Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trend dnešní doby je už nudící MODERN war a konečně nějaká hra z 2 světové a V. fronta je supeeeeer :-) těším se na masivní tankové bytvy např. KURSK nebo na ty zimní např STALINGRAD nebo MOSKVA *14* fakt BOMBAaaaaa :-)
  • To si kúpím hry z druhé světové mi chybí *4*
  • No ja nevim, jak to tak vidim, tak tam zase na sebe budou strilet dva tanky z 5 metru az jednomu dojdou "hitpointy". Tak zase nic.
  • Mě by se zas líbila válka v Africe nicméně východní fronta jako začátek dvojky co víc si přát :)
  • Prostě bude důležitá kontrola mapy s tím, že přibyly možnosti jak využívat prostředí. Těším se moc, snad mp neposerou dlc.
  • Kdo nema, tak na steamu koupit Tales of Valor, stoji to asi dve ecka.
    Nahrat blitzkrieg mod (mnohem vic jednotek, realistictejsi zpracovani a spoustu dalsich veci) a hrat MP! :D
    Pripadne tedka nedavno vyslel normandy 44 mod, ale ten neni nejak extra vybalancovanej, kazdopadne na blbnuti taky dobry.

    Steam ukazuje 500 hours played, presne.
    • Já pevně doufám v to, že Xalibur a spol udělají pro CoH2 další blitzkrieg. Jednou sem ho zkusil a od té doby sem vanilku nehrál. Akorát některým hráčům se nelíbí ten realismus, kdy mu celá jednotka pojde pod střelbou z kulomentu. No a to nemluvím o zničení tanku na jednu ránu. Já su ale na té straně, kteří to zbožňují.
      • to áno blitz je najlepší mod na coh, skvelé v každom smere: zabijácke jednotky, tiger veterán, jagdtiger, viac pechoty v jednotke, za britov SAS. Na mp použit vanilku a na singl blitz, eastern front je tiež dobrý ale tam čakám na ostheer, Europe at War: v nom je coop mod + afrikakorps
        • Spis vannilu na SP a na MP blitz ;)
  • cez víkend su na steame zlavy, škoda nevyužit ak náhodou niekto z vas ešte coh nevlastní, na MP vam stačí Tales of Valor kde su všetky strany ak nechcete hrat kampan. Konečne by mohli uvolnit gameplay:(, dufam že sa už nebudu v hre vyskytovat príliš ukempene mapy ala scheld, lepšia lobby, menej cheatovania a drophackov a skvela vyváženost
    PS: vyzerá to tak že červená armáda nemcom upchá hlavne
    • a ještě aby nešel pio spam
      • pio spam lol
  • Jako pěkné, ale stejně jsme se těšil spíše na pacifik než na Rusko:(
  • kdyz sem hral multiplayer company of heroes opposing fronts. tak nevim jaka strana to byla ale nemohl sem stavet budovy a ta druha strana mohla. to sem nechapal proc. takze sem s ni porad prohraval protoze sem nemo stavet tanky mel sem jen ty se kteryma sem zacinal
    • Fakt sorry ale tak som sa uz dlho nezasmial *15*
    • Magister_Peditum
      Britové měli trochu odlišný způsob budování základny, jestli myslíš je.
  • walltar
    COH pro mě nebyla nějak extra strategie, ale s radostí sem si ji zahrál. takže na druhý díl se celkem těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit