Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to originalni! Co vic muze clovek chtit ? Dnes youtuberi jenom kopiruji a kopiruji, Museli zas prijit kluci z Games aby vymysleli neco noveho. Kdyby se na ten youtube zamerili tak budou mit uspechy. A vetsina z tech ctenaru nas vsechny svym projevem prijemne prkvapila ...
    • Ses zbláznil? Je t normální gameplay. Takových je na youtube milion. A garantuju ti, že je tam v řádech tisíců gameplayů, kde hráč mluví podstatně lépe, než tento čtenář, která se zadrhával, často dlouze mlčel a musel to opakovaně zachraňovat Pavel, aby tam nebylo nekonečné trapné ticho.
      • Chtel bych videt ty miliony videi do kterych si herni redakce / youtuber / letsplayer zve sve ctenare / divaky. Vlastne bych byl prekvapenej kdybys mi ukazal jedno jedine.
        Vetsina lidi co tam Pavel mel mluvila nadprumerne, tenhle clovek a dwarf fortress jsou snad jedine 2 vyjimky. A Pavel je tam od toho aby ho usmernil a kladl mu otazky, na tom neni nic spatneho.
  • Šotek za mne dobrý. Konečně znám další obličej ke známému nicku. Není profesionálem a přesto měl odvahu jít před kameru, zahrát hru a povídat o ní. Velká řada jiných lidí by neměla naopak před kameru lézt i přes to, že jsou "profíci"..


    *5*
    • Týpek byl v pohodě a zvládl to. GJ!
  • Super díl! O hře jsem slyšel, ale nikdy jsem ji nehrál. :) Chválím hosta.
    • jako pravda je že herní mechaniky moc nevysvetlil, ani nevím jak se tam da ziskat voda, nic neulovil atd. ale koukal jsem to jen do poloviny
      • Vodu bral z kokosů, které tam sbíral z palem a potom si vytvořil " past na vodu", ze které by bral případně vodu po dešti.
        • Takhle bys ale v realu neprezil
          • Absolutně nechápu na co je toto reakce, ale dobrá. K přežití ti stačí pít vlastní moč.
            • moč obsahuje sul ktera važe vodu, rikal to Cody Lundin
            • Jen když to hned vyzvracíš Bobe :DD
            • neviem za čo má bob - lebo na prežitie naozaj nestačí piť vlastný moč, už len preto, že väčšinu vody stráca človek odparovaním a nie močom a navyše obzvlášť pri nedos statku vody je moč dosť zahustený a potom je to ako piť morskú vodu, čo je do pár dní istá smrť na opuch mozgu.
            • Pit moc vede k jeste vetsi dehydrataci. Zkus si to
  • ravux
    Mila redakce, ignorujte prosim jedince, kteri kritizuji vaseho hosta za jeho vyjadrovaci schopnosti, alespon do te doby, nez se tito jedinci dostavi pri nejblizsim zivem vysilani pred kameru, aby s retorickymi shopnostmi Winstona Churchilla predvedli, jak se to dela.

    Ja naopak ocenuju, kdyz je ve videu pro zmenu nejaky normalni autenticky clovek, protoze ti tvori 99,9% komunity a me docela zajima, jak vypadaji, co hraji a co si mysli "normalni" hraci. Vlastne je to jeden z duvodu, proc se na ctenarske vysilani docela tesim.

    Takze za me dobry!
    • Sám bych to líp neřekl.Plně s tebou souhlasím *3*
    • Přesně tak, jsme jen lidi.

      Mně se to taky líbilo, bylo to zase něco jinýho a jinak pojaté - krom toho, ačkoliv třeba hraji některé hry do hloubky, tak nikdy jsem nedělal řez skrze verze - nějak jsem to vždy nechal na evoluci té hry.
      Takže chválím za super nápad, aby i člověk nepolíbený hrou, viděl ten posun, nebo že někdy více znamená méně.
  • Mne vic laka survival z prostredi lesu
    • SkillJam
      The Forest
    • DayZ. Počkej si tak rok a pak to bude epický. Je to v EA, tak hateři STFU :)
  • sympatickej čtenar, dobrá hra a dobre že jste konečne dali prostor i novým
  • Na toto mám Do not Starve: Shipwrecked. Ten rozjezd v survivalech je hodně pomalý pro nějaké supr video, šlo to vidět i u Arku.
    • Ark je slušná záležitost, módy *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit