc byl vybrán nebo zda to systém losuje náhodně??
  • Může mi prosím někdo objasnit ten nástin kampaně? Takže máme APA (což znamená alianci Číny a Ameriky) bojující proti GLA a EU (vtipné stavět EU naroveň teroristům :D). Ve videu pak vidíme zřejmě americké, čínské a GLA jednotky. Tak kdo teda proti sobě bojuje?
  • líbí se mi to jen nevim za co budou ty mikroplatby
    • Mato1987
      za všetko, už keď sa naloguješ tak budeš musieť zaplatiť poplatok za login, ak zabudneš heslo dostaneš ďalšiu mikroplatbu ale o niečo vyššiu ako trest za to, že si si zabudol heslo, ďalej to bude mať tzv. zabudovaný systém detekcie klikania na myške, to znamená, že to bude od teba vyberať peniaze formou mikrotransakcíi za jednotlivé kliky na myške a neskôr autori uvažovali, že pridajú revolučný systém mikrotransakcií za snímaný pohyb myškou po podložke alebo po stole, to znamená, že koľko prejdeš priblžne metrov s myškou keď si lognutý v hre toľko zaplatíš EA vo forme mikrotranskacií atď.
      jk
      • Ale prý si budeš moct koupit premium season pass na celý měsíc.
  • IWKYN
    Pokaždý, když se píše o tomhle CnC, tak mi zamrazí, protože Command & Conquer = Command & Conquer Tiberian Dawn a BASTA!
    Command & Conquer je jen jeden a je z roku 92! tak mě s tímhle neserte EA!
    Měli ste to pojmenovat Command & Conquer Generals 2: free to play sh*t pro mě za mě...... ale na Command & Conquer mi nešahejte! Byla to moje první hra na PC!
    • Beta ještě není spuštěna.
    • Jezis ty ses omezenec. Na to ti vsichni kaslem ze to byla tvoje prvni hra. Ja to sice hraval take ale CnC je pro me spis generals. Kazdopadne je mi to jedno zalezi jaka to bude hra.
    • klidek
      • Má pravdu, když už experimentujou, at nechaj legendy odpočívat v klidu a přejmenujou to nějak jinak. Pro mě je to taky srdeční záležitost.
        • Jack1947
          Pravda mohli by to vydavat aspon ze slusnosti, pod jinym jmenem.
          • Napriklad Conquer & Command, to by jasne vsetci vedeli ze ide o inu hru.
  • Skirmish a mulťák zdarma s dokoupitelnými vzhledy, single kampaň k dokoupení jen kdo chce, jako proč ne, takhle to můžou v pohodě krmit dlouho, pokud to bude mít rozumnou cenu a kvalitní mise
    • Mluvíme tu o EA .... *9*
    • Veskoslav
      Pokud kampaň bude dobrá, tak asi koupím. Ale nechci zase podporovat tento model, kdy si budu dokupovat části....
  • Kr.Pa
    Já nevím, co to může být za epickou kampaň u strategie odehrávající se v dnešní době.

    edit: Aha, takže všichni ti minuskari veri, ze to bude mit epicky pribeh stoleti. Haha
    • dám ti za pravdu, že jejich skvělý příběhový kampaně se vždy točili kolem charismatických lidí, jako byl Kane, nebo ten pošahanej lebkoun z Red Alertu 2. Nějakýho doc.Zlouna to chtít bude.
      • Veskoslav
        Myslíš Yuri? *1*
    • Tilwaen
      Už trojka se odehrávala někdy kolem roku 2050...
      • Veskoslav
        Nepletete si poněkud hry? Tato hra má navazovat na Generals a ta se rozhodně neodehrává v roce 2050.
        • Tilwaen
          Jo, máš pravdu, spletla jsem si hry.
          • Při tom názvu .... oprávněně .
          • Ty ses dobrej ptáček.
  • Dejte pá pá vsem modum co hrajete dneska na generalsy, uzasnej Frostbite utoci zas.
    /facepalm
  • dostal som pozvánku z Origin na betu C&C. Zatiaľ žiadne FullHD rozlíšenie, snáď bude. Hrať sa mi tiež nedalo, pri multiplayer hre to zmrzlo pri načítavaní hry, v singli tak isto. Skúsim za pár dní znovu, zatiaľ ale majú veľa čo robiť. Každopádne, z toho mála čo sa dalo vidieť, sa to veľmi podobá na Generals, čo je len dobre.
    • alebo to je alfa, čo ja viem, je to na druhom PC v práci :)
  • Tezko zatim rict, co z toho nakonec veleze, ale z traileru na me dycha ta typicka atmosfera prvnich Generals, coz by mohlo byt dobre znameni.
    Nejvic se obavam toho f2p
  • kostejnesmrtelny
    "Nobody will notice that money's missing!" *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit