Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FlatOut 1 - (Bugbear - 2004)
    FlatOut 2 - (Bugbear - 2006)
    FlatOut: Ultimate Carnage - (Bugbear - 2008)
    FlatOut 3: Chaos & Destruction (Team 6 - 2012)
    FlatOut 4: Total insanity (Strategy First - 2016)
    Wrecfest - (Bugbear - 2015+)
  • Jack1947
    Hmm ještě ani se pomalu neshodli o čem to bude a už si to pomalu přehazují jak horký brambor *7* Total insane? no to asi bude i tím že těch výbuchů aut a ještě takových, tam asi bude dost. Což by byla zase celkem škoda... respkt narušilo by to základy těhle destrukčních závodů... to není simulátor demolice všeho ale závodní arkádovka prosím vás. *3*

    Jinak ty ostatní vypadají jako klasický Flatout což je jedině dobře. *4*
  • firebug
    Ty screenshoty vypadají děsně (hlavně ty první 2 vybuchující). Chápu, že se nejspíš nejedná o finální podobu hry, ale to se vážně někdo rozhodl, že chce svou hru prezentovat zrovna tímhle?! Nepobírám...
  • Teda raději bych další díl Burnoutů *7*
  • To mi hovor, ja som sa nechal zlakat, lebo flatouty ma fakt bavili, tak som im dal 20 libier.
    Skusal som asi tak to ich prve "demo" v tom neotxturovanom sandboxe, akoze paradna fyzika, resp. destrukcny model auta, potom som si zahral 2 okruhy ked to prislo na steam early access a odvtedy som to nepustil aj ked uz to niekolko krat updatovali. Tiez mi pripada, ze to nikdy nevyjde a ked to aj vyjde, tak to nakoniec ma to asi ani nebude bavit.. To iste so Sui Generis, velice sa mi to pozdavalo, vydanie finalnej hry v nedohladne a tu Exanimu som vydrzal hrat asi tak 5 minut, ked som to po tom idiotskom ovladani radsej vypol :) Vtedy som si povedal, ze uz nikdy na nic neprispejem vopred.
    • Tady se mluvi o novem FlatOutu a ne Wreckfest.
  • Lukyz
    Aha, takže si k nim přidal tým marketingových masírků, z toho budu hráči opravdu na větvi *1*
    Uvidíme, třeba si po FO3 napraví reputaci, ale beztak si myslím, že většina lidí půjde spíš po Wreckfestu už jen z principu...
    • Pche, prej Wreckfest...jo byl to dobrej wreckfest mojí peněženky. Co naplat, že se za poslední rok nic nezměnilo...teda aspoň né k lepšímu. Fyzika po roce "předělávání" enginu stojí za houbelec, sic se to už nechová jako vlak na kolejích, ale teď se to chová jako ponorka! Více domršenej netcode, více domršená optimalizace, více nádherných bugů! To je slavný Wreckfest od veleslavného Bugbearu... Raději nebudu připomínat, že za ten celý rok nebyli schopní opravit milionkrát reportovaný mousebug. Team Bugbear prostě težce nezvládá tvorbu v komunitním prostředí...
      • firebug
        Upřímně doufám, že Bugbear má už hotového více obsahu, než jen to, co předhazuje backerům v updatech early-acces verze. Jinak je vydání ještě hodně daleko. Současný jízdní model není v mých očích zdaleka taková katastrofa. Když si pohraješ s nastavením (povypínáš nebo snížíš různé asistence), tak se to ovládá dost dobře. Je to takový kompromis mezi simulátorem a arkádou. Myslím, že i z hlediska hratelnosti, by to mělo být něco mezi FlatOut jedničkou a dvojkou.
        Držím jim palce a Wreckfestu věřím pořád víc, než FlatOut 4, ale fakt to trvá už docela dlouho a informací z vývoje je bohužel poměrně málo...
    • Chcel som skúsiť wreckfest, ale mne to pripadá, že tá hra nikdy nevýjde plus zámer autorov nie je v žiadnom prípade nový flatout. Wreckfest sú arkádové závody a simulácia zároveň....
  • uh, nějak jsem prošvihl FlatOut 3...
    • Stastny to clovek,me to bohuzel neminulo:( Flatout 3 by meli davat hrat za trest misto vězení..
    • Hele byla to nejhorší hra historie, a to nepřeháním. Kdyby někdo byl masochista tak doporučím.
    • Tak to jsi nic neprošvihl... *1*
      • Skutecny Flatout 3 se jmenuje Wreckfest a ten zatim hotovej neni, takze si nic dulezityho neprisvihl *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit