Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já se na celkově přeloženou češtinu dragonů 2 těšim angličtině moc nerozumim tak jsem za tu češtinu moc rád.
  • DA2 už mám dohraný ,odinstalovaný a nechal jsem ho zapadávat prachem na poličce. Bohužel má anglina, no nic moc a příběh jsem zcela nepobral. Tak že bych se do toho znovu pustil? Uvidím, ale předem chci říct a myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, že je dobrý, když oficiální vydavatel odmítne češtinu udělat, tak že se najdou lidi, co jsou ochotni přeložit tuny textu ve svém volném čase. Takže díky Vám a nenechte se vyvést z míry trolly, nestojí to za to. *3*
    • DA2 je hodně postavený na příběhu a trochu mi není jasné, jak jste mohl hru bez něj dohrát. Ano, šlo jej doklikat a sledovat šipečku, ale to vás nemohlo bavit ani náhodou. Já když nemám příběh, tak hru nehraju (výjimkou je DOOM1&2, ale to je spíše nostalgie a proto ho hraju dodnes).
    • Přesně tak.
  • To je fakt sprosté. Pamatuju nekonečný vývoj češtiny NWN2 a když vyšla beta, tak každý rád pomohl, aby to bylo co nejdříve a nejlépe a nikoho snad ani nenapadlo znevažovat takovou práci autorů. Teď to snad lidi berou jako samozřejmost a jejich právo si s tím dělat co chtějí, jako by to bylo jejich dílo.
    • No jo, holt jiná doba jiný mrav. Co chtít od usmrkánků co plivou po chodníku, nepozdraví a nosí kšiltovku kšiltem dozadu. Sám za sebe, čeština do DA2 mě bohužel nepřesvědčí ke koupi, nicméně autorům překladu držím palce a pěsti. DA1 mě bavila hodně. Panu Tvrdému: "Docela Vás obdivuji, v dnešní době posyktvat betu široké veřejnosti."
      • Tak jiná doba, ona vyšla teprve asi před 2mi lety (teď fakt nevím přesně, tak se kdyžtak omlouvám za nepřesnost) a bylo to dáno tím, že na to čekali povětšinou jen věrní fanoušci a kdyby tahle čeština vyšla tak za 3 roky, tak by se to kazit asi taky nikdo neobtěžoval, takže jsem úplně nechtěl aby to vyznělo, že vyvolávám ty skvělé časy herní solidarity a zlatého období (to totiž opravdu nebylo). Každopádně mě tohle naštvalo, protože právě na tom Neverwinteru jsem viděl jaká je s tím práce a autorům se takhle "odvděčí". Asi je to trochu ponaučení, že se betu u takové hry vypouštět nevyplatí..
  • Kudos za snahu, ale z mého pohledu si tato hra nezaslouží ani povšimnutí, natož překlad =(
    • Haters gonna hate...
  • hod link
  • dobrá čeština, mám první verzi a je to zatim v poho a dokonce jsem našel návod, jak si odstranit ty otravný čísla :D
    • Ty otravný čísla jsou tam proto, abys mohl pomáhat s překladem hoovado.
      • Vim, mě ale stačí tahle verze, protože všemu v pohodě rozumim a pár drobnejch chybek mi fakt nevadí hoovado.
        • Pointa je, že tvůj příspěvek působí jako provokace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit