Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SHoWW2 a Men of War je lepší
    • v hratelnosti a zábavnosti nikoli..ano je trochu realnější....ale to je spíš na škodu *5* ..udělej hru 100%realnou a bude 100% nudná a nehratelná *5*
  • "...ale mrzli esesáci a to na obou stranách konfliktu."
    Tohle jsem nějak nepochopil, to je možné aby němci bojovali proti sobě? Což v CoH možné nebylo.
    • Aha, tak nic, je to vysvětlené v dalším odstavci... každopádně zvláštní. Nedovedu si moc představit, jak po sobě v rusku pálí dva německé oddíly
  • U Stalingradu Panzerfausty nebyly!
    • In service 1942–1945..nebyly panzerschreky (trubka co se dala nabíjet..kopie americký bazuky samozřejmě mnohem učinější) *5* ..panzerfausty(jednoraná trubička s palcátem) ano *5*
  • Doufám, že Lukáš nehrál jedničku moc po mp, poněvadž jsem se toho tolik nedozvěděl. I tak bych ale řekl, že mi přijde nové CoH takovou dotuněnou jedničkou a pár nových principů. Takže mám trochu strach o výdrž multiplayeru. A nové velitelské stromy jako dlc. No teda fuj Relicu. Už 2 nové jednotky pro každou stranu z ToV hru rozhodily a velitelské stromy ve hře samotné trvalo dlouho dobalancovat. Prostě, díky dlc ovlivňujícím mp může hra tvrdě narazit. Hrál jsem CoH po mp dva roky, takže vím o čem mluvím.
    • Jo taky jsem od toho čekal víc. Zajímalo by mě zda je souboj, střelba atd realnější a ne typu jako v jedničce když střela měla doletět tak doletěla za každou cenu ať jste sčímkoliv uhýbali jak jste chtěli. Bylo to do očí bijící až trapné... stěma generálama se mě to trošku nelíbí v jedniččce u Britů jsme je nenáviděl (celá strana mě přišla divně udělaná) a také doufám že uniformy budou taky reálné. Jak tu zde píšes s dlc tak to taky souhlasím jejich posledni datadisk co přinesl ujeté klokany co měli pomalu větší odolnost jak tank bylo fakt trapné a to že vnich ani jednotka nepošla :D jo COH jedna bez datadisku bylo COH pak to šlo do háje maphacky atd... nezapomeň dávat mínusy ;) ale víte prd.
      • XorxoxTalarius
        Musim nesouhlasit ... CoH se vsemy patchi a v posledni dostupne verzi je naprosto vyladene a v poradku.
        Co se tyce britu, tak tam je potreba se s nimy naucit hrat. Jelikoz jinak mate smulu.
        Nove jednotky z Tales of Valor nebyly spatne, ale rozhodne zadna z nich neni Uber, aby rozhodlo bitvu.

        Preji hezky den *5*
        • Ano ale jak dlouho jim to trvalo ? Hrál jsem všechny díly od vydání a i tu jeji free verzi. Je tam mnoho změn kde už ani britové nestaví zákopy atd ale celkově se mě nelíbí. Taky přeji hezký zbytek dne;)
      • *nezapomeň te
  • Relic vydal na steame alfa verziu na nejake zátažove testy, verzia obsahuje 1 mapu na ktorej si možte zahrat mp na victory points ale skirmish proti easy protivníkovy, prvé pocity su vcelku dobre aj ked sa jedna o alfa verziu, grafika nie je revolčnu ale dočkala sa zjavneho posunu ( aj ked hd infantry skiny na blitz mode vyzeraju lepšie:), nepáči sa mi možnost že možu proti sebe bojovat rovnake strany a dufam že to odstránia, budovy ostali ako keby nezmenene t1-t4, rusi budu hrat na spamy pechoty a hufy t34( ked zničite nepriat. tank a neexploduje viete ho opravit a zajat), jednotky sa už nevyliezaju priamo z budov ale pridu ako posila mimo mapy, pri zabrati bodu si viete vybrat či ma generovat palivo alebo municiu, čaká nas expenie a odomykanie nových velitelských stromov( pri povodnom coh stacila dobra hratelnost aby som pri hre vydržal ale doba si to asi vyžaduje), zmizli protitankove zataras, míny sa ukladaju trochu divne....no každopadne si od toho vela slubujem(mohli by oznamit nejaku krabicvu zberatelsku verziu)....do jari ešte toho maju dost vela a po vydaní na to ešte vyjde aspon 5 patchov
    • XorxoxTalarius
      Dik, tahle zprava mi ale bohuzel usla, takze uz nejsou kody ... skoda. Treba jsem se dostal do fronty a dostanu klice az budou.
      • http://beta.companyofheroes.com/
    • Kde tam tu alpha verzi najdu? Nebo to je pro nějaký "testery"?
      • *1* v pondelok rozdavali kody, odkaz bol trebars na fb company of heroes
  • netušíte niekto ako mám nakúpiť akcie THQ? Pri tých kvalitných hrách ktoré majú vydať si myslím, že proste musia ísť hore.
    • XorxoxTalarius
      Budes muset pouzit treti stranu, neboli maklere. Doporucuju to zkusit pres FIO banku. Vzhledem k cene 1.5 dolaru na akcii je ale dulezite vydrzet pul roku a nepanikarit kdyz zacnou klesat, pocitam ze by cena mohla jit az ke trem nebo peti dolarum po vydani CoH 2. Takze pokud mate finance, tak doporucuji koupit tak deset tisic kusu.
    • Že ako kúpiť akcie, z tohoto som ja odpadol *1* *1* *1*

      Skús eBay *15*
      • life28
        prečo? Akcie THQ po humble bundle stúpli o 30%. Po vydaní Metra a Company Of Heroes môžu ísť len vyššie.
  • Těším se jak malý Jarin...

    A to je mi 46...
  • Corvus
    Ke hře nenapíši nic, protože all-war hry nehraju, ale vždycky mě tak nějak překvapí, když je pod podobným typem her podepsaný Janchor :) Nevím proč, ale mám ho nějak zaškatulkovaného. Jinak za text samozřejmě díky.
    • Magister_Peditum
      O to víc je důvod k radosti, když se o tom pochvalně vyjádří právě on. *3*
  • Safra já bych si tak rád dal šneky (... tedy staré dobré Close Combaty) v téhle grafice .
    Ach jo doufám že se boje o ostrůvek z DOW posunou víc k realitě ...
    • http://www.matrixgames.com/products/433/details/Close.Combat:.Panthers.in.the.Fog
  • ten system velitelu to je neco jako v dow 2? to by bylo super
    • XorxoxTalarius
      Spis je ten system velitelu neco jako ma Company of Heroes Online, coz je jeste lepsi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit