Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyhle pseudohry jsou strasnej cancer, pryc s tim!
  • Hry od Taletale mi přišli v pohodě, do doby než jsem dohrál Life is Strange...
  • Kravicka
    Kdy fixnou toho ultra broken batmana, kterej je narocnejsi nez 2x GTA 8 a jeste s glitchema a chybejicima oblicejema. :D
  • bukrr
    Wolf Among Us měl takový ten konec, nad kterým přemýšlíte ještě nějakou dobu po dohrání. Možná je i škoda, že mi mojí vlastní interpretaci zakončení "zkazí" druhý díl. Ale určitě se jedná, společně s Tales from the Borderlands, o jejich nejlepší kousky. Mimochodem, může mi někdo ve zkratce říct, jestli stojí 3. série WD za to? Druhá mě hrozně štvala tím, jak už se ani nesnažili o iluzi rozhodování.
  • x_ander
    Borderlands nic? Škoda. To byla imho největší pecka.
  • JamesFaith
    Spíš by mě zajímalo, kdy se konečně pochlapí a zkusí vydat zcela vlastní hru, za kterou nebude stát svět vymyšlený někým jiným, protože od poslední už to je 6 let.

    Pak se teprve ukáže, jak dobří jsou vypravěči.
    • Spíše jde o to, že se to vypadá, že se soustředí na kvantitu. Poslední sezóna TWD byla otřesná. Jestli takhle dopadně i Wolf, tak jsem s nima skončil.
  • Čekají na to až s těma blbostma co vydávají začnou krachovat a potom vydají něco, na co fanoušci čekají už celkem dlouho?
  • Já nevím, pro mě bylo nejlepší The Wolf Among Us. Ostatní nic moc a po dohrání 2 sezón Walking Dead najednou, to byla šílená depka. A to se mi Telltale vyhýbalo jak čert kříže, že první hra od nich (TWAU) mi běželo poprvý cca před rokem.
  • Delší dobu se nemůžu zbavit dojmu, že Telltale dělá hry pro dementy.
    • Nebo to jen nejsou hry v tom smyslu, jak je chápeš ty. Jako interaktivní seriál mi to přijde naprosto v pohodě.
      • Třeba u hraní Life is Strange jsem si shrochtal, ale The Walking Dead mi přijde jako odpad už od jedničky.
      • To by mi ani nevadilo, spíš nulová invence, bez zajeté značky nedokáží vykřesat absolutně nic. Všechno co udělali je tu v jiné podobě mnohem lepší. Navíc používají všechny ty scénáristické klišé, za které by v televizní branži přišli o prémie. Jediný plus u mě mají za The Wolf Among Us a Tales from the Borderlands.
        • Ani nevis co je invence prosim te, tak nekritizuj hry za nedostatek invence.
          • Nemůžu za to že jsi fanboy, Telltale prostě vezme značku a udělá z ní slabý odvar, tak to je. A lidi jako ty jim cpou prachy a plácají je po zádech, aspoň že sis zvolil nick facepalm :D
  • Hmmm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit