Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak Funcom neudělal žádnou hru, který by byla dobrá. Buď je dobrá co se hratelnosti týče, ale zabugovaná až do tramtárie, nebo je špatná, a stejně má bugy. Čekat od nich hru, který by měla hlavu a patu, to mohou jen beznadějní snílci. Já teda čekal, že vloží snahu a peníze do pořádné mlátičky s trochou RPG, ala Lords of the fallen, ale co už no.....
  • Slušnej blábol, teda Funcom, ne autor. Hm, škoda, Age of Conan byla super hra.
  • Jako proč ne? Čekal někdo velké epické RPG s bohatým příběhem? Já ne. Nakonec lepší než 2D plošinovka nebo adventura. MMO Age of Conan do dneška považuju za jedno z nejlepších MMO (škoda těch bugů, kterou jsou příliš viditelné a některých questů typu nasbírej 0/200).

    Všechno teď záleží na velikosti světa a na herních mechanikách. Snad se poučí ze všech těch nepovedených survival her. Pro mě osobně není hratelná žádná.
  • Tilwaen
    Tak stavění, survival a early access už máme. Zbývá ještě do toho nacpat zombíky, mikrotransakce, QTE, backtracking, nepatlat se moc s PC portem a vytvořit nějakou šikovnou mobilní aplikaci - nejlépe takovou, aby klikání v ní naoko zkracovalo čas, který se musí v hlavní hře nutně čekat, než je možno provést další akci. To vše pojistíme achievementem za pátý 100% průchod hrou a můžeme rovnou servírovat předobjednávky.
  • TheGGG
    a to bude jako na facebooku ala farmville? Zatím to tak vypadá...
    • ty bys nevypestoval ve farmille ani rajče
      • TheGGG
        ano, nejsem prostě hardcore PC profi hráč jako ty, abych zvládl spamovat svoje kámoše vždy, když mi někde vyroste zázvor...
  • jestli to bude ve stylu god of war tak konzolisti budou závidět
  • Conan zemědělec... To je urážka!!! *16* *12* *16*
    • Nehraješ za Conana... takže proč ne?
  • Vsadím se že vetšina z tech co nadavaji na survival by v poušti neprežila ani hodinu *5*
    • Vsadim se, že většina těch, co nadávají na Skyrim by s drakem nevydrželi ani hodinu.. Vsadím se, že většina těch, co nadávají na Fallout, by v Commonwealthu nevydrželi ani hodinu... Vsadím se, že většina těch, co nadávají na Need for Speed by nevydržela jezdit 200 km ve městě ani hodinu.... Vsadím se, že většina těch, co nadávají na Mass Effect 3, by nedokázala odolávat konci světa ani hodinu... Vsadím se, že většina těch, co nadávají na Battlefield 4, by nevydržela další cut-scény ani hodinu... *5*
    • byl jsem v několika pouštích a v každé jsem přežil dýl než hodinu - Sahara, Gobi, Namib, Atacama. Na Sahaře jsem spal pod stanem. Je ale fakt, že jsem tam byl v lednu.
      • vsadim se že jsi mel satelitni telefon, kanistry s vodou, domorode pruvodce a baťoh plny snickers. ne ja mluvím o skutečnem survivalu
        • TheGGG
          ty jsi prostě jiný G. I. Joe... běž si radši zahrát na starýho Edwarda “Beara” Gryllse a vypíj trochu vlastní moči...
        • Krescz
          wanna be voják? vsadím se že máš doma sbírku airsoft zbraní, vojenské boty a podobně, chodíš po lesích a hrajes si na Navy *7*
          ...survival nehraju a jelikož jím každé dvě hodiny tak bych nepřežil ani den s 10 kanistry vody
          • Přesně tak Airsoft je fajn a je to poměrně jednoduchý způsob jak se přiblížit k tomu co je "boj", ale všechno je to pořád velmi limitovaný...
        • A kdo by sakra chtěl být na sahaře bez vody a telefonu? Popravdě i zkušený profík může mít v takové chvíli blbou smůlu a umřít... Důvod proč hraju survival hry je že si můžu HRÁT na přeživšího... To že jsem v Armě zažil boj neznamená, že bych ho chtěl zažít, to samé GTA, Skyrim a další...
    • walltar
      Myslím, že většina z těch co hrají survival by na tom byla úplně stejně.
  • Tak to je zklamání. Třeba to nebude špatná hra, ale doufal jsem v něco jiného. *9*
  • A kdy dostaneme Conan Kart Racing?
    • Sr_Lobo
      Hnet po serialu My little Crom: Onlslaught is magic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit