Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokus o flame od autora:)? Už perex mluví sám za sebe, nemá smysl číst:)
  • ".....v pohodlí gauče a s gamepadem v ruce."

    no lebo na PC sa takto hrat neda,ze...? *7* *1*
    • pohodlne rhrat strategie, volne stahovat jakekoliv programi... jo sory to ty vlastne nemuzes
      • řekni mi jediný důvod proč by člověk co má doma PC nemohl hrát hru z gauče s ovladačem v ruce ????
      • Tenhle argument by měl nějakou váhu pouze pokud by všichni hráli strategie.
  • To se dalo čekat kam tahle diskuze bude směřovat. Je hloupé pořád porovnávat platformy mezi sebou od toho tu fakt nejsou.
  • ok kupuju xbox a telku *1*
  • Ja si myslim keby ze nepride na trh PS3 tak hry novej generacie nikdy nepridu vadaka hracej konzole ps3 prisla nova genercia hier to ze uzteraz nestihaju je problem ten ze uz garfika zesa pokracila...ked bedu na trhu PS4 to bude zase problem pre PC..ako to bolo zo zaciatku ked prisla na trh PS3..konzoly vobec nebrzdia vyvoj hier len vdaka nim mame to co mame teraz...
    • Jses si jisty ze to tak opravdu bolo na zacatku kdyz prisla PS3?
      • Ja si tím jistej nejsem.

        Ale jsem si jistej, že když jsem viděl první trailery z Motorstormu, tak jsem opravdu čučel jak z jara.

        Ale říká se i, že první next-gen hra bylo Gears of War.
    • Možná se pletu, ale chvili po vydání PS3 vyšla Gforce 8800 a ta strcila konzole do kapsy.
      • Zajímaly by mě důvody těch mínusek. Jestli se totálně pletu, nebo je tam něco jinýho špatně?
        Nebo to jsou mínusy kvůli tomu, že házim špínu na konzole? Jen bych chtěl znát další názor, popřípadě vyvrácení toho mého.
  • Maleluku - tos tu psát ani neměl. Takhle jim ženeš akorát vodu na mlejn. Holt PC modla je na X360 a PS3 a to oni nesou nelibě. Jediné čím argumentují, je grafika. Jo na PC je grafika asi lepší, ale stále je to jen naprosto tuctová střílečka. Jednou jsem to dohrál a není důvod to zapínat znova.
    • Jedna z nejlepších, ne jen grafika a rozloha, jako tomu bylo u Far Cry 1 (jinak pičovina), ale zábava, destrukce, spousta druhu taktiky a taky docela obtížnost, nevodí hráče za ručičku apod. Serie Half Life je jedna z těch her co jsou obsahově lepší, ale zde si ten obsah hráč do určité míry tvoří sám. Konzolistům přeju jejich verzi, ačkoliv mi připadá pasteková a trochu kýčovitá. Je to mazec, že to tvůrci zmákli a prodávají za za budget cenu.
    • Mechwarrior_bw
      PC rozhodnie nie je len lepšia grafika ... ale vysvetlovať to konzolistovi je ako hrach o stenu hádzať.
      • bych si dovolil nesouhlasit já jsem taky pcčkář a nevadí mi že hraju i na ps3 proste mi to nevadí a to že nekomu to vadí tak ukazuje jen na to že na to nemá ale držet jen posranou myš bez vybrací a bez pohybových senzoru tak to je pro me trochu málo ps3 forever treba takovej crysis 2 na ps3 jde taky upravovat grafika ale chce to mít hacklou konzoly jako mám já ps3 FW 3.55 kmeaw + multiman ps3 je proste pecková a nehlede na jeste vetší pecky jako je uncharted 1.2.3 killzone 2.3 heavy rain a god of war 3 ted neco pcčkáři kecejte když nestojíte ani o tyhle pecky tak nestojíte o nic stejne si to stahujete z CZtorrent nebo warforek atd.Já stahuju taky ale hry na ps3 si poctive platím abych si je mohl stáhnout tak tady nemelte píčoviny
        • Mechwarrior_bw
          najprv som chcel normálne reagovať ale keď som čítal dalej ...

          "držet jen posranou myš"
          "ps3 forever"
          "proste pecková...jeste vetší pecky ...o tyhle pecky"
          "když nestojíte ani o tyhle pecky tak nestojíte o nic"
          "stejne si to stahujete z CZtorrent nebo warforek "
          "tady nemelte píčoviny"

          ... tak ma prešla chuť, sry.
          • dík ale nepochopil jsi to no :D
            • Mechwarrior_bw
              to je možné ... evidentne fungujeme na inej vlnovej dĺžke.
      • Od doby kdy na mne vyběhlo prase v Doomu marně čekám na inteligentního počítačového protivníka ,který by nebyl z principu naboostovaný ( množství ,mzdraví , 100% muška , lepší zbraně)
        Už se sice naučili krýt a házet granáty (Half Life), už jen tak nevběhnou do uzavřeného prostoru pokud vědí kde jsem (Far Cry) ... ale aby mi za frontálního útoku koordinovaně vběhli do zad , to se mimo stupidní scripty běžně nevidí na PC ani na konzolích .
        Jukněte k Bohemia Software .... razili cestu trigerů a jednotky se měly mezi dějovými skripty chovat inteligentně ... a po tom co se vzdušná podpora roztřískala o nejbližší horu pak nabíhala pěchota s podporou obranných zbraní přeživších pilotů útočících v první vlně .... se člověk aspoň bavil z absurdity nejreálnějšího vojenského simulátoru ;)
        • Zkus FEAR 1. Jinak co se Army tyce tak je to porad nejrealnejsi vojensky simulator i kdyz nema perfektni AI.
      • mmt a co teda je na ni lepší krom grafiky? Všichni tu píší o grafice o ničem jiném. Myslíš že AI je na PC lepší? A neříkej, že je to díky klávesnici a myši, protože to je BLBOST.
        • Mechwarrior_bw
          - grafika i celková technologická stránka (napr. viac výkonu na fyzikálne výpočty)
          - 2-3x vyššie rozlíšenie obrazu, vyššie framerate
          - klávesnic+myš (v FPS hrách, stratégiách ale i RPG gamepad nikdy nemôže plnohodnotne nahradiť túto kombináciu)
          - ľahká úprava hier, lepšie vyladenie hry, mody, konverzie
          - na PC spustíš prakticky akúkolvek hru aká bole kedy na PC vyrobená
          - vďaka emulátorom spustíš i hry z iných starších platforiem
          - veľký výber periférií
          - lepší multiplayer vďaka vyššiemu počtu hráčov
          - lacnejšie hry
          - celková filozofia zameraná na náročnejších hráčov
          • Pane mi si nerozumíme. Já chtěl vysvětlení v čem krom grafiky je Crysis na PC lepší. A né psát PC vs PS3 nebo Xbox. A bezesrandy mam doma Xbox360, PS3 a PC a popravdě mě točej lidi, kteří jsou slepí a haní vše, co není na jejich platformě. PC má řadu výhod ale hraní her to určitě není.
          • Mechwarrior_bw
            Miki Hoshii : obávam sa, konzolisti o ktorých píšeš už vyhynuly, to boli úplne iné časy, veď vtedy na konzole vychádzali hry ktoré patria k najobtiažnejším vôbec ... dnes je situácia diametrálne odlišná... počet konzolí a teda hráčov stúpa a tým stúpa dopyt po jednoduchej až primitívnej zábave (samozrejme nič proti, tiež si raz za čas pozriem béčkový film i primitívnu hru na odreagovanie, problém je ak takéto produkty úplne vytlačia tie ostatné).
            • Ano ano, přesně můj názor.

              Taky jsem si hodně užil např. Space Marine, na PC s X360 gamepadem, ale nechtěl bych aby všechny hry byly takové.

              K tomu se váže ten společný nepřítel, kterého jsem zmiňoval... casual hry na mobilech a tabletech. Ať si tu jsou, ať si jsou úspěšné, ale ať nešahají na to, co tu už máme.
          • Mechwarrior_bw
            Drasťa napsal : "Na starsi PC hry teda emulatory potrebujes!"

            ja som myslel samozrejme staršie hry z poslednej dekády alebo až 12-14 rokov dozadu. 95% mojich oblúbených starých hier rozbehnem bez vážnejších problémov.
          • - grafika na konzolích spoustě lidem stačí, za chvilu je tady nová generace konzolí s lepší grafikou... ale ano, toto beru, někteří potřebují falešný pocit nadřazenosti založený na grafice
            - no toto je zase úplně jedno... na některé hry je lepší to a na jiné to, takže KB+M nemůžeš objektivně předkládat jako přednost
            - ok, toto je pravda
            - hmm, no ano... a na PS3 spustíš všechny PS3 hry... no a na PS2 hry máš PS2... pro nové PC hry taky musíš kupovat nové komponenty, takže to máš prašť jak uhoď, buď si koupíš novou konzoli, nebo novej procesor a grafiku... ale ano, u PC spustíš všechny hry na jednon dost silným stroji... u konzolí ne
            - hmm... na hacklý konzole jsou taky emulátory starších konzolí... a emulace na PC i na konzolích je podobně v šedé zóně
            - třeba na NES a SNES bylo milion periferii a na dnešní konzole jsou taky... že o něčem nevíš neznamená, že to neexistuje
            - zkus se podívat na statistiky kolik lidí hraje třeba CoD na PC a kolik na konzolích...
            - hmm, no ano, v ČR jsou konzolový hry dražší
            - falešný pocit nadřazenosti - až do této generace byly konzole taky pro náročnější hráče... a pořád mohou být... ne každej totiž hraje na konzoli jen CoD, Halo a Gears of War a podobný nenáročný výbuch festy
            • Hry typu God of War mi nastesti vubec nechybi mozna i proto nemam konzoli :D Jediny trosku srovnatelny co jsem hra je mozna Space Marine ktery me moc bavil a Darksiders ktery me moc nebavil. Rozhodne nerikam ze jedno je lepsi nebo horsi ale ja jen ze jste se bavili o narocnejsich hracich a narocnejsi hrac je podle me prave ten co vyzaduje simulaci a strategii a ne jen mackat tlacitka ve spravnem rytmu a poradi aby udelal kombo.
            • A závěr -> ano, na PC je lepší něco, spousta něčeho.
              Na konzolích je lepší něco jiného.

              Pokud to s hrami myslíš vážně, tak není důvod nemít PC + PS3. Pokud opravdu vážně tak přidíš i Wii. Pokud extrémně vážně, tak i PSP (+DS emuluješ). No a pokud si chceš zahrát Halo, Gears, Forzu a Alana Wakea, tak přidáš i X360.
            • No ano, fakta jsou taková, že PC poskytuje více možností.

              A vskutku žel bohu velké procento konzolistů hraje výbuch festy. Ale to nejsou praví konzolisti v ným očích. Teď sám projevuju možná falešný pocit nadřazenosti, ale konzolista je u mě někdo, kdo na SNESu hrál ALttP, na PS1 FFVII, MGS, GT, RE atd., na PS2 MGS3, FFX atd.
              Konzolista u mě není týpek, co si koupil X360 a jednou za týden si švihne CoD s pár kámoši.

              Každopádně pokud PCčkáři a konzolisti musí nadávat, tak bych byl tadši kdyby nadávali společně na možného společného nepřítele...

              Drasťa: No ano... na konzole nejsou strategie (no asi až na Kessen a GrimGrimoire, jo a tu tunu tahových RPG na všemožné konzole... i když tahové RPG není 100% to samé jako strategie... a ty jsi stejně asi myslel RTS) a simulátory... na PC zase není moc her na styl DMC nebo God of War. Prostě na něco je lepší KB+M na něco gamepad. A ano, k PC si můžeš připojit gamepad, jistě... ke konzolím KB+M taky, ale moc her to nepodporuje.
            • 2Mechwarrior: Na starsi PC hry teda emulatory potrebujes!

              2Miki: Jinak na PC rozhodne vznikaji narocne tituly ktere o konzole nikdy vubec nezavadi uz jen kvuli volnosti periferii kterou na PC mas. Staci se podivat na simulatory a strategie.
            • Mechwarrior_bw
              1.- "falešný pocit nadřazenosti založený na grafice " - pri všetkej úcte na miesto takýchto kecov o falošnej nadrazenosti sa venuj faktom, na toto naozaj nie som zvedavý.
              2.- nie je to jedno, pretože na PC si zahráš hru s akýmkolvek typom ovládačov, na konzolách nie.
              5.- lenže na staršie PC hry emulátory nepotrebuješ !
              6.- na PC pripojíš prakticky akúkolvek perifériu na konzole nie
              7.- a na čo ? to že na konzolách hra viac ludi je predsa jasné, keďže sú určené predovšetkým nenáročným masám.
              9.- znovu ten tvoj "falešný pocit nadřazenosti" - pozri sa ako sa konzolové hry neustále zjednodušujú len aby ich mohli hrať aj hráči ktorý hrajú len raz do roka. A žial 95% konzolistov hrá práve tie (ako si označil) : nenáročný výbuch festy.
        • mám doma všechny možné konzole a hraji na nich velice rád ale pocitu hraní na PC se žádná nevyrovná, konzole je nenáročná záležitost přesně pro ty kteří přijdou po práci domu chtěj si sednout a v klidu si zahrát. Ale to nechtěj po HC hráči, co chce SKILL a výzvu! Né nijaké trapné achiv nebo trofeje, které o obtížnosti hry vůbec nic nevypovídají....
          • Hochu o tom silně pohybuju, že ty máš doma všechny možné konzole!!
  • To je vždycky řečí jak je PC daleko před konzolemi a že by konzole hry jako Crysis neutáhly a vidíte to. Neexistuje PC hra, kterou by nezvládly 5 let staré konzole. A to prosím např. PS3 má jen 256MB paměti. Podotýkám, že mám výkonné PC a nejsem žádný pubertální konzolista. Ale můžu si porovnat hry na PS3 i PC a rozdíl je většinou minimální.
    • To je obrobská výhra a zázrak, že tu hru zvládá ve směšné nízkém rozlišení 720p(či snad i v menším) a FPS nepřekročí 30 a kolikrát jdou krutě dolů. Na takové nastavení a výkon stačí velice starý počítač.
    • Hmm, PS3 zvládne 4 roky starou hru, která byla předělána v novém enginu právě kvůli tomu, aby běhala a při tom se na to dalo koukat. To mi nepřijde jako důkaz toho, že konzole nejsou pozadu.
    • jak už tu psal někdo níže: Textury jsou sice rozmazané, modely 3x zjednodušené a o detailech v dálce radši ani nemluvit, ale autoři přidali nové barevné filtry! Jupí!" Vlastně to na tom Xboxu vypadá líp než na PC co? *1*
    • tak ty mas dost, staci si prohlednout tyto konzolove screeny je to des,vypada to priserne, ty jsi nikdy Crysis na PC v plne kvalite nevidel *1*
      • ty máš asi dost protože ty jsi mohl tak videt crysis 1 s modifikovanou grafikou (to dělá hodne lidí) tak si nevyskakuj
      • :) No spílat tomu, že hry na konzole a na PC vypadají poslední dobou "stejně" po tom co se několik let ořezávala konzolová verze PC hitu je jaksi mimo.
        NextGen je už na konci svého životního cyklu a to že PC hry nerozcupujíí konzolové verze v prach je jen o tom , že se dnes jako etalon bere šest let starý konzolový HW .
        Za zvolnění tempa výměny HW jsem rád , ale za konzolové obezličky v PC hrách tleskat nemohu .
  • Kdyby byl fanoušek serie, tak za

    a, už má dávno Skyrim doma z předobjednávky
    b, už by si recenzi dávno našel na jiném webu
    • sory za double post, prosím smazat
  • http://www.youtube.com/watch?v=xQ_1mcnH2yQ just a small comparsion.... :-)
    • Hele, když už musíš psát anglicky, co takhle dělat to správně? ;)
      • bylo brzke rano, proste preklik...
  • A recenze na Skyrim nikde... no ale tak hlavne, ze vycucame z rukavu "neco", abychom naaahodou nemeli na hlavni strane prazdno...
    • Předpokládám, že jsi fanoušek série TES. V tom případě mě převelice překvapuje, že nechápeš, že si Skyrim k relevantnímu zhodnocení ukousne obří kus času.
      • Kdyby byl fanoušek serie, tak za

        a, už má dávno Skyrim doma z předobjednávky
        b, už by si recenzi dávno našel na jiném webu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit