Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Myslím, že je ten pravý čas na pořádné cyberpunk RPG.
    PS: Co jak tak úžasného na bílejch medvědech s černejma flekama? *3*
    • MikeKing
      Tady zřejmě někdo netuší jak vypadá koala *1* , pro nápovědu - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/49/Koala_climbing_tree.jpg
      Pro příště si neplést koalu a pandu *3*.
      • MrSanta
        Šmarjá, to jsem tomu vytřel zrak *8*. Teď abych chodil kanálama *1*. Se mi to nějako pomotalo v kedlubně, čtu koala, myslím panda. Taky vás to čeká, chlapci. Holt ten věk člověk nezastaví. Ale při troše dobé vůle by se určitě i nějaká albín koala ušpiněná od bláta dala najít *1*. A i ta koala teda není zrovna zázrak *3*.
        Každopádně na tom cyberpunku trvám
        EDIT: A je to. 5 smajlíků v jednom postu jsem ještě neměl *15*
    • když nerozeznám koalu od pandy tak to alespoň veřejně neprezentuji *1*
  • to stejne jako jini. Proste se prestanou omezovat a nakonec pockaji, zda nove konzole vubec vyjdou. Potom zacnou rezat a rezat, nebo vubec ne *1*
  • Psychotic
    Divím se, že jim to ještě někdo věří. Oba Zaklínači měli být portnutí na konzole. Nakonec jen dvojku portli po roce na Xbox. To jsem zvědav, jetli to tntokrát prolomí.
    • deridon
      ten Rise of the White Wolf, či jak se jmenoval ten zrušený projekt, také nebyl jen port, ale měnil bojový systém kompletně a grafika byla také uplně jiná...
    • Umaroth
      Přesně tako, vůbec se nejedná o port, nýbrž o konzolovou adaptaci, cili hra je uplne stejna jen programována od základu pro Xko, aby hra na konzoli byla nativní....když sem se to dozvěděl, tak jsem ustoupil z mého názoru, že počkám na recenzi jak ze se port povedl a pak si to koupím, a hned sem si předobjednal (přívěšek vlka je prostě přívěšek vlka *2* )
    • až na to že W2 není port
  • trolo
    Konecnie to niekto robi spravne(urobit hru primarne na PC- vela moznosti, bindy, hi res textury atd) a potom downgradovat + zjednodusit ovladanie. Nie ako vacsina kde urobia konzolovu hru a len portnu na PC
  • CrocoRay
    Tak těm sympatickým koalám držme palce a nechme se překvapit s čím na nás ty koaly vybafnou *4*
  • PreidaQ
    Mě se líbí, jak pořád každý něco připravuje na "ty nové konzole", ale o nich jinak nikdo (Sony, Microsoft aj.) ani slovo. *7*
    • Myslim, ze to ze Sony ani MS nemluvi verejne o novych konzolich, tak to neznamena, ze predni vyvojari SW na ne, budou vedet o trosku vic. Pokud se nemylim, tak i s poslednim xboxem a PS3 byly urcite informace predany do vetsich studiich drive nez verejnosti.
  • Asharak
    No pokud budou pořád více přemýšlet o hře než trhu, vypadá to na další skvělou hru ke koupi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit