Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stáhněte si Redux mod na Aliens vs Predator Classic *4* budete se bát *8*
  • hele a co rikate na novej Total Recall ? Osobne me ten trailer moc nenadchnul a zde je ta digitalizace fakt jak pest na oko . Je to muj nazor se kterym se nemusite stotoznit ,ale puvodni verzi s Arnoldem do dnes strasne zeru .
  • EuroSamurai
    AVP rts mám doma a mužu říct, že to je dobrá hra ale mohla bejt daleko lepší a atmosferičtější kdyby vývojáři zapracovali víc na kampaních, level designu a samozřejmě i na tom co jmenoval mechwarrior.
    Takhle je to jen tuctová rts s pár dobrýma nápadama která by ale mohla bejt perfektní (rád se opakuju) atmosférická kdyby vývojáři nebyly lemry (nebo jestli na ně vydavatel tlačil...)
    Chtělo by to např. větší mapy, víc interierů,promakaných interieru pač jinak ve hře sou děsně generický,víc skillů pro jednotlivý rasy,šachty(v ruku ruce s promakanym interierem asi)ruznorodý ukoly apod.
  • Mechwarrior_bw
    skrytá identita: už začínaš nudiť :) ... metacritics : 66/100 (user reviews 84/100) číže NADpriemer a odporúčam ti si tie recenzie prečítať http://goo.gl/TvqPi nevadi im nápad vytvoriť rtsku na motív Aliena naopak je to niečo čo hre výrazne pomáha a ak hre niečo vyčítajú sú to hlavne technické problémy, grafika, horšie ovládanie. Takže evidente málo kto je tak obmedzený ako ty aby mu tento nápad prišiel stupídny... jednoducho si v tom sám a budeš sa s tým musieť zmieriť *1*
  • Mechwarrior: počkej.. dobře hodnocenou myslíš ty 4 špatné 3 dobré a 10 průměrných ? *1* vtipálku... http://youtu.be/IuuVA-at3s8 jako promiň tohle nefunguje o nic líp než co se tobě honí v hlavě..
  • rekl bych ze to bude presne naopak .)

    myslim ze po alienech dnes ani pes nestekne :D... tenhle film by to mohl opet oprasit... nezlobil bych se.
  • niekde to bude, ja denne checkujem na csfd diskusiu o prometheovi, manici tam dokazu vyhrabat kopec informacii z celeho webu..hoci je to tam zaspoilerovane samozrejme :)
  • Mechwarrior_bw
    trojka bola ok, ak nič iné tak určite mala výbornú depresívnu atmosféru, inak súhlas ... a z Promethea a z jeho pripadnej "počítačovosti" mám tiež obavy ale toto video http://goo.gl/Fz4fU ma trochu upokojilo, minimálne tie ich kulisy sú famózne.
  • Jednička a dvojka (dvojka je military srdcovka) .. trojka je pro zhulence a čtyřka bylo bohapusté ždímání . A na Scota a promethea se těším i když ... digitální triky a mimimum skutečných modelů ubíjí stylizaci .
  • Aliens Versus Predator Extinction (PS2) - http://www.youtube.com/watch?v=dLYybR8tfu0 *14*
  • Aliens Versus Predator Extinction (PS2) - http://www.youtube.com/watch?v=dLYybR8tfu0 *14*
  • Mechwarrior_bw
    *1* takže podla teba hlody typu "prostě to k sobě ne-pa-tří" alebo "je to stupidný nápad" sú argumenty ako vyšité ale keď ti sem človek pošle link na realizovanú, funkčnú a dobre hodnotenú hru na túto tému tak to podľa teba nie je "žádný podstatný argument" *1* klobúk dole, zažil som tu už všeličo ale takúto debatu teda ešte nie :)
  • Coffin Corner : jo souhlasim ,ze ve dvojce jsou ty lidi porad typicky pro osmdesata leta ,kdy z lidi delaj totalni blbce . Napeti stavej na dementnim chovani ostatnich. Kdyz to bude v nejakem prvoplanovem hororu typu helouvin nebo patek trinacteho budiz ,ale ve vetrelcich teda jako cele serii jsem ocekaval proste neco vic . Ja osobne mam nejradsi treti dil ,ale ani ne tak diky postavam ,ale stylu natoceni . To v urcitejch ohledech do dnes nema konkurenci. A po dost sileny ctyrce doufam ,ze tuhle serii radej nechaj uz spat . Na Promethea pujdu ,ale jen proto ,ze to dela Scott . Jak rikam mam ho rad ,ale prvniho Vetrelece proste nemusim .
  • Mechwarrior_bw
    a to ešte naštastie z Aliens vystrihly scény z Hadley's Hope zpred incidentu *1* niekedy dokáže directors cut slušne nahlodať dojem aj z tak fantastického filmu, ktorým aliens určite sú. U mňa osobne vedie na plnej čiarej jednotka a najhoršie podla mňa dopadol ressurection (i keď pár skvelých scén tam bolo).
  • Prosimtě.. argument strategie na PS2 měla celkem úspěch.. tam jich je tak po skromnu že jasně že měla celkem úspěch :).. a i tak vydávat to jako důkaz když by i AVP v provedení PS2 mělo celkem úspěch dovolím si hádat i větší.. to chce celkově kuráž a nebo žádný podstatný argument.. *1*
  • Tak já se hlásím jako druhej *3* Spoustu nelogičností můžeš najít i ve dvojce a taky se tam postavy někdy chovají jako idioti, ale o tom tahle série není. Je hlavně o atmosféře a ta se podle mě nejlíp povedla Scotovi. Cameron je výborný režisér, ale na můj vkus příliš používá klasická Holywoodská klišé. Kupříkladu románek mezi Ripleovou a Hicksem, nebo zvolání "maminko!" od Newt na konci, to bylo zase utrpením pro mě.... *1*
    Tím netvrdím že je dvojka špatná, je vynikající, ale nemám rád argumenty typu: "Nejoblibenejsi dil cele serie valne vetsiny fandu sveta...." To nemá žádnou vypovídací hodnotu, je to stejné jako kdybych tvrdil, že je CoD nejlepší hra na světě, když je nejprodávanější...
  • Mechwarrior_bw
    to by si musel najprv nejaký pádny argument napísať *1* a nie to tvoje "prostě to k sobě ne-pa-tří" :) A už som ti sem posielal odkaz na stratégiu z votrelčieho univerza ktorá mala pomerne slušný úspech, takže napísať : "alien strategie nebude protože je to doslova stupidní nápad" je trochu odveci keďže alien strategie bola a nebola vôbec zlá http://goo.gl/Aifqr . A s tým klišé si to pekne zaklincoval, keďže dnes hru bez klišé vlastne ani nanájdeš *1*
  • sry chybka..
  • Mechwarrior_bw
    jj Giger nebol zrovna nadšený a osobne tomu i rozumiem ale aj tak mám Aliens rád :) Ale aká bola Scottova reakcia neviem, máś nejaký link na rozhovor ?
  • Mechwarrior_bw
    sry *1* ale tvoje argumenty proti rtske s alienmy sú doslova smiešne... to že v nej bude o niečo menej strachu je predsa jasné, lenže to predsa nie je podstata tohoto źánru :) A ak je toto tvoj jediný argument proti tak to rovno môžeš odpísať celý žáner stratégií, veď v FPS prevedení je všetko predsa viac osobnejšie a intenzívnejšie, nie ? :) nerob si už srandu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit