Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě přijdou jako největší -mrdi ze všech Tau.
  • No gameplay dobrý ale mohl by mu někdo výtáhnout žvýkačku z pusy. Celou dobu poslouchat to mlaskání do mikrofonu je docela humus.
    • Nejlepší bude, když přijdeš do Gamesplaye a všem nám ukážeš, jak se má správnè mluvit na kameru
  • Najlepsia pasaz bolo, ked ste spomenuli ten trialer na DoW III, som to okamzite pauzol a pustil si ho a potom, vsak vy viete, co sa stalo, 1:0 pre vas ..nenavidim vas :-D
  • Lima
    Opět informačně bohatý gamesplay, s tím samým člověkem, co tu před nedávnem hrál ty tanky. Umí plynně hovořit, bez zadrhávání (a aby to mělo hlavu i patu) a přitom hrát, to obdivuju, sám bych toho nebyl schopen.
    • plynně? To jakože mu z pusy uchází střevní plyny? *11*
      • Ježiš, do kolikáté třídy chodíš?
      • Lima
        Brouku, vím že se snažíš být vtipný, ale jsi jen trapný. Ale já tě poučím, když jsi tak hloupý. "Plynně" - dle gramatických pravidel ekvivalent slova "plynule", ale to jste se asi ve zvláštní škole neučili.....

        Btw. 70 plusových bodů během 5 minut? Gratuluju, trapáčku *15*
        • Jazyk se neustále vyvíjí, gramatika co se učí ve škole je zkostnatělá a v praxi tak nikdo nemluví.
          • Veskoslav
            Ano, pak se člověk nemůže divit, když děcka odvozují plynně od plynu.... *7* A v praxi tak nikdo nemluví? To možná tak Čecháčci nemluví. Ale písemný projev udělá hodně. A spousta například pracovních pohovorů je i písemná část. A posuzují nejenom písmo, ale i to, jak se člověk umí vyjadřovat a využívá svého jazyku.
          • Lima
            "Plynně" je úplně běžný výraz, knižní, hovorový i ten, co se používá třeba v denním tisku. Mám pocit, že někteří zde tak nějak spadli z Měsíce.
          • Double facepalm
  • Veskoslav
    No je moc fajn, že to hrajete, ale první bych ocenil recenzi:)
  • Tanatonaut
    Výborný gamesplay. Mě se líbil.
  • To je XorxoxTalarius?
  • TheGGG
    luxusní hra a po sins of solar empire a homeworldu zase jednou skvělá vesmírná strategie... + je to w40k... *14* *14* *14* *14*
    • není to strategie
      • TheGGG
        ty to klidně můžeš hrát jako závodní hru maxi...
        • pozor aby te nenavstivilo mejch 68 malejch kamaradu
          • Myslíš tvé poslední zbývající mozkové buňky? Jen si je šetři, třeba by se některé ještě po cestě ztratily a zapomněl by sis příště naklikat pluska.
          • TheGGG
            naštěstí bydlím od nejbližší školky dost daleko, tak se snad bát nemusím... *3*
  • Pisu z tabletu, pak se na to kouknu. Ale pokud to bude hrat nejaka lamka co bude placat kraviny a bude to hrat blbe, budu zurit.
    • Presne, pokud neprijde nejaky profik, budu to brat jako herezi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit