Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja to chapu. Potrebovali to udelat nekde v zime at se jim ty notebooky neprehrivaj.
  • A nemyslíte si spíš, že je to jen reklamní akce Asusu? Přehlídka toho, co jejich notebooky vydrží? Zápasy jsou jen exhibice.
    Ostatně takové NHL se taky jednou do roka hraje pod otevřeným nebem. Bowling už jsem taky viděl hrát venku... U obou to má ostatně ještě menší smysl než hrát venku PC hry, tam aspoň prověřuješ ten Asus notebook :)
    • Asharak
      Nééé, to nemůže být reklamní akce, Asus jim půjčil notebooky z dobré vůle :D
      • Jack1947
        Aby jim na tomzahráli turnaj v Lolku co je na tom špatného ?
  • Jak uz tu nekolikrat zaznelo, je to opravdu debilni napad. Vic k tomu neni co dodat.
  • Boze nerdi na vzduchu. Sa cudujem, ze to vobec prezili :D
  • To co je za trageda ten komentator? LoL vobec nesledujem a netusim ani aky su zahranicny komentatori ale nech si pozru ako to vyzera pri komentovani SC2. To sa nedalo pocuvat.
    • Asharak
      Mozi je top *14* <3
      • Mozno je top a chapem ze vekovo uz asi ani nebudem cielovka, ale ako fakt pocuvat ako niekto krici akoze v euforii a prd mu rozumiet pritom cely ten prejav je taky fadny, no neviem. Samozrejme ze ked pride k nejakej zaujimavej situacii tak sa to preziva, ale nemusi komentator ziapat ako nast rocna teenegerka na koncerte svojich idolov.
        • Asharak
          Jo, jak jsem byl menší taky jsem to nechápal, třeba u hokeje, fotbalu a tak. A ještě křičet GOOOOLLLLL OMG OMG I CAME *14* *1*
          Horší je když je fakt poznat, že se někdo snaží falešně vybudit emoce. ALe taky už jsem tohodle komentu přemlsané a dávám prostor vážnějšímu *1* Jinak Mozilla je asi TOP 3 u CZ/SK LoL komentátorů, hlavně proto,že nikdo kolem to neumí líp. Po tom co se to přesunulo z "amaterskeho" komentu k "officiálnějším" turnajům, např. pro RE-Play místo vlastní stream a takový fan komment, už to není ani ono.

          Někdo má možná lepší výslovnost a vybudí emoce daleko lépe, ale většinou se ti lidi pak opakují, jde cítit neznalost hry a hlavně situací, obkecávání a to je daleko horší, i když to nezní jako orgazmus *1*
          Nejlepší je teďka CS:GO celosvětové, kde poslední dobou střídají komentátory, prohazují mezi sebou dvojice a není to furt dokola jedna a ta samá.
  • Jak tohle někdo může mít za svůj vzor *15*
    Kvalita.
  • Ako obraz doby fajn - štýl nadovšetko. Ale myslieť to vážne? S I C K. Peace !,,/
  • jeanczarny
    "Lomnický štít bylo jediné místo s teplotou dostatečně nízkou na to, aby se notebooky nepřehřívaly. Proto to byla pro konání turnaje jasná volba.." svěřili se organizátoři
  • Kdo je ta hezka slecna?
    • zatoulala se jim z fotek do propagacniho klipu tater *5*

      https://www.youtube.com/watch?v=sGrHwBlf-7M
    • TheGGG
      moje 23. holka... nebo 28.? Kdo si to má pamatovat...
      • ...a v tom jsi se probudil s poluci ze sna...
        • TheGGG
          to jen když se mě zdá o anonymcích jako ty...
  • MickeyMutant
    Teď už má redakce dostatek indicií, aby dokázala odhadnout, kde udělala u článku o horském e-sportování chybu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit