Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cz nemá vlstní servery sou snačené jako Ge. A to co se píš v recenzi je sračk. Sice je fakt že singl. není zrovna moc dobrej ale co se týče úpravy zbraní (hl. red dot) nápisu atd. tak je Black ops nejlepší. a naopak Black ops I má lepší osvétlení ze vśech stříleček. (hl. zimní mapy) takže tahle recenze je absolutne o hovne srry..
  • Prej grafika v Black Opsu vyloženě hnusná haha, autor asi nerozumí vůbec tomu co tady kritizuje, aby bylo jasno jedná se o těžce modifikovaný IW 3.0, když vezmu v potaz že MW2 používá IW 4.0 engine, tak Black Ops nedopadlo špatně, například práce ze světli (rozmazání světelných parsků na lesklích objektech) vůbec není v žádném díle (ani v MW3) je perfektní i tváře a mimika je skvělá, byť na Crysis či Medal of Honor Airborne to nemá. Takže ono to je naopak Treynarch to s enginem umí líp než Infinity Ward, když Infinity Ward používá v každém svém díle novější a novější engine, tak Treynarch je stále dohání ze starší verzi tohoto enginu, nadruhou stranu, v dílech od Infinity Wardu je lepší hratelnost, lépe zpracované skripty, a podle mne jsou tyto díly detailnější, co do počtu objektů atd, ale jak říkám black ops to zase umí ze shaderama ve hře a samozřejmně ze světelnýma efektama.
  • cod a hlavne black ops je best idioti
  • Vazeni gambleri. Rad bych Vas pozadal o radu. Hraju black ops on Wii multyplayer online s headbangerem(mikrofon a sluchatko na uchu) a moc si to uzivam ( takze nazor ze je to shit game nesdilim). Ziju v Londyne a tak neznam a nevim kde muzu hrat s cechama. Muzete mi doporucit nejakou stranku kde mohu nekoho potkat a pridat do pratel. Predem dekuji
  • Co si budem povídat Metro 2033 ji úplně někde jinde to se hádat nebudu :)))
  • V loňském roce - samozřejmě :D
  • Však máš pravdu - dohrál sem a šel hru nabídnout do bazaru, víckrát se k tomu nesmyslu vracet nehodlám a nikomu, komu se hra líbí, ji samozřejmě neberu. U skriptovaných akcí ovšem zůstanu u kvality - letos např. Metro 2033.
  • O příběhu a tuně skriptů - ok, ale musí být oboje pořádně dotažené do konce a ne jako zde... Když hru porovnám s Half-Life 2, který už nějaký ten pátek je na světě, tak to BO prohrajou na plné čáře. Je mi líto - mám rád CoD, opravdu, ale tenhle díl mi přišel ještě odfláknutější (menu je ovšem super) než CoD:WaW...
  • Lidi když se vám to nelíbí tak to kurňa nehrajte!!!!!!Jo jasně když bylo první CoD to jste všici jásali jak malý.......Je to ale pořád CoD a to co se hrálo dobře před 7 lety se hraje dobře stále pokud vás už to neomrzelo.Pokud jo tak si najděte něco jinýho a nekritizujte.....Pak koukám že dost remcáte na příběh dyž jste tak chytrý tak zkuste něco vymyslet vy a budem se pak bavit jestli to už náhodou nebylo!!!Je to stejný ako když vyšel CoD WW....samá krytika....ale mě to bavilo i když to nebylo chronologicky seřazeno.....Black Ops není špatná hra i když samozřejmě nevyhnuli se jí chyby stejně ako ve WW.Ale myslim že to není nikterak kritický pokude se to někomu zdá tak ať to nehraje a jde si zahrát něco jinýho.
  • Kdyz sem to zacal hrat, tak sem mel prectono par dojmu, recenzi atd, takze sem do toho sel s tim, ze to bude stat za prd... Behem hrani prvni pulky sem si vsimal vsech tech nedostatku jako nabihajici nepratele pred hlaven, coz je tady jeste vic viditelny nez v CoD4 a MW2. Ted, kdyz sem to dohral, tak si rikam, ze to byl svinsky dobrej singleplayer. Ten pribeh je proste narezovej a jakmile clovek prestane dbat vsech tech vycitek od ostatnich, tak si to pekne uzije.

    CoD je proste o pribehu a tune skriptu, komu se to nelibi, bezte hrat neco jinyho

    SPOILER: Kdyz Spetsnaz operative sejmul tyci Bowmana, tak sem mel rudo pred ocima a to daleko vic nez ve zminenym CoDu4 nebo MW2... tam sem byl sice prekvapenej, ale nijak zvlast nastvanej na hlavni zaporaky.
  • Pre mna je toto prve COD pri ktorom som nedohral kampan. Netvrdim ze tie predchadzajuce boli ovela lepsie ale toto uz ma fakt nebavi. Strasne mi vadi ten nekonecny pocet nepriatelov a pohyb ako v tuneli. Pre mna by ta hra bola 100x lepsia keby tam bola aspon aka taka volnost pohybu , moznost napr. obehnut nepriatela zozadu a podobne. Takto len utekate dopredu ako po kolajach a na Vas nabiehaju neuveritelne mnozstva nepriatelov. Pripada mi to ako stary akcny film. Netvrdim ze to musi byt nejaky simulator /na to by som nemal tolko casu na hranie/ ale trosku realnosti a volnosti by urcite neuskodilo. Na takete bezhlave strielanie je multiplayer.
  • První díl nehodnotím, protože ačkoliv jsem ho hrál, hrozně se mi plete s MoH taktéž dílem prvním... stejná grafika, stejná válka, stejná zábava!!! Dnes jen pro pamětníky.
  • Nebudu chodit kolem horké kaše - je to tak, hra dopadla nanejvíš špatně a to jsem se opravdu těšil... SP je o ničem, rádoby zajímavý "psycho" příběh nezněl špatně, dokud ho neprojdete a nezjistíte kolik nesmyslů v něm je... mapy jsou opravdu tunely a něco jako dynamika akce zde není, je tu jen akce a (přesně jak je uvedeno v recenzi) k tomu špatná... Vybíjet nekonečné množství nepřátel takřka bez AI je nuda... Osobně za SP - CoD2 9/10, MW 9/10, WaW 7/10, MW2 8/10, BO 6/10
  • ...a keby hru hodnotil kladne tak by ho ukamenovala ta druha polovina ;)
  • KAZDA recenze je subjektivnim nazorem toho, kdo ji pise
  • Já beru Call of Duty mrtvé od 3. dílu, který na PC nevyšel... Ostatní díly jen využívají dobrého jména, které tyto kvalitní hry vybudovaly.
  • jednou jsem to tu jiz psal a napisi znovu, jednicku, UO ani dvojku sem MP nehral, hral jsem 4ku public, potom po case promod, protoze me jiste veci na pubu zacly vadit, dopadlo to tak ze sad na pubu nehraju jen na promodu a pokud jdu na pub vyblbnout se na nejaky FFA nebo TDM. Dal tu byla CODWAW zprvu jsem ji odsuzoval, ale po case sem puskam prisel na chut a byl to pro me velice dobrej dil, velke mapy ne jako v MW a samotnout puskou z respu na resp se hlava taky tezko hledala, bylo to takove uvolenejsi, ale SAD jsem si v te serii velice oblibil, bohuzel pak prislo COD6 resp MW2 ktere bylo za A bez serveru obcas velky problem spojit vsechny lidi kteri chteli hrat, za B pro me divne pohyby postav a hra celkove takova roboticka, bohuzel CODBO dopadlo stejne, nevim proc ale prijde me ze se CODy uz delaj hlavne pro konzolare, a ono se neni ani cemu divit, ale nakonec muzu bejt rad ze tu mame #COD4.WARS a par TDM serveru v COD5 najit neco hratelneho byva problem ale i to se obcas zadari, vzhledem k tomu jak cod vetsina prijala a vzhledem k prodejum dvou poslednich serii se neda ocekavat ze se neco zmeni takze zustanu u 4ky,5ky a budu dal jen sledovat co vychazi za nove konzoloporty pro PC.
  • No takze autor si asi zamenil slovicko recenze s s vlastním názorem a zaujatosti proti call of Duty .... Jak uz tady nekdo psal autor asi nehrál první 2 díly, ktere se od tech dalsich zcela odlisují. Dále Black ops me taky zklamalo ale ne na tolik abych z toho musel delat tragedii. Chapu ze neteri lidi maj na CoD jiný názory nez ja, ale v tomhle pripade je toto zneuziti moznosti dat sem ctenarkou recenzy. tim ze si sem nekdo sel napsat celi svuj názor ktery mu nevyvracui ale je to ubohost nevetsi........ a kdyby tady byla moznost rict svuj nazor tak by se to snad jmeovalo ctenársky nazor
  • nic ve zlym,ale podle me jsou to prave ty deti kdo tu hru hrajou nejvic :-P.
    A Cod 2x do roka,tak na to se uz ani neda nic rict :-D
    PS:pokud je na tahle hre aspon neco trochu dobreho ,tak je to prave ten MP(v podstate furt to stejny od MW) ,SP je tragedie podle me
  • Laskavě tu nenadávej lidem že jsou idioti jen proto že poznají kvalitu a hodnotí hru tak jak si zaslouží. Je to odpad po všech stránkách mam sice taky rád hry na odreagování ale tohle je už extrémní kravina. To co je pro jiné vývojáře normální jako třeba zlepšovat kvalitu svých her vyvýjet nové enginy a já nevim co ještě tak na to tady prostě serou. Tahle hra je na úrovni stříleček co se prodávají v trafikách jediný důvod proč si to kupují každý rok miliony lidí je ten že je na tom připláclý nápis Call of Duty bez toho by po tom ani pes neštěkl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit