Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheSuffering

    To soudíš podle sebe, nebo máš nějakou svou soukromou statistiku?

  • jakubc

    Cyberpunk 2077 nemůže překonat DX, protože je to jiný žánr. Immersive sim má určité zákonitosti, o které se Cyberpunk nebude ani pokoušet. I kdyby to byla stejně dobrá, nebo lepší hra, tak překonat DX nemůže

  • porad lepsi nez delat neco co te nebavi

  • lito

    Dobrej tip, ignorovat většinu herního obsahu😉.

  • triptich

    ja som niekde spomenul zaklínača? OK, robí to rovnaká firma, rovnakí ľudia. neznamená to, že nič nezmenia, nezlepšia/nepokazia. stále prevažujú pozitívne ohlasy, takže uvidíme.

    + ty spomínaš len jednu malú časť toho, čo robí deus ex legendou. bez príbehu a spôsobu podania by celý herný dizajn stál za kočku. mne dnes bude stačiť aj jednoduchšia hrateľnosť (doba sa mení, s ňou aj ľudia a hry... darmo plakať za starou školou) s kvalitným príbehom. proste zážitok z celku.

  • triptich

    dovolím si nesúhlasiť. Prey je určite skvelá hra, ale porovnávať ju s deus ex... dve odlišné hry.

  • Row

    Vidis a ja to mam presne naopak, o fantasy bych si neoprel ani kolo ale scifi potazmo kyberpunk je moje krevni skupina. 1000 lidi 1000 chuti a proto si myslim ze nenarazi.

    Ostatne i kdyz neni fantasy muj salek kavy, i tak jsem si uzil celou trilogii zaklinace a kazdej tejden chodim na stary kolena do hospody hrat magicky. Takze si myslim ze kdyz to bude dobra hra najde si to svoje zakazniky i na opacne strane barikady.

  • Row

    Ale ono bude asi opravdu relevantnejsi jak pusobi strelba ve hre na hrace, nez jak pusobi na strelce... v nekterych hrach je lepsi, v nekterych horsi, ale obraz a zvuk ti stejne nikdy nepreda dostatecnou napodobu sterlby skutecne. Maximalne ti na obrazovce audiovizual "tieruje" jednotlive raze nebo ucinnost mezi sebou, kdo si ale mel moznost vystrelit treba z pusky .50 BMG tak shleda, ze to na monitor proste nepreneses at se budes snazit sebevic. :)

  • tak to ignoruj a mas klid, casto cile muzes dosahnout aniz by tvuj nosanek utrpel krivdu...je to jak s tema otaznikama co jdou vypnout

  • lito

    Já te nechápu, nemáš co psát, ale stejne si to neodpustis.

  • Veskoslav

    A Lito. Doba Zaklínače "skončila", teď jsi přesedlal na Cyberpunk. Pořád dokola. Ale změnil bych scénář příspěvků. Přeci jenom 3rd a 1st pohled. Uprav si to pak, až budeš zase psát tu "kritiku".

  • Veskoslav

    Interaktivní video? Tak co jsou pak hry jako Detroit atd.?😱

  • Přemožitel (alespoň pokud řešíš gameplay) původního Deus Ex vyšel poměrně nedávno. Jmenoval se Prey

  • lito

    To co popisuješ je naprostý fail herního designu. Vše tohle jde odvypravet herně a interaktivne. Zaklinac Te staví do pouhého sledovace scén a následně opět sledovace krvavých stop. Chtěl bych Te ale upozornit, ze ani neříkas vše, jelikož cutscena Te dostane ke stopě, jenže po krvavé stopě větsinou následuje krvavý smrad.  Chtěl bych znát názor Spectora na Zaklinace 3.

  • Za mě byly u Zaklínače III velké plus lokace.  Vše bylo zasazeno do té naší slovanské krajiny. Když tedy nepočítám ostrovy na Skelige. To mě bude určitě chybět. Když jsem během prázdnin procházel AC Odyssey tak mě tam ty vesnice prostě nějak neseděly. Uvidíme jak to bude vypadat v C2077. Pro mě bude pocit z okolí velmi důležitý. Ani mě moc nesedí barevná paleta do které je zasazený design, titulky a volby. 

  • Stopy v Zaklinaci nejsou nic jineho nez sipka vedouci te k mistu Q. O naproste vetsine Q a naslednych lokaci se dozvis z rozhovoru nebo z jinzch textu. To ze je potvora na hrbitove se dozvis aniz bys musel neco stopovat, to  ze gryf nebo co na poli se dozvis, to ze jsou vlci v lese se dozvis, to ze je vlkodlak nekde v jeskyni se dozvis atd....

  • Dobrý detail, jak s vyšší silou urval to menší dělo a "jsem vybaven", jdeme do akce. :)


    Mimochodem, malé srovnání CP 2077 a Watch Dogs Legion s titulky: 

    https://www.youtube.com/watch?v=l3dvnLJi8EU

  • Soudě podle videí bude Cyberpunk interaktivní video, stejně jako The Witcher, takže se na hru moc netěším. Na co se ale těším je jiný cyberpunk a sice Conglomerate 451.

  • lito

    Je to spíše o variabilitě, pokud máš 100 questů a ve 100 hledáš smrad dle červené stopy, tak je to proste špatně. Ono si stačí prohrát s game desingem. Tam prokecni postavu, tam si přečti knížku, tam zajdi do jeskyně, tam najdi finále questu a hned z toho mas lepší pocit, než když cumis na červenou barvu na zemi jako opice.

  • Možnost prostřílení se x proplížení je snad v každé stealth hře :D 

    A srovnávat RPG s se stealthovou hrou je trochu mimo, to je jako stěžovat si na závodní hry, že nejdou hrát x způsoby :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit