Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Herní průmysl už by se taky mohl zbavit nálepky "pro děti" (takové vyhození booth babes z E3 by tomu dost pomohlo). Vždyť ve filmu podobné situace víceméně nevadí (nejnověji třeba The Girl with the Dragon Tattoo).

    PS: A námitku, že hry jsou interaktivní médium, neberu. Dokud se hráč aktivně nepodílí na znásilnění, velký rozdíl mezi filmem a hrou není.
    • misho8723
      Ako správne píšeš, ale prečo práve by dáko pomohlo hernému priemyslu toto: "vyhození booth babes z E3 by tomu dost pomohlo".. nie žeby mne to vadilo, keby ich dali preč (aj tak Američanky nie sú podľa mňa bohviečo, aspoň tie na E3) ale napríklad ak autosalóny majú niečo podobné, rôzne motoristické preteky a sútaže tiež niečo podobné majú.. podľa mňa to je úplne nepodstatné, či booth babes budú bývať na E3 alebo nie, to verejnosť nerieši.. ide o to, čo obsahujú hry a ich marketing na verejnosti - ale nie hlavná herná výstava, tam to ľudia berú normálne, že sú tam dáke booth babes.. ide o to, aby samotní herní biznis a priemysel začal brať hry ako dospelé médium a ich tak aj propagovali - ale to nie je podľa mňa zameranie sa na krv, brutalitu ale ani nie na "aha, aký sme dospelí, naša postava nezabíja počas celého trvania hry"..
  • Vtip je v tom, že Američani jsou puritáni. Vyhřezlá střeva jsou v pořádku, mučení je v pořádku, ale nedej bože, aby zpěvačka ukázala v přímém přenosu bradavku... To raději budeme všechny přenosy vysílat o pár sekund opožděné, aby byl čas případně rychle "zasáhnout".
    • Souhlasím, že v tom nemalá míra pokrytectví je, ale pokud se na to zkusím podívat z druhé strany, co vy tě znepokojilo víc - kdyby si tvé děti (máš-li jaké) hrály na vojáky nebo na znásilňování (i kdyby to nepřekročilo hranici hry)?
      • Než mě někdo chytí za slovo - má předchozí úvaha se týkala pokrytectví obecně. Co se týká téhle hry tak předpokládám že nebude určena pro děti, hráč je v roli oběti nikoli násilníka a ta scénka byla udělána maximálně vkusně. Takže by podle mě neměla vadit ani pokrytcům.
    • Hairy_Ass
      V tomhle je dnešní morálka hrozně pokrytecká.
      • Cahir
        Tohle je parodie na morálku.
    • Veskoslav
      Kamarád dostal poutu 500 dollarů za focení holčičky (své vlastní podotýkám), jak se rochní v bazénku. Neměla horní díl plavek. Ve 3 letech:)
  • sleepless
    Omlouvám se všem slušně a k věci diskutujícím čtenářům. Protože si dnes (se vší pravděpodobností jeden) nějaký magor zapomněl vzít ráno prášek a nešťastnou mu padly do oka zdejší diskuse, které se jal řádně zaplevelit, tak jsem diskusi k tomuto článku přepnul pouze pro registrované čtenáře. Líp se mi tak budou filtrovat mimoňské posty ono magora, kterého baví si neustále měnit IP adresu kvůli banům. Díky za pochopení.
    • Hairy_Ass
      Nebylo by lepší přepnout diskusi na registrované čtenáře na celém Games.cz? Právě z důvodu lepší kontroly? Registrací nikoho neubude.
      • Já ti nevím?

        Potom by tady znatelně postů ubylo.
        • Veskoslav
          Tak 1/3 maximálně:)
      • Veskoslav
        Tak redakce chce být asi tolerantní a dát i prostor občasným přispěvovatelům. Ale jak je vidět, tak i to má své mouchy, když toho někdo může zneužít.
        • Hairy_Ass
          To je mi jasné, ale registrace nezabere déle než 5 minut, to je poměrně malá daň za to, že tady nebudou půl stránkové spamy v azbuce. *4*
  • Hairy_Ass
    Koukám, že diskuse se nám tady opět vyvedla. *15*
  • Co takhle diskutovat k tématu?
  • i když tímto příspěvkem nahraju hromadě trolů, stejně to napíšu.. je to fakt škoda, co za žumpy tu člověk musí číst, než se prokouše k něčemu, co ho v diskuzi k tématu zajímá.. je mi líto lidí, kteří místo shánění aktualit, psaní článků atd musí čistit tunu vypatlaných příspěvků z klávesnice náctiletých kids
  • Toto bude asi prvá Lara, ktorú si zahrám :D
  • Podľa priemernej analýzy o ktorú zakopnete na každom druhom roku bude mať herný biznis v roku 2017 hodnotu na úrovni 70 miliárd USD. Tuto kopu peňazí si vraj majú rovným dielom na tri časti rozdeliť tri platformy - PC, konzoly a mobilné bazmeky. Môžte si o tom myslieť čo chcete, toto je jedna z prognóz. Ostaneme pri konzolách a ich cca 23 miliárdách plus drobné a to ďalej podelíme na tri zhodné časti pre MS, SONY a Nintendo. Na hlavu nám teda ostane cca 8 miliárd.

    Více na gurujoe.sk
  • Nechápu co tady je za problém.
    Tak je tam náznak toho, že nějakej rusák chce Laru znásilnit no a ? To nemá sloužit k tomu aby to pobouřilo co nejvíc lidí, ale aby to pomohlo vybudovat tu správnou atmosféru. Tvůrci už několikrát řekli, že to bude drsná hra o přežití a k tomu aby takovou atmosféru mohli nějak věrohodně podat musejí použít přesně takovéhle silné momenty.

    Hra má dostat hodnocení M tj. 17+ a je po rádobyproblému. Jak už tady psal smejki. Přijde mi, že tvůrci jsou najednou po*raný až za ušima. Ještě že je tady studio CDProjekt RED, který na takovýhle puritánský kraviny hází bobek.
    • A ty se divis?Nasili,krev a brutalita je ve hrach ok v ramci spravneho ratingu,ale jakmile se ve hre ukaze bradavka,gay vztahy,eroticke sceny apod,tak je z toho hned poprask.
      Asi jeste nejakou dobu potrva,nez se to srovna s tim filmovym prumyslem.
  • Bum, zlámat kosti, tříska jak milka zaražená v boku, padat na ni letadla, hořet, nechat se mlátit..POČKAT..ON JÍ SÁHL NA PRSO?!?!?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit