Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen za posledni nejmin dve, ty malo

    http://store.steampowered.com/app/365810/Flying_Tigers_Shadows_Over_China/

    http://store.steampowered.com/app/562340/Iron_Wings/
  • Jack1947
    Arkádovek s letadly je hrozně málo (HAWX??) takže jsem rád za každou novou a tahle byla na PSX jedna z nej vůbec.
  • Jezis ta stoctverka je krasna ..
  • každej máme něco, ale když na ten trailer koukám a vzpomenu si na desítky hodin, kdy jsem držel v ruce knipl v DCS a Lock On:Flaming Clifs, tak se mi normálně otvírá kudla v kapse, že něco tak chorého může spatřit světlo světa
    • TheGGG
      ty jsi trapný LoL tydle sim boyz co jsou strašně elite piloti a HC hráči mě vždy baví
      • Je to totiz klasickej luzr kterej si mysli ze je jen jedna moznost jak hrat hry s letadly.

        Mam full cockpit s TrackIR, joy za 15k, a rad hram DCS/Rise of Flight, ale to neznamena, ze budu jak magor urazet hru z uplne jinyho zanru, ktera je i prez to ze neni simulator, ale arkada naprosto super (Hral jsem Ace 6 ktery byl super)
        • Nahoď plz link na ten joy za 15k a fotku full cockpitu, domácí kokpity jsou fajn, jsem zvědavý cos vyrobil ty (bez ironie)
    • Když se člověk odprostí od grafických inovací, tak to může směle konkurovat Descentu 1 :(
      :-D
  • TheGGG
    těším se, některé z předchozích dílů měli luxusní akci
    • Naprosto s tebou souhlasím, tak se těším až to prubnu.
  • že by Ace Combat měl pořádný příběh, to na mě dělá dojem. Jen se nemůžu přenést přes styl boje, stíhačky co se střílý ze vzdálenosti jak z druhý světový. Přitom dnešní rakety a naváděcí systémy to řeší na desítku kilometrů. Ale lepší ,než nco předvádí Hawk. Snad to dobře dopadne
    • Prosim te, jak muzes mluvit o druhy svetovy, kdyz dokazes napsat "střílÝ"? Jsou pouze dve moznosti - bud ses dement, nebo moderni dite.
      • Pronesl místní id!ot :D
        • No to vis ze ano ty sasku. Vem si svuj segway, retro brejle a odjed nez te nekdo rozmazne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit