Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta hra nema nic co by me bavilo,je to totalni stupidita nic jineho ta hra neni,nuda nuda campink kretenzmus a zas nuda
  • BF3 je proste best a predpokladam ze se to dlouho nezmeni nejspis az do BF4
    • Shaker
      :D to je... ne, ja proste z tohohle nemuzu :D
  • Nechce nekdo koupit muj BF3 premium account? Stejne tu sracku nehraju.
    • Trolling is an art. A tohle se ti opravdu nepovedlo *1*
      • Jakej trolling. Myslim to vazne, za 20 dolaru je to tvoje.
      • jendabek
        No nevím, já bych BF3 taky klidně prodal (Back to Karkand) - klidně se ozvěte. Pro mě ta hra přes všechny vymoženosti nemá koule a hraju místo toho skoro každý večer Bad Company 2, které mi přijde zábavnější, stylovější, efektnější, přehlednější, po všech stránkách plynulejší, s lepší destrukcí a zvukem, bez Battlelogu a pro mě osobně i lépe navrženýma mapama. Vyhovuje mi taky jakoby mírná nadsázka (hlášky vojáků, přehnané animace atd). BF3 mi přijde celé nějaké frustrující, chladné, s chaotickým UI, s násilně začleněnými herními prvky (rozmazání, odlesky sniperů atd), otravnými zvuky (hlavně ty odrážející se kulky v blízkosti), s debilní opakující se animací smrti, otravnou modrou saunou po každém kole a z mého pohledu nepraktickým a nesmyslným Battlelogem. A celkově na mě působí odtažitě a prvoplánově, oproti vypiplanému BC2. Tolik má reakce na údajný trolling.
        • Shaker
          taky bych se toho s klidem zbavil, ale mam tam i dalsi hry :(
  • Veskoslav
    Popravdě na BF3 se mi práší. Poslední dobou ho jasně strčil do kapsy Planet Side 2....Nejenom, že bitvy jsou mnohem masivnější, ale i funkce velitele tam k něčemu je.
    • God-of-War
      Copa Planet Side 2.. ale Dust 514 je pěknej masakr!! Battlefield je proti tomu hodně směšná hra.
    • JohnyTheZik
      Ac se tomu asi neda ubranit, uplne bych ty hry nesrovnaval.. Hraju oboji, ikdyz se priznam, casteji BF3, ale aspon u me to neni o tom, ze by ta ci ona hra byla lepsi, ale spis je to odlisnej pocit ze hry, na co mam zrovna chut a na co ne, tzn. nevybiram si lepsi hru, ale vybiram si zcela odlisnej zazitek..
      A co si budem namlouvat, masivnejsi bitva != lepsi bitva (resp. neplati vzdy)..
      • Veskoslav
        Pravda:)Sebemasivnější bitva nemůže být dobrá, když hráči se chovají jako dobytek na porážce.
    • myslíš tu repetitivní pay2 win hru se špatnou grafikou, kde tvurci nemaji poneti jak se dnes vede valka (natož v budoucnu)? ok
      • ..mas pravdu.. to ze se ti to nelibi a vyjadril jsi svuj nazor neznamena ze jsi trol.. ale jini si tu hraji na vedce.. jejich vec..
      • Vrook
        Tak hlavně že to víš ty *15* *15* *15*
      • vtipálku
        • Veskoslav
          Nemá cenu. To je místní trol......
  • Podle mě to zbytečně moc hrotíte... neměli byste u těch her sedět takovou dobu :) Já si BF zahraju více méně kdykoliv rád, když se sejde pár kámošů, tak je to sranda :)
  • na videu mi nepřijde vůbec nic zábavného

    realistická hra má být o tom, že musíme na 100% používat hlavu
    arkádová hra má být o skillu

    A kde leží BF3... to má i dobré arkádě světelné roky daleko...a to je ten rozdíl mezi BF2 a BF3
  • Většina her musí pro takto kvalitní trailer udělat CGI filmeček,
    BF3 sačí použít gameplay video...
    • Rekl bych ze tohle se natacelo HROMADU hodin za pouziti scenare delsi nez ma Ulice
      • To určitě ano, ale stale to neměni nic na tom co jsem napsal :p
      • Dream on...
        • Videl jsi Making of minuleho traileru? Pak bys vedel, jak tyhle "strasne spontanni" trailery jsou spis film
          • Nevidel a je mi to jedno. Ja jsem chtel jenom napsat neco alespon trochu oskliveho protoze ty jsi chtel napsat neco oskliveho a to je cely.
            • Stane se :D
            • Dole pisu, ze se mi to libi, to ze to je vse peclive pripraveny jsem jen tak chtel poznamenat :)
  • No ještě by ty mody a vozidla mohly zakomponovat i do předešlích map a byla by to paráda..
  • premium za 649kc ... to uz se da
  • Magister_Peditum
    Bum bác ratata trailer. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit