Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prekrásna grafika a hlavne tá pozornosť venovaná malým detailom, no jednoducho naughty dog mi v mnohom pripomína ten až niekedy prehnaný zmysel pre detail od illusion softworks...Práve táto hra je dôvod prečo si zaobstarať hernú konzolu :)
  • Tohle je Tomb Raider pro holky. Nám tam chodí prsatá Lara *3*
  • God-of-War
    Takovej návál tupejch PCčkářů sem fakt ještě neviděl.
    • Již od nepaměti je kvalita tvých příspvěků vysoká, teď když vidím i tvůj ksicht, se ledasco vysvětlilo. *3*
    • Jack1947
      Někdo by je měl už nadobro zavalit. *3*
  • Ve skvělé formě? Vždyť evidentně trpí skoliózou a neumí ani chodit rovně *1*
  • Mám Uncharted rád z příběhu, postav a prostředí....ale měl jsem vždy problém skousnout brigády žoldáků, čekající na smrt :/ v Nepálu mi hořely nervy :D
  • kupil som PS3 kvoli exluzivitám ,ale ostali mi najlepšie titulky Uncharted 2,3, a the last US :) iné exluzivity stoja za staru belu :)
    • Ještě bych doporučil Journey, Heavy Rain, God of War a Souls hry.
  • vypadá to na Kostariku... nebo nějakou blízkou středoamerickou jungli...
  • Jakožto vlastník a zároveň i fanoušek dvou nejlepších dobrodružno-adventurních third-person stříleček U2 a U3 dokážu přiznat, že to vypadá jako "more of the same", i s tou okatou inspirací schovávání se do keřů po vzoru Assassin's Creed či zachytávacího lanka z Tomb Raiderky, ale co na tom když to vypadá opět parádně?

    Silnej, zajímavej a chytlavě odvyprávěnej příběh se zajímavými postavami je zaručenej už teď. Stejně tak jako lokace, s kterými nás ND určitě zase posadí na prdel, plus se očekávají i chytré puzzly, snad tentokrát ještě těžší.

    PS: doufám, že U4 dopadne opravdu dobře. V průběhu vývoje totiž odešlo dost klíčových lidí, tak snad to na vývoj nemělo nějak extra špatný dopad.
  • Je super koukat, jak master race zavisti zoufale vriska ... diky kluci *1*
    • A co ti mám závidět? Včera jsem koukal na nějaké video z toho čtvrtého dílu a ta postava tam po skalách lezla naprosto tragicky, kvalita animací stěží odpovídala době vydání prvního Tomb Raidera.
      • ucho
        Smyslem trolování bývá většinou to, aby lidé uvěřili, že něco myslíš vážně a zároveň je to popíchlo. tím, že animace srovnáváš s animacemi z prvního dílu Tomb Raidera, automaticky své tvrzení stavíš do absurdní roviny. Amatérismus...
        • I první AC mělo pohyby postavy zvládnuté lépe. *3*
          • Jasně. Musíš si nějak odůvodnit že si to prostě nebudeš moct zahrát.
            • ucho
              ROG: už lepší, ale teď už to nemá cenu, když ses odkopal :)
            • Ale prd, sice mi to opravdu vadí, že si to nezahraju, protože to je jeden z mála titulů, kvůli kterým bych si konzoli určitě pořizoval, ale tohle prostě bije do očí, jen zaslepení "fanboys" to odmítají.
        • http://www.eurogamer.cz/articles/2014-12-07-15-minut-hrani-uasn-vypadajiciho-uncharted-4-je-tu

          Tohle video, kolem šesté minuty tam šplhá po skalách. Animace tragické, víc netřeba říkat.
    • Prosimte bez nekam, ja su PC hrac a tuhle hru bych si fakt zahral, ale kupovat si PS4 kvuli jedne hre z ktere su nadsene fakt nehodlam. Zbytek her na konzole je totiz povetsinou prumer a sed. Viz. treba Order, Destiny, atd.
      • Order je svým zasazením - svět, alternativní historie.. jednou z nejoriginálněších her poslední doby. V tomto případě mluvit o šedi je opravdu zcestné. Odpozoroval jsem z disktuzí tady na Games, že se tu dětinsky lidi pošťuchují PC vs. konzole, atd. Nemělo by ti to však zastínit úsudek.
        • Nevim, svet muze byt fajn, ale hratelnost na me pusobi naprosto prumerne, grafiku neresim. Ja v tom gameplayu nic originalniho nevidim. Ted hodne lidi nastvu, ale ja nic extra nevidim ani na Last of Us, to je pro me sedmickova hra.
          Naopak Uncharted bych si fakt zahral, mam tenhle typ her rad, ale jak pisu kvuli jedne hre 10 000 fakt nedam.
          • Nejdřív si ty hry zahraj a pak suď. Order může hodnotit jen zmatenej člověk, vyjde nejdříve v únoru. Neříkám, že to bude bombová hra, počkám si, uvidím.
    • Master race? Nejprve si ukliďte na tom svém konzolovém písečku kdy se majitel Xboxu snaží virtuálně vyškrábat oči tomu s PS4 a obráceně a pak se ohánějte master race. Díky *3*
  • Naskriptovana tuneloidni nuda. Sice se ji dari vytvaret dojem velkyho prostoru, ale kazdymu, komu uz bylo 10 let je jasny, ze to je iluze. Fanboys Ps4 ne, protoze ty se mentalne pohybujou i prave pod touhle hranici, at je jim 30 neno 50 *3* Ale jinak je to docela pekny, to lzeneni a lanko je total copy Tom Raider, akorat snad ani nejde spadnout, protoze neco tak vobtiznyho jako je hledani cesty by soucasny publikum nezvladlo.
    • Miserius
      A detail, že Tomb Raider poslední je zase total copy Uncharted 3 ti nevadí?
    • A ty skripty vidíš kde prosím? *4*
    • BOJUJ !!! *1*
    • Erien
      Ta závist *1*
    • Shaker
      Je to pekny, ma to pribeh, kterej asi nebude tak spatnej vzhledem k tomu, ze tihle frajeri maji za sebou uz nekolik dilu a Last of us. Nevidim duvod, proc do toho rejpat, kdyz to evidentne funguje... U mad?

      Jediny, co me vadi, ze je to exluzivni jen pro jednu platformu...
      • kennyB
        Myslím si, že do toho rejpaj právě kvůli tomu, že je to jen na jednu platformu. To některé vytáčí a tak držkují, jaká že to bude krav.na. Smutný *13*
        • Přesně. Připadá mi to tak hloupý, jako bych já psal, že DA je kravina jenom proto, že ve skutečnosti mě RPG hry vůbec nezajímaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit