Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to parádně, to ozvučení je fantastické, konečně stvůry děsí nejen vzhledem ale i animací a zvukem, jen nechápu toho stalkera ale tak odlehčení od ostatních a ten tlusťoch nevypadal že by prošel nějakou mutací *1* hold 2 pokračování vždy umí :-/
    • nechápeš stalkera? počkej až budeš střílet vzdálený zombiiky a najednou te nekdo drapne a ty se otocis a tam 3 stalkeři
  • přijde mi to trošku jako vykradačka L4D zejmena ten poblion a ta sirena ) ale jinak to nevypada špatně :)
    • Fail *15*
    • Kozy
      KFko je starší než L4D.
  • video nepodelate zabugovanym "vasim" prehravacem, ale opet potisici kdyz uz tu date video z youtube, tak nema moznost maximalizace obrazu. kdybych to uz nepsal potisici a nebylo mi receno ze se s tim neco bude delat.. klasicky coming soon™
    • Jack1947
      Já bych byl pro videa odjinud, páč tady mi přestali jít... z ničeho nic. V Firefoxu, cv ostatních jde ale ty pro tyhle učely zase tolik nepoužívám.
    • Pak je špatně něco u tebe. Mě to funguje...
      • vyzkousej chrome
        • Mám mozilu a funguje mi skvěle... Když jsem zkoušel Chrome, tak mi hodně zpomaloval systém..
  • Jack1947
    To bude masakr!
  • TheGGG
    To se radši vrátím k L4D 2
  • Tak mě to přijde hodně podobný jedničce, takže nic moc. Ty částicový efekty jsou hodně next gen, v dnešní době bych očekával trochu lepší
  • Tak mě to příjde moc stejný jedničce. Tohle se mi zatím moc nelíbí. Ty částicový efekty jsou hodně next gen :)
  • BoB.2
    ".....zahrnuje i capoeiru a zvracení." doufám že ne zároveň.
  • RangerCZ
    Gorefast a Siren vypadaj jako monstra z Amnesie (Brute a Suitor)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit