Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recyklovania stareho battlefieldu uz bolo dost.

    Chcelo by to pravy battlefield ne zapasy o vlajky prevzate z unreal tournament.

    Cize spojenie rts a battlefieldu. Zakladne, budovy, protiletecke baterie. Vyradenie letiska by malo za nasledok ochromenie leteckej sily supera atd, letectvo by sa muselo vracat na zakladne pre municiu. Tanky by boli zasobovane z vysunutych zakladni. Cele by to riadil commander

    Proste realne bojisko kde su cielom, budovy, tanky a nie vlajky.

    Chce to asi velky prepad trzieb aby ich taketo nieco napadlo
    • kennyB
      A co když commander bude 10-letý dítě a schválně bude dělat chujoviny??? Je to sice hezkej nápad, ale nezapomeň na to, že ne vždy hraješ s dobrejma lidma.
  • Je to super hra... ked ide.
    Az nato ze sa mi nestalo aby som hral aspon dve mapy zasebov a nespadlo, nehodilo error, alebo proste nezamrzlo :(
    Kazdy patch sa tesim ze uz konecne to bude OK...
    Natahalo mi to DLCcko... a aj novy tip erroru :D
    Ako som uz povedal, vzivote nikdy ziadna dalsia predobjednavka... CODko hroza, BF tak isto.
    • No vidis, to spousta z vas rikala po vydani BF3. Takze klidek, pekne se zase zaradit, drzet hubu, predobjednat BF5 a opakovat proklinani predobjednavek. Me to stacilo jednou s BF3 i presto, ze sem to mel z Aukra za 350 a 4 mesice po vydani.
  • týhle firmě, co zprznila 90% všech kvalitních značek a zbylých 10% to ještě čeká, přeji z celého srdce pouze a jenom to nejhorší *5*
  • Teda já nevim. Když jsem hrál open betu, tak až na občasné zamrznutí(na dvou počítačích) hry při nahrávání nového kola jsem na žádný vážný bugy nenarazil. Jasný, byly tam, ale spíš gameplay bugy, jako že laserem označený tank šel zaměřovat i RPGčkem.
    Tohle co čtu o BF4 teď fakt nechápu. Co sem to teda hrál v open betě?
    • Tak třeba po mých zkušenostech z různých beta verzí online titulů můžu říct, že to co v betě většinou funguje, často v ostré verzi fungovat přestává. *2*
  • Žalování je v USA národním sportem. :D
    • To sice ano, ale narozdíl od nás, u nich se dopracuješ i k nějakému výsledku.
  • Pete.palis
    takovej Planetside 2...jak ho hrajete od začátku, hned vydíte jak vám krásně skvétá před očima...;)
  • A budou to oje...bavat tak dlouho az to dojde dal nez to je...
    Uz ted to doslo do stavu kdy si kupujem nedodelany hry za vysokou cenu.. a hned potom po nas chtej dalsi palku za DLC a ruzny "premium" obsahy... za chvili budem platit i za dokonceni hry *2*

    Premium je btw duvod proc si BF4 nekoupim, tech 800-900 za premko me nerozhodi... nicmene mi vadi princip.. kdy si jako verny fanousek koupim za 1400,- od nich plnou hru v predprodeji.. a oni se me dva dny potom snazi natahnout o dalsich 800,-... Naletel jsem na to u BF3 a na 4 jim kaslu *5*
  • Jo jenze oni si trosicku privydelavaji bokem
    Vedi ze hara je na dve veci a ze to bude pru...r tak prodaj akcie a po vidani hry kdy akcie spadnou na pulku je zase koupi a maj vydelano a ani poradnou hru nemusi udelat,to je duvod zaloby
  • Hmm mne to skor pride smutne ze sa stav veci dostane az takto daleko. Na jednej strane ano EA je firma zalozena za cielom generovania zisku, predavaju tovar, sluzby za nejaku cenu a ten by mal mat adekvatnu kvalitu. Na druhu stranu su to hry, tazko tam posudzovat co je kvalita a zabava. Co sa tyka technickej kvality tak to je clkovo problem celeho sw businessu kde je proste nemozne 100% odladit sw na vsetky mozne PC zostavy a konfiguracie. A ako vravim skor mi pride smutne ked sa zanu sudy montovat do hier a vecsinou to nevesti nic dobre a mam pocit ze z toho nikto nevyde ako vytaz. V najhorsom pripade pri takomto spore sa mozu vyvojari rozhodnu ze sa na to vykaslu a dalej nic robit nebudu a uz nic nevydaju a v mnohych pripadoch by to bola skoda.
    • V podstatě máš pravdu, ale pak přece je skoro zločin chtít za takový nedodělek plnou cenu že? a když už, přiznat "ano pos*ali jsme to, tady máte season pass zdarma", tečka.

      Přesto když tvrdíš, že je nemožné sw 100% odladit, předhodím ti například Valve. On je trochu rozdíl přistupovat k trhu s produkty dojných k r a v (každý rok nový díl, rychle stihnout termíny = nekvalitní nedodělky) a produkty, na které je dostatek času a které se vydají až je vše prostě perfektní, klidně si počkám a pak za to rád plnou cenu dám *3*
      • Ja netvrdim ze je to dobre a uz vobec nie ze by sa to malo prehliadat, ano predavaju produkt a sluzbu a mali by dodrzat urcitu kvalitu (aj ked prave stanovenie tej kvality moze byt docela problem). Ja len konstatujem ze je smutne ked sa to dostane az do takeho extremneho stavu ako su zaloby. Predsa len sa jedna o hry a malo byt by to byt o relaxe a zabave. Osobne si myslim ze to ma na svedomi hlavne masivne rozsirenie hier do mainstremu a ze sa z toho stal obrovsky kseft a tocia sa v tom velke peniaze. No a kde su velke peniaze su aj velke zaloby. Staci sa pozrie na zlaty :-) vek PC hier , tj. prva polovica 90tych rokov a mozno aj cele 90te roky. Samozrejme aj vtedy vychadzalo kopec zabugovanych a aj zlych hier. Staci si len spomenut na Daggefrall od Bethesdy ktora sa dodnes neopucila. Ten sa v originale bez patchu nedal za urcitych okolnosti ani dohrat. Ale priznam sa nepametam si z toho obdobia nejake hromadne zaloby.
        Asi to bude tym ze ludi ktory tvorili hry zo srdca a preto ze ich to bavilo nahradili managery a kravataci a zasa zakaznikov ktory boli nadsencami a vela krat si aj tie hry "doladovali" aby na ich systeme fungovali nahradili bezny consumeri ktory su vyzraty na gauci a cakaju servis az do zadku.

        Valve by som moc nespominal. To je spolocnost tak trochu ako Google. Nikto poriadne nevie co sa vnutri deje, ale oni si buduju pozitivny image na vonok a to im vyrazne pomaha. A dalej maju dojnu kravu Steam, takze si mozu dovolit veci alebo dat si na cas tak ako maloktore ine spolocnosti. Podobne na tom bude Blizzard a monzo este Epic vdaka licencovaniu UnrealEnginu. Samozrjeme je tu este par new kids in the block ako Mojang,Wargaming, velke cinske herne spolocnosti a podobne ktore su na tom tiez dobre ale maju zatial predsa len kratku historiu.
    • Já si spíš myslím, že než aby vydávali takovéto nedodělané prasečiny tak to ať se na to vyse.ou a jdou od válu tohle je k smíchu nebo spíš k pláči pro lidi co za to dají peníze.
  • Už bolo načase. Keď hráči si nechajú skákať po hlavách, tak aspoň že sa distribútori ozvú. Tento rok bol na nedokončené/zabugované hry úspešný:
    - Might & Magic Heroes VI: Shades of Darkness(stav hry a sťažnosti ľudí na ubi fóre ma odradil od kúpy)
    - The Incredible Adventures of Van Helsing(tu som problémy nezažil, ale súdiac podľa Steam fóra som bol jeden z mála štastných)
    - Total War: Rome2(stav hry, sťažnosti ľudí na Steam fóre a Angry Joe Show ma odradil od kúpy)
    - Battlefield 4
    - Call of Duty: Ghosts

    O Ďalších neviem, ale určite to nie sú jediné hry.
    Tvorcovia si myslia, že si môžu dovoliť čokoľvek. Treba im ukázať, že to nie je pravda. Preto držím žalobcom palce.
    • On se ale žaluje právě distributor, ne? A co že v tomhle případě s tím mají mít tvůrci, kteří jsou obecně na provázku vydavatele? Když už vyzývání na barikády, tak alespoň správně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit