Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tjn nostalgicky vzpomínám jak sem jako malej to hrál u strejdy na PSone .Nezapomenutelná hra ;)
  • The_Nameless_One
    Kéž by to byla pravda, už jsem ani nedoufal v to, že bych se zase proháněl s Razielem a nasával zbloudilé duše *4* . I když musím říct, že Blood Omen mě bavil víc, protože i když je Kain jeden z nejarogantnějších záporňáku co znám, je to prostě sympaťák, kterýmu nejde nefandit!!! *4*
  • Soul Reaver 2 je moja srcdovka. Takze super sprava a samozrejme, ze by som uprednostnil Raziela *4*
  • Mě osobně by se velmi, velmi líbilo, kdyby udělali předělávku ve stylu Tomb Raider and The Gurdian of Light, nejlepší hry loňského roku, kterou nikdo nehrál *9*
    • neboj, z live staženo a hráno *7*, ale nebylo by to v Diablo stylu ono, chce to klasický gotický horor ve třetí osobě a hlavně pořádnej hudební DTS nářez...
    • Hráli jste to vůbec? *7* Soul Reaver v tomhle provedení by mohl stát za to!
  • Dal bych Blood Omen 1+2 přednostně. Ale i Soul Reaver by zasloužil, protože ta PC verze mi pořád padala.
  • Soul Reaver jsem na PS1 hrál pořád dokola, skvělá atmosféra, hudba a hratelnost. Pokud to není blábol a hra vyjde i na počítadla, určitě kupuju :-)
  • Konecne!!cekam na tuhle zpravu celou vecnost *4*
  • Pro mě navždy nejlepší Hra jakou jsem kdy hrál.Srdcová záležitost kterou budu milovat už navždy *3* *4* *14*
  • michaliuz18
    wau no super :) nedavno som spominal na youtube gameplay *4* spomienky na ps1 , prva hra co som hral ako malý a pri tom to bol horor, som sa bal razielovi dat dolu šatku ked som vysaval duše , tie zuby dva nechutne, a diera v bruchu ... dokonca som to ani nepresiel, stratil som sa tam v tych dymenziach a nevedel som do akej reality ist aby som sa pohol dalej, super atmosfera, hratelnost, hudba :) na pc bol naposledy defiance no to bola trosku somarina, takze som zvedavy co bude toto :)
    • jak jsem psal níže, u mě to bylo úplně stejné. nejlepší / nejhorší na tom je, že já tu hru ani nějak pořádně nechtěl. brácha byl onehdá větší herní maniak a na narozky si měl vyhrat nějakou hru a já, jako správný mladší otravný brácha, chtěl taky jednu, a tak jsem si náhodně vybral tuto, páč obal vypadal strašně cool. když teď vím, co jsem měl v ruce za klenot, biju se do hlavy, že jsem ji řádně "neznásilnil"... :)
  • God-of-War
    No ty vole... Na psx jedna z nejlepších a nejtěžších her...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit