Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S.
    škoda že blizzard nedela singleplayer hry, protože starcraft ma mnohem lepší dizajn, atmosferu a lore než warhammer. tady ty terminatori vypadaji jak chodící popelnice.
    • To jsi tak špatný že jsi udělal jenom školu trolingu pro zvláštní děti?
    • tssss....trolle *1*
  • jsem jedinej komu vadí loutkové animace a stará grafika?
  • Paráda, konečně pořádná Old school fps
  • Proč ty Hulky císař neznukuje z bezpečné vzdálenosti? Aby tam ztratil ceněná brnění a rozšířil řady Genestealers?
    • Nejsem expert na warhammer lore, ale nepotřebujou z těch míst něco vyzvednout? Jako pokud to je jakási kupa starejch lodí, tak to zní jako že by tam uvnitř mohlo bejt něco zajímavýho.
      • ne, ale náforech jsem se dočetl, že jde prý o čest slávu padnou za císaře. Ale ti tak si myslí, že když jde o tak slizký a zákeřný druh jako jsou Tyranidi tak to logicky nedává smysl.
        • Veskoslav
          Ano, proti nepřátelům, kteří toho jsou hodni. Genostealeři (po česku genolupiči) jsou sice téměř smrtící protivníci, co se týče Tyranidů. Ale nic pro co by jsi chtěl umřít ve slávě toho falešného Císaře.
        • TheGGG
          nechápu co melete, ty lode patřili imperiu, ztratili se třeba před stovkami let do warpu, v některých mohou být artefakty, technologie, či třeba jen vzácné náboženské kravinky, které je třeba vyzvednout...
          • Jo, některá STC jež se dávno ztratila lze najít již, jenom na space hulku.
          • dík
        • Ono vše ve světě Warhammeru dává smysl?

          ..nechci nikoho urazit, ale kvůli větší slávě Císaře, se už provedlo dost šílených akcí, ne?...
  • Majkl
    to vypadá dost dobře
  • Vypadá to skvele, pokud se vse vydari, nemusi mit finalni produkt daleko ke hre roku. A nic bych si nepral víc...
  • konecne hra, kde coop dava smysl *5*
  • A co kdyby jsme to nejdřív důkladně prohledali servolebkama?

    Nene, radši tam hodíme úplně naslepo pár mariňáků v drahým a dost vzácným terminátorským brnění.
    • https://www.youtube.com/watch?v=jT3lc0CeKDY doporučuju shlédnout , je to sice na první space hulk ale pořád cool
      • Aaa konečně někdo :D
    • TheGGG
      drahé? Oni za to ti mariňáci fakt platit nemusí... v roce 40000 klasickej kapitalismus moc nefunguje...
    • Veskoslav
      Drahé? Cena není důležitá, když díky době temna zapomněli, jak takové zbroje vyrábět. Navíc většina kapitul používá zbroje téměř 10 000 let staré ještě z Horova kacířství, občas mírně modifikované. Navíc kapituly v 40k jsou asi tak setinové, co v dobách Hora, takže zbrojí s živou návnadou je dostatek.

      Jinak nejlepší lebky jsou ve vlastnictví Adeptus Arbites, kteří se o ně tak rádi dělí, že raději nechají vypálit celou Terru než ji darovat nějaké kapitule:)
      • Až na nějaký libový kousky se technologie na výrobu zbrojí neztratila.
        Takže lidi jsou, equip taky, tak proč plýtvat lebkama.
        A jak píšeš - ty lebky nejsou jen tak něco. A když vezmeš materiál na výrobu...
  • kubi-wan
    Tak jako nevypadá to marně. A to jsem timhle univerzem nepolíbenej.
    Akorát ten dabing na mě působí úsměvně... takhle se dabovaly hry v devadesátkách.
    A vůbec ty hlášky, co furt opakujou, mi taky v tý akci přijdou komický *1*
    Dvakrát za sebou zahlásit "We are the angels of death." s ledovym klidem a o chvilku tu samou větu slyšet od parťáka... koutek mých úst nezůstal v klidu *2*
    • Veskoslav
      No oni moc nemluví, většinou tupě opakují kodex či podobnou kravinu, která na nich leží skrze mrtvolu na Zlatém trůně. Navíc mluví přes vox, takže je to zkreslené a dabing se mi naopak líbí.
      • TheGGG
        ale prdlajs, jistě že se domlouvaj a v boji řeší taktiku... jsou to sice fanatici, ale pořád taky stovky let staří zkušení veteráni a né úplní nemyslící mamr*i co by jen opakovali texty z kodexů (to mohou dělat před bitvou)...
        • Veskoslav
          Stovky let staří válečníci jsou většinou kapitánové a elita. Většina jich nebude mít více jak 200-300 let. To jsou všechno mladíci. A takové BattleSisters a jejich fanatismus ohledně kodexu je pověstný. Kolikrát tam poumírá celá jednotka jenom proto, že nebyly se schopny domluvit. Jako jo, opakování stejných frází je spíše dáno menším rozpočtem na dabing než se řízením lore W40k a W30k, ale některé kapituly prostě ve svém středu mají fanatiky, co dokola opakují Písma svatá.
          • Sororitky se moc nedají srovnávat s mariny. Jsou dělaný podle něčeho jinýho. Pokud jde o dabing, spíš je smutný že znějí někteří jak banda školáků, což by už u první roty být nemělo.
        • TheGGG
          a kdo dal mínus tak je heretik a w40k zná tak leda z DoW...
      • Buuuuuurn heretic!!!!!
  • Vypadá to na atmosférickou rubanici, těším se i na coop. Jen mi tam nesedí ty hlasy Terminátorů, jednak moc kecaj a pak nemaj dostatečně "deep bass + filter" hlasy.
    • Mluví spolu skrze vox. Takže to je v pohodě, Kdyby jsi stál venku a poslouchal je, tak by měli ty známé hlasy, jaké si každý u terminátorů vybaví,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit