Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj
    No, tak Geralt už byl někdo dávno před tím, než se dostal na PC a konzole. Na Cyberpunk jsem ale dost zvědavej.
  • Na tuto hru jsem hodně zvědavý. Očekávám poctivé RPG, kde bude ( oproti Zaklínači 3) vícezapamatovatelné prostředí ( tak aby se dalo hrát bez pitomé mapky v rohu monitoru a bez píčin*ů nad hlavami NPC ) a minimum herní vaty...
    • Čekám přesný opak, děla to CDP, takže vata, patos atf
  • Vždycky jsem si říkal, jestli jsem nehrál jinou hru než masy, protože mne hra místy připadá až trapna
    • Ne tak trapná jako tvůj multinick a zoufalé naklikavaní, smutný případe...
    • hele, tvůj názor nám stačil jenom jednou, nemusíš tu multinickovat a neustále psát dokola to samé.
  • Zaklínačí jsem se vždy vyhýbal co největším obloukem.
    Vždy mi vadil hlavní hrdina, ale v Cyberpunk 2077 by nic podobného hrozit nemělo, tak jsem skutečně zvědavý jak to dopadne, protože od CD projektu jsem zatím nic nehrál.
    • já zkoušel první i druhý díl, obojí jsem hrál několik hodin, ale mám na hlavní postavu stejný názor, působí na mě jako fantasy obdoba hlavní postavy z Deus Ex což je taky důvod, proč ani jednu z těch sérií nehraju
    • tohle má být podle pen&paper hry Cyberpunk 2020, takže promakaný ruleset i svět, který je sice stejně jako u Witchera už předem definovaný, ale tentokrát s vlastním charakterem
  • Morraw
    Obecně nějak ke sci-fi a cyberpunku netíhnu, ale třeba Shadowrun mi ukázal, že i takové prostředí mě dokáže hodně bavit. CD Projekt je už takové docela velké AAA světlo na herním nebi. Ono je strašně jednoduché uklouznout, tak doufám, že jim se to nestane.
    Mám rád všechny Zaklínače a celý tým ušel obrovskou cestu. A když už se i Ubisoft snaží přízpůsobit této hratelnosti, tak je to poklona.
    • Trilogie Shadowrun vskutku ukázala, že svět cyberpunku může být velmi zajímavý.
      • hru jsem nehrál, ale četl jsem Shadowrun knihy. Nebylo to špatné, ale nijak odvařený jsem z toho nebyl. Je to takový divný žánrový mix cyberpunku a fantasy, tj. asi taková slátanina jako Warhammer, který je mixem space opery a fantasy.
  • Je tohle diskuse k nové hře nebo výroční sjezd haterů Witcher 3?
    • zas až tak velký sjezd haterů to není, protože pár z nich multinickuje, takže opticky to vypadá, že jich tady je více.
    • to je porad jeden a ten samej zoufalec, hejti zapadni mainstream a adoruje japonsky blbinky
      • Olala, pro změnu se zase ozval hater japonské produkce. Fakt je to tu prolezlé různými hatery.
        • Akorát on tady s tím nez**al diskuzi. Trochu rozdíl...
  • Asi nejvíce prehypovana hra v historii W3...
    • a která? *4*
    • Blue.Shark
      Jako že Witcher 3 je v historii Witchera 3 nejvíce přehypovaná hra? No...zvláštní tvrzení, ale...technicky máš asi pravdu *15*
  • Joo, kde jsou ty časy, kdy kyberpunk nebyl pro bankéře... v devadesátkách ?
  • Už se začíná rozjíždět slušnej hype... jen aby z toho nebylo zklamání.
    Hra může být megalomanská, ale ve finále vůbec nemusí oslovit... ale nějaký zmetek za 6/10 to nebude, tak snad se aspoň vyrovná zaklínači, i to bude úspěch.
    • Ale houby, žádnej hype se nerozjíždí troubo ... proboha ...
    • dobrejch sci-fi RPG je jak šafránu a těch cyberpunk ještě méně, Shadowrun, s přivřenýma očima DeusEx a to by tak bylo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit