Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njn tak at to delaj.. me stejne ani jeden z titulu zminenych ve clanku nezaujal.. :) tak at si zbohatli rusti pionyri plati co chteji
  • Raději ať se zamyslí nad herní dobou Crysis 3, která má mít jen 5 hodin herního času, což je fakt bída...
  • Freemium *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* ,Gface *1* *1* *1* *1* *1* . Už dost jinak puknu smíchy!!
  • no tak nejak keby sa Crytek prestal rozmahat a radsej skludnil hormon a zamyslel sa nad tym co robi a ako to robi. Evidentne im MP moc nejde, este ako tak v Crysis 1 ale uz v 2 to bolo tragicke a po zahrani Crysis 3 MP beta je to zasa bieda. Grafiku maju sice spickovu (aj ked v tej mp bete vyzerala trava,listy proste vegetacia divne) MP grafika nezachrani nech je akokolvek spickova. Hunter mod je jeden chaos a este aj dost nevyvazeny. Mapy su dost neprehladne a chaoticke. Proste sa to cele dost zle hra.
  • fizola
    Tak f2p mám poslednú dobu hlavne v rôznych MMO celkom rád. Keďže mám stále menej času, tak si platiť nejakú MMO hru, ste už v podstate sám sebou tlačený do hry, ale zadarmo si zahráte len ak si nájdete čas a predsa to nič nestojí, sem tam sa dá aj zainvestovať do pár bonusov apod. nakoniec je to stále výhodnejšie ako predplatné a celý mesiac o hru ani nezavadiť (aspoň pre mňa).
    Tak snáď sa okrem Cryteku umúdri aj jeho "velký brat" EA a vymyslia model, ktorým zarobia na tých čo sú ochotní, ale zadarmo si zahrajú plnohodnotne všetci ostatní.
  • Prosím vás nevíte někdo, kdy má ten WarFace vyjít ? Čekám na to asi 3 roky a stále nejsou ani menší zmínky o této Free2play. Vím že to je ve fázi uzavřené bety, ale i tak se na vás obracím... Před díky za odpověď.
    • Psal jsem to niž. Ostrá verze vyjde letos na jaře.
  • Spades
    No jako uvidím v plné verzi, ale beta mě zatím nevzala. Má to celé takovej divnej Crytekovskej feel.

    To stejné pociťuju jak v Crysis 2, tak Crysis 3 Beta, prostě nějak divně se to hraje. Jakoby to lagovalo, ale na nejnižší detaily je tam TO furt.
    • Spades
      Pro upřesnění, původní FarCry ani Crysis tím netrpěli, takže za vinu pokládám CryEngine 3.
      • c-z06
        Já si to vysvětluju pitomou fyzikou obsaženou už v CryEnginu... Kdyby tam byl starý dobrý Havok jako v HL2, jsem nejšťastnější člověk na Zemi...
      • to očem mluvíš je pohyb postavy v ose Y, každej kdo jde a nebo utíká tak se puhupuje z leva do prava, což je normální, nikdo není nehybnej jak svíce při pohybu. Takže lidi nedejte se odradit a na jaře si to zkuste mě to chytlo hodně a pokaždý když vlezu do hry, tak cejtím pocit štěstí *14*
        • :-D
  • No v tancích se dají také solidně utopit peníze za 2 až 3 AAA hry .... takže bussines model jedna báseň . A to je jedna z těch které se opravdu dají hrát i bez dokupování kreditu .... ale kdo má dneska tolik volného času aby spěchal domů na klanové války ;)
  • hlavne nech teee bambusy nerobia xty klon call of duty... Warface... z tych klaustrofobickych priestorov a map o velkosti jedneho pieskoviska mi prislo zle... Nieco podobne ako Planetside2 nech spravia inak uz dnes neprekvapia...
  • Mor na ně.
    • Daně na ně ..... a pokud prorazí , tak stejně ještě rádi budeme platit za ně .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit