Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To, že tu bylo X3 je paráda.
    Jen bych dnes spíše než čistý Terran Conflict, ukázal LitCube Universe.
    Jinak obdiv ke hře na klávesnici :D
  • Nehrál jsem (Mám všechny X krom toho posledního), ale co vím, tak je to úplně jiná hra. Tady máš pod sebou mraky lodí/stanic a postupně si stavíš imperium - dá se hrát i hodně ekonomicky - síť stanic a transportních lodí + vojenská ochrana v nebezpečných sektorech. Můžeš i ve skafandru vylézt a přemístit se do jiné lodi. V tom novém máš napevno jednu loď, kterou upgraduješ a už se z ní nedostaneš. Je to akčnější úplně jiná hra, která s původní serií jen sdílí název a možná univerzum.
    • reaguji na boba, ale je to nějaké rozbité.
      • Ok ja se v tom neorientuju ale diky za odpoved.
  • mne se nelíbilo že čtenár odpovídal na pavlove otázky jednou vetou a sam nic o hre neríkal. na to že mel nahrano 1000 hodin nám tu hru mohl lépe predstavit
    • P.S.
      pak je ješte otázka proč čtenár neprešel na nový díl (Rebirth), který udajne vyšel v zabugovanem stavu, ale díky usili vyvojaru je ted udajne v dobre hratelnem stavu
      • Rebirth je úplně něco jiného než TC. Asi tak
  • na Hrej v tu samou chvili davaji Horizon ZD. Games to zase budou mit az tak za tejden...
    • Radšej si pozriem toto, ako tamtú H:ZD zlátaninu.
      • uvidíme
      • Už máš dohráno, jo?
    • ales.smutny
      Zítra.
      • To je pozde. Youtuberi maji davno dohrano.
      • A bude někdy i Nioh? Já jen, že někteří z nás to stihli i zplatinovat, ale i tak bych se podíval *1*
        • ringmancz
          když máš platinu, proč se budeš dívat na někoho, jak to hraje? a třeba ještě i špatně
          • No nevím, asi pro pobavení, asi proto jsou lets play videa docela sledované nebo myslíš, že bych se neměl dívat na to co jsem hrál?
            • ringmancz
              je pravda, že když Pavel hrál Rocket League, tak jsem se u toho bavil :)
      • super.)
    • Mno a ? Tak si to pusť tam.
      • toz konkurecni boj, je to nova hra, dost lidi to bude zajimat... urcite to nekdo uvidi nejdriv tam a pak se na to nebude chtit koukat znova tady. a navic mam radsi tuto redakci:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit