Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    a proto nečumím na let´s playe, lidi maj hry hrát, né se na ně čumět, hlavně je to sandbox, né koridorovka
  • Jack1947
    Kriste a z Hitmana se stal hopík? *11* fuuůůj.
  • Ristoro
    No třeba mně osobně přijde, že tahle hra je na dívání dost nudná. Měl by sis to zahrát, abys pochopil, v čem má ta hra své kouzlo. U málokteré hry mám takový pocit satisfakce, jako když v Hitmanovi odpravím cíl bez odhalení.
  • Ta hra vypadá fakt pěkně, hlavně ta Sapienza, ale mně jaksi stačí ten hodinový gameplay od Honzy a nemám potřebu to kupovat.
  • Ristoro
    Já se těším. Doufám, že trumfnou Sapienzu, to je momentálně, podle mého názoru, nejlepší lokace v celé Hitman sérii. Jak jsem byl ze začátku proti tomu, tak epizodický formát vydávání zatím přináší ovoce. Elusive targety jsou super věc, bonusové summer epizody byly milé překvapení a překvapivě není jen jeden způsob, jak cíle odpravit. A co se týče všech 3 hlavních epizod, parádně jsem se vyřádil. Momentálně tam mám nějakých 72 hodin a nepřijde mi, že bych cíl zabil 2x stejným způsobem. Trošku doladit detaily, vylepšit AI a byla by to perfektní hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit