Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    F2P mor, infekce epidemie a ted i na C&C nove pff ale jasny chapu ( No money, no funny buddy honey...) aneb cim vice zaplatite, tim lepe. Nebo taky hrajte znevyhodneny bez placeni a zadarmo jestli se s tim radi poperete a nebo vubec *15* . Rip starsi -C&C kdy jsem si dal trainer na nekonecno penez, potom se nestihali vyrabet v tovarne vojaci a boje se protahly treba o 20minut jo to bejvali casy *15* .
  • To že si vybrali jako výchozí model pro GLA demo truck typickou americkou sklápěčku mě sice hlava nebere, ale není to až tak podstatné, pro mě je podstatné, že s každým novým in game záběrem se to přibližuje víc a víc k RA3 a ne generals a to se mi nelíbí ta hra byla katastrofa, ale to asi záleží na vkusu.
  • btw...vcera som si obstaral C&C ultimate edition, ze si trosku zaspominam na klasiky a ani zasvet mi nejdu pre pecky (C&C 1 + RA1). Teda kamapn ok, ale tie cutsceny uplne blbnu. Mam Win7 a hoci je to stara hra, takt to mohlo byt predsa osetrene...mal niekto s tym daku skusenost a podarilo sa mu to vyriesit? vopred vdaka
  • Těším se, tuto sérii mám rád.
  • Tohle má šanci se zařadit mezi velikány RTS žánru jako jsou Starcraft, Supreme Commander, Age of Empires online a League of Legends.
    • Jack1947
      LOL je MOBA trolling fail *3* .
    • Jojo, cim vic zaplatim, tim vetsi muj epeen velikan bude. *15*
    • Tilwaen
      League of Legends je velikán RTS žánru? Tybláho.
  • Nevim nevim ,ale stare dobre C&C Generals + ZH mi teda prijdou porad daleko lepsi nez tohleto ...
    • Tilwaen
      Já teda budu soudit, až si to zahraju. Úplně by mi stačilo, kdyby to mělo stejné kvality jako Generals + ZH, jen v novějším kabátku. Ale psát bez pořádných recenzí a po shlédnutí videí, kde nic špatného není (s tím F2P se uvidí), že původní hra byla lepší, je dost předčasné.
  • Pamatujete doby, kdy mohly hry vycházet, aniž by masírovali stáda potencionálních kupců tím, kolik práce zabral design jejich nukleárního náklaďáku ? Pamatujete ty doby, kdy to hráče nezajímalo ?
    • Je treba udelat poradny hype jak je u EA zvykem a pak ze samotna hra ze bude stat za ho*no uz preci nikoho nezajima hlavni je nalakat a prodat
      • A na zavěr to zakecají tím že takové hry nefrčí...(kdyby to nebylo Free to play, tak by to byli Pirati).
    • XorxoxTalarius
      Ono je to nezajima ani dneska (ve smyslu ze by jsi tu informaci opravdu potreboval vedet), jenze takhle tomu dodas nadech toho jak to bude promakane a nalakas vic deti s otcovou kreditkou :)
  • Celkem nízkorozpočtová atomovka...
    Každopádně oproti Generals 1 mi to příjde jako velká bída; hned mne napadne nekoncepčnost, v jedničce měla GLA toxiny a bomby, Čína atomovky a USA různé formy laseru.

    Krom toho vzhled jednotek mi přijde dost tuctový, který jsem už několik roků předtím vídával u nových GDI, japonců v RA3 nebo filmu Transformers. Prostě bez nápadu.
  • No jo, to su umelci a oni predsa nemozu zachovat vzhlad jednotky aky bol, ale musia tam cpat svoju viziu. A najlepsie futuro, pretoze to frci. To potom tak vypada ked v kazdom diely jednotka vypada uplne inak.
  • Mno od atomovky bych čekal daleko větší výbuch než jsou 2 metry čtverečný *9*
    • Blue.Shark
      Od dob Supreme Commandera s tím mám taky tak trochu problém :))
    • A nechtel by si treba ve hre stavet jidelny a pravidlne do nich posilat vojaky? Starat se o to, aby kuchar dostal dodavku potravin a vojaky posilat misto do boje do kuchyne skrabat brambory?

      to je fakt neni nenormalni ta Vase posedlost realismem

      *7*
      • Ah... Knight & Merchants... slastná to hra *1*
      • Tilwaen
        Klidně bych brala nějakou strategii, ve které by se muselo aktivně řešit i zásobování, dobrý nápad *3*
        • XorxoxTalarius
          Ja si myslim ze takova RTS byla, ale vydali jenom demo a hra samotna nikdy nevysla ... pripadne si zahrat Battle Isle :)
          • Tilwaen
            Vidíš, o tom jsem ani nevěděla; kouknu na to, díky za tip *4*
            • XorxoxTalarius
              Ale bacha, je to tahovka a celkem stara ... myslim ze ji sezenes na GOGu :)
        • a latriny
          • Tilwaen
            Ty především, aby to, nedejbohu, nebylo jak ten zlý Skyrim! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit