Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky

    Jen at se nejlepsi hra, jaka kdy byla udelana, dostana na vsechny platformy 

    • A jaká hra je ta nejlepší co kdy byla udělaná?

  • Už to, že mají svůj launcher/obchod na PC byla první vlaštovka.

    • Ano a je vysoce pravděpodobné, že hru vydají pouze přes něj. To zase bude haterů a uplakánků, kteří si to "nebudou moct koupit na Steamu". A budou mít skvělý argument, proč si stáhnout pirátskou verzi. Ale pořád je naděje, že tam Rockstar dá nějakou kvalitní online ochranu :-)

      • Carnage666

        Denuvo určitě a to zase bude uplakánků kteří mají PC starý 8 let a budou tvrdit jak je Denuvo špatný 😀 dokud to není Epic tak to nevadí, sice bych raději Steam ale když to není Epic tak ok.

        • Morlang

          Rofl.

      • Pokud nezačnout skupovat exkluzivity těsně před vydáním kupované jinde, tak ať si klidně existují.

        • Morlang

          Rofl.

      • MalyZeli

        S jejich vlastim launcherem nebudu mit problem, problem mam s Epicem. 

        • Morlang

          Rofl.

        • A jaký máš problém? Maže ti to jiné hry, zakazuje ti to hrát jiné hry jinde?

          Pro mě je klient jen nutné zlo ke spouštění nějaké hry. Ale jestli mám tři nebo šest, je mi nakonec jedno. Na rozdíl od jiných ale zvysoka kálím na statistiky, achievementy, všelijaké sociální funkce.

          • MalyZeli

            Achievementy a socialni kravinky me nezajimaji taky. Ale epic se vnucuje, podplaci vyvojare a nazyva se konkurenci. Naprosta debilita. Jejich obchod je uplne k smichu, zvlast kdyz je uz tolik plne funkcnich launcheru podle kterych se mohli ridit. Ze maji vyvojari svuj vlastni manager je logicke, treba Uplay se vyplati, da se vyuzit 20% sleva na nove vydanou hru, Epic nedovolil ani preload, nebo nakup ve vetsim mnozstvi. Kdyby meli na epicu exclusivne jen jejich hry... ehm ehm, hru.... a zbytek jako moznost volby, tak bych ani nepipl. At si strcej celej Epic do diry, ja muzu pockat, a kdyz mi to neda, tak se radsi vydam do hlubokych vod, a koupim to az to vyjde jinde abych podporil vyvojare.

            • Morlang

              Rofl.

  • TheSuffering

    Kurňa, byla by to pecka přesně na vánoční prázdniny.😍

    • MalyZeli

      No bylo by to krasne, ale s tim jak dlouho delali port GTA V bych cekal az tak vanoce pristi. Ale zase ty jejich porty stojej za to, GTA vyslo v naprosto spickovym stavu.

      • Morlang

        Na druhou stranu maji prave tu zkusenost z portu GTA, takze jim todle urcite slo rychleji. A mas recht, port GTA byl naprosto paradni.

  • Maxianimal

    Co je to za hlod?  "Opravdu se schyluje k oznámení PC verze, za kterou se odpůrci konzolí už od vydání modlí?" Já si přeju PC port, ale už jsem to dohrál na PSku a s chutí si to dám znovu na PC. Ač si to někdo pravděpodobně myslí, tak život naštěstí není černobílý a lidi můžou hrát jak na konzolích, tak na PC (vím, neuvěřitelný co?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit