Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak počkat. Zrovna jsem začal uvažovat nad koupí Warhammer Total war a místo toho už je dvojka za dveřmi? Jak tomu mám rozumět? Má tedy smysl kupovat rok starou jedničku, nebo si počkat do září na dvojku?
    • Všechny ty díly trilogie jsou řekněme na stejné úrovni, není to tak, že by byla dvojka upgradovanou verzí jedničky. S tím, že každý díl přináší jiné rasy na jiné mapě (a každá z ras má samozřejmě svoje speciality a hraje se radikálně jinak od zbytku) a pokud někdo vlastní více dílů, tak ty se nakonec spojí do jedné obří mapy. Takže ve výsledku je opravdu ideální mít tu trilogii celou a koupí pouze třeba toho 3. dílu člověk nedostane žádná zásadní vylepšení oproti předchozím částem, které je dostanou ve formě updatů taky (aby to šlo smontovat všechno do sebe) a jednoduše nebude mít přístup k těm mapám a rasám z prvních dvou dílů. Ber to jako 3 samostatné hry, každou se stejným množstvím obsahu, které se ale dají i spojit do jednoho obřího celku. Můžeš samozřejmě čekat, až třeba za 2-3 roky vyjde kompletní edice všech 3 her i se všemi DLC, ale tu jistotu, že něco takového vznikne, nikde nemáš, je to přecejenom licencovaný produkt a kdo ví, co si Games Workshop nebo SEGA vymyslí, takže nakonec to stejně možná budeš kupovat po kouskách, jak se budou postupně objevovat ve slevě, ostatně už ani ROME II a ATTILA žádnou "kompletní edici" nemají.
      • Co jsem teď četl na ofiko stránkách, tak spojit půjde už jednička s dvojkou, tak tu nešiř kraviny
    • Vyplatí se počkat na trojku a pak koupit všechny 3 díly v bundlu ve slevě. Jinak prej budeš mít rasy a mapu jen z toho konkrétního dílu
  • Oproti předchozích titulech je ve Warhammeru spousta obsahu už v základu a DLC rasy jsou tak kvalitní, že mi ještě přijdou podhodnocené (zvlášť, když to nejlepší je stejně zdarma). Každá z těch ras je naprosto odlišná a není to jen reskin, pokud jsou v základu 4 rasy, je to halda obsahu a koho to chytne, tak poté rád investuje do DLCček.

    CA navíc perfektně naslouchá fanouškům na sociálních sítích a už nemálo věcí bylo změněno směrem k tomu, jak si to publikum žádalo. (teď sjednocený empire od začátku pro A.I.).

    Tak si brblejte nad cenou, ale kdybyste museli platit i za hudbu/filmy/software tak jste asi solidně v pr***.
  • TheGGG
    luxus přesně jak bych od CV a GW očekával... skaveni jsou top rasa, takže nad koupí už skutečně není proč váhat
    • V jedničce mě v základu lákala jen jedna rasa (Empire - pak jsem si ale oblíbil i upíry) a žádné spekulované DLC. A utopil jsem tam už přes 200 hodin. A to jsem letos dohrál asi jen 2 hry, takže 200h je poměrná část mého hraní.

      Ve dvojce mě v základu lákají všechny rasy a dvě spekulované DLC frakce (Tomb Kings, Araby). Mapa vypadá větší a variabilnější. To bude hodin...

      Jsem fanoušek série Total War, neznal jsem vůbec Warhammer. Škarohlídi se najdou všude, ale jejich mínus, když preferují XXL balení hnusných věcí, než drobet kvalitního.
  • Llour
    Nechť jim Rohatá krysa pomůže v jejich SPRAVEDLIVÉ pomstě *3*
  • Veskoslav
    Jenom nadpis zní trochu divně. Krysacký skaven je něco jako lidský člověk.
    • Fraizer_cz
      spíš něco jako lidsky terran
    • Když se podíváš do zdejších diskuzí, tak jsou lidští lidé celkem vzácní. Tak bych na ně klidně kladl důraz, pokud se někdy nějaký objeví.
  • Krescz
    Doufám, že ty Skaveny nepokakají.....má to být nezastavitelná horda, takže očekávám mrtě nekvalitních jednotek bez formace. Jinak to snad ani nejde.
    • Veskoslav
      Někdo si plete klanové válečníky, válečnou havěť a otroky. Rozhodně to není, že by Skaveni měli nekvalitní jednotky. Doporučuji se podívat na stolní verzi. Využívají počtu, ale ne stylem hurá akce, zemře miliarda a každý si dělá, co chce. To platí pro podřádné válečníky.
    • skaven
      to tazko, ved uz aj orkovia stali vo formaciach
    • Hoď jim do cesty nasranýho trpaslíka s jedním okem, a cestovatele z Altdorfu. Potom uvidíme nezastavitelnou hordu skavenů. :D
  • Protože udělat velký datadisk a přidat to do stávajicí hry je moc levné na prodej. Uděláme novou hru a pro tu zase tunu DLC...
    • TW Warhammer bol od začiatku prezentovaný ako trilógia, ktorá sa nakoniec spojí do jednej veľkej mapy. ale chápem, ľahšie sa pľujú jedovaté sliny, ako overujú fakty :)

      imho, ono to vlastne veľký datadisk aj je. akurát standalone datadisk.
    • Veskoslav
      Základní hra se dala koupit za 12 euro. Všechny datadisky pak za 40 euro. Předobjednávka je za 1299 Kč (krabička). Pokud by člověk hrál stolní legraci Warhammeru, nebarvil figurky. Jenom takový Hell Pit Abomination stojí v ofiko distribuci 46 euro.
    • Mno...za deskovku by jsi se nedoplatil. Tohle sice taky není levný, ale máš tu všecko po kupě. CA ty prachy jako fanda fantasy WH klidně dám. Bez problémů.
      • a ja jako fanda TW zase ne. Už aby tahle pohadkova serie skončila
        • TheGGG
          ementálek bob se zase ozval... *1* *1* *1* asi utekl z klece
        • ono CA už potvrdilo, že séria Warhammer brzdí vývoj nového "realistického" total waru?
          pokiaľ som zachytil info ja, nový klasický diel je v príprave a nijak nekoliduje s WH sériou.
          ja som rád, že urobili takúto odbočku. konečne sa dočkali aj fanúšikovia, ktorí boli roky odkázaní na módy.
        • Blue.Shark
          No...tak to si počkáš.
        • já jako fanda TW si rád užiju tuhle epickou story co ted příde :) jen to bude chtít poladit mašinu :D
        • A nutí tě to snad někdo hrát?
    • Však to taky neni žádná casual blbost pro děcka, ale hustá pohádková řežba plná krve za příplatek pro pořádný chlapy. A ty si vydělávaj dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit