Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad to stihnou do 23.10.2077 😐

  • Odklad mi nevadí. Možná s hraním stejně počkám až na nějakou kompletní edici včetně všech DLC. Je to asi tak jediná hra, na kterou se do budoucna těším. Jinak na obzoru nic zajímavého (snad Wasteland 3)

  • Marines

    Jo, odklad, ale stejně budu čekat......

  • TheGGG

    cyberpunk ve mě vzbuzuje těžký nezájem, ale není bez šance že si hru zahraji, pokud tam Keanu bude mít nějakou slušnou roli

  • untentrauer

    Září, nebo Listopad...Je to jedno. Oni si to mohou dovolit. Jsem si jistý, že cítí tu tíhu na svých bedrech - to očekávání všech fanoušků, kteří čekají zlatý standard Zaklínačů! Jen ať to hezky pěkně doladí. Moc se těším!

  • lito

     Dvouměsíční odklad nejočekávanější hry roku (omlouvám se Last of Us 2”

    To je obecný fakt, nějaký předpoklad nebo autorův subjektivním pohled?

    • ani se nedivim cyberpunk totiz neni exkluzivni pro playstation takze ho ocekava vice lidi 

    • Ale notak, takhle bychom mohli rypat do vseho, to jsou takove obecne uvahy a pokud to vztahnem na mainstream mimo konzole, tak by se dalo rici, ze Cyberpunk je opravdu nejocekavanjsi. Napriklad uz jen proto, ze spousta lidi se chysta na upgrade PC prave pro tuhle hru.

      • lito

        Dle českého rybníčku určujeme světový dopad? Last of Us a FF VII jsou mnohem silnější IP, takže to co napsal je jen předpoklad. Když vezmu i do úvahy, že Cyberpunk je nové IP a obecně tenhle žánr nejde úplně do mainstreamu, tak je to nesmysl. Můžeme argumentovat skvělým Blade Runner 2049, který finančně úplně propadl. 

        • Jde o to kdo za tím stojí. Což je kolikrát důležitější než samotná značka. Operace Flashpoint taky byla jednu dobu značka, ale když dva dělají totéž není to totéž. Další příklad je třeba Rollercoaster Tycoon. Jinak to použítí "IP" je staršné, asi je to pracovní deformace, ale pod IP mi hned naskočí spíš protokoly a adresy.

        • Já myslím, že Cberpunku dělají jméno vývojáři. Tak jako Last of Us 1 byla velice silná značka ještě před vydáním provního dílu, protože na nich dělal Naughty Dog a nehrozilo, že by se jakože neprodávala (i když šlo o Zombie hru, což normálně neslibuje nic extra).

          Tak úplně stejně si nemyslím, že by Cyberpunku mělo ublížit, že je to nová IP. Je to IP od vývojářů Witchera.... to se bude prodávat jak rohlíky.

          • MrDonut

            presne tak...navic z videi co zatim ukazali ze hry, to na zadny pruser nevypada

  • dworkin

    Díky bohu/Bohužel už jsem ve fázi, kdy mám pořád v backlogu dvě tři pecky, na které není čas. Cyberpunk bych stejně hrál tak o Vánocích, takže za mě ať ho klidně ještě pár měsíců pulirujou. Možná do tý doby stihnu dojet Last of Us II. :)

  • Kurna. a to jsem si kvuli tomu poridil nove PC. Doufam, ze to alespon pekne zoptimalizuji kluci usaty, aby mi to bezelo na 4k.

    • Když kupuješ PC na nějakou hru, není lepší ho koupit, až je ta hra venku? :-D TIpuji, že až to vyjde, tak by jsi za stejné peníze měl silnější PC?

      • To byla trochu nadsázka. Po 6 letech jsem si udělal radost a pořídil nové PC nejenom na Cyberpunk. RTX 2070 Super by na nej měla stacit při QHD a rozumném nastavení detajlů.

      • jack

        A hlavně, dle mého názoru nemá cenu nyní kupovat GPU, když je Ampere za dveřmi.

  • readyxx

    kdyz to  vyladej a neco i pridaj a celkove  to odlozeni hru vylepsi ..proc ne :)

  • jindra.veliky

    Ot": diskuze už z hlavní stránky zmizeli? Potřeboval jsem tu obecnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit