Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvalit Man of War a Steel Division to asi dosahovat nebude...

    • pichpe

      Steel Division je super, jen tedy občas mívám pocit, že počítač tak trochu cheatuje. Nebo je to opravdu jen pocit?

  • Neremcejte nad grafikou. Máte tam napsaný, že to je Pre-Alha, což znamená, že to není zdaleka finální kvalita. 

    • A hraci kterym je vic nez 13 let uz vi, ze se grafika alpha verze od gold verze lisi vetsinou jen kosmeticky.

  • DeathFish

    "Proč to všechno lítá tak pomalu?" - byla moje první reakce 😀 Granáty, projektily, nože, mortary, střely z děl, ... všechno to lítá hrozně nepřirozeně pomalu, nepřijde vám? 😀

    Jinak jak už tady zmínili lidi podemnou, graficky tam opravdu není žádný posun - jde vidět, že to je dělané na stále stejném, po dvojce asi jen trochu vylepšeném enginu už od jedničky.

    Nicméně i tak jsem rád a těším se, jelikož tu stále vládne velké sucho po real-time strategiích, novinka v podobě velkých map ala Total War zní dobře a láska k této sérii stále přetrvává 😉

  • BohumilCisar

    Těším se, ačkoliv po grafické stránce tam od dvojky nevidím příliš velký posun... 

  • Maxianimal

    Graficky mi to nepřijde žádný zázrak, animace jsou příšerný, a přeci jen - Relic je studio, co udělalo - tfuj - Dawn of War 3. Ale i přesto všechno se opatrně těším. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit