Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8* najviac sa aj tak tesim na Victoriu
  • Doufám, že jednou Paradox udělá tool na konvertování savů CK2 > EUIV > Viktoria 2 > HOI 4
    Jediný předpoklad bude neovládnout celý svět už v CK2.

    Btw, chtěl bych možnost hrát za Vikingy v CK2 a založit kolonii v Severní Americe a vytvořit tam civilizaci, se kterou napadnout Evropu v EUIV.
  • up_er
    ja hraju AGOT mod a je to parada, mam koupenou jen zakladni hru snad za 2 stovky?
  • Ta hra je zkrátka výborná, ale cenová politika Paradoxu už tak moc ne. Kompletka má momentálné na Steamu cenu 145 euro. A ano, vlastním jí. Takový trouba jsem.
    • Trouba jsi pokud jsi to kupoval za 145 euro a ne za ctyricet ve sleve.
    • kupil som to v bundle za par supov. mas pravdu skvela hra
    • Llour
      No já mám asi 5 hlavních DLC a spolu s hrou jsem za ně dal cca 19 euro. Stačí 2-3 měsíce počkat a DLC jsou za 2,5 éčka, což je super cena za ten obsah. *4*
  • Ja radeji takovato DLC na prohloubeni gameplay. Rozsireni mapy a moznost hrat za nejake hordy trhanu z vychodu nebo chilli papriky z Indie me moc neberou. Na tohle se moc tesim.
  • tomekbobek
    Crusader Kings 2 je skvělá hra. I tohle DLC zní naprosto úžasně! Ale skoro nejradši bych byl, aby to už přestali podporovat a moch si kupit nějakou ucelenou edici :o))) No snad jednoho krásného dne se toho dočkám.
  • jakubc
    No tohle je spíš jen explicitní vyjádření toho, jak hra už teď funguje. Jen snad to že se lidé v radě nemohou angažovat ve frakcích... Jako poměrně centralistický a docela bezohledný vladař (ono sjednotit tolik území pro vyhlášení císařství a pro reformu slovanského náboženství není snadné) jsem často musel potlačovat opravdu masivní vzpoury, které typicky vedl mocný uchazeč o jeden z mých královských titulů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit